Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát, fürdőszoba-konyha lassan elkészül, aztán mindjárt itt a következő szezon...
Szeva! Na,eddig bírtad motor nélkül?
Köszönöm az értékes információt. Lehet, hogy felhívlak. Lehet, hogy nem...
sejlytelmess,gondolja malyjd felhívod,és ha eszetlenül sok is az ára akkor már megveszed micsoda rafinált cicák itt egyesek
Ahogy írtam a többit tel. vagy mail.
De ha már így rákérdeztél : 820 000 Ft
Most akkor eladó, vagy nem? Ha igen, akkor miért titkos az ára? Tököm az ilyen "hírdetésbe"...
Csak egyben, külön sajnos nem tudok adni semmit.
Kipuff külön eladó?
Erősen ár alatt
nagy szar
Fasza Gép!
ára?
Igen, az övé volt.
Hello! Ez nem a Győzi motorja volt?
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekel eladó motor:

Honda CBR600RR 2006-os

Főbb extrák:
- fém fékcső
- lötyögős féktárcsa
- Arata lábtartók
- Arata titán kipufogó rendszer
- Power Commander
- Szelepelt első teló (Bájó)
- Kormányteló

Rendszámos, idomok gyáriak (karcos), tökéletes műszaki állapot, végig lekövethető előélet. Több infó vagy képek tel. vagy mail.

Tel: 06 30 5574 295

Üdv Mindenkinek
Misi
Heló! 600RR-t hírdeted valahol? Mik a tudnivalók róla?
Szia a Katayungánál méretre szabják a bőrruhát profin dolgoznak més az ár is normális.
lehetett regisztrálni, azt annyi.
látok egy cbr segget ott igen. bővebb infó? ár? évjárat, km, állapot, extrák, papír van/nincs stb stb.... jöhet mailben is ha ide nem írod le. higany4819 kukac gémél pont kom
Irigyellek. Szeretnék már én is egy szinten megragadni, de ez eddig sohasem sikerült. Amikor már úgy érzem elértem a határaimat, mindig jön egy muki aki gyorsabb. Olyankor mindig arra gondolok, hogy ha Ő tud gyorsabban menni, akkor az azt jelenti, hogy lehet gyorsabban menni. És ha lehet, akkor még bátran próbálkozhatok, mert még nincs ott a határ. Ilyenkor az szokott következni, hogy a következő körtől nyélgázt adok ott, ahol eddig 3/4-edet. Ennyire egyszerű. A pályamotorozás lélektana szerintem 90%-ban a félelmen alapszik. Azt hisszük el fog csúszni, stb. pedig nem. Ezek a motorok és ezek a gumik jóval többet tudnak annál, mint józan ésszel gondolnánk. Ez nálam mindig bevált. Így fejlődtem a totál égő szintről, a kicsit égő szintre.
osztrákokhoz hogy lehetett becsatlakozni? kellett valahol regisztrálni?
Rosszul indokoltam a dolgokat alul. Nem az a lényeg, hogy langaléta vagyok, hanem annak a következménye: hosszú a lábam, a gatya meg rövid, emiatt a koptató a térdem "felett" van, ahol már "felfele" néz, ezért az alja kopik. Ha nálad fordítva van, akkor pl. túl hosszú a nadrágod, túl lent van a koptató. A nadrágja meg általában annak hosszabb a kelleténél, akinek a lába kurtább az átlagnál.
cbr 600 rr, az adatlapomon az utolsó képen látod
Metzeler Racetec Slick FR CompK N RS NHS
120/70 R17 15000 ft
180/70 R17 Hátsó gumik 25000Ft
Gumik 80% os!