Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De csak privibe válaszolok mert a szerencse fia megtudja elver
remélem R1 re mert akkor nem biztos de lehet kell tehát tedd fel
Hogy érted ezt hogy vidámság? Mi az hogy vidámság? Hogy érted ezt? Nem értem mi olyan vidám ebben? Elszórakoztatlak mint egy bohóc? Mi az amit te olyan vidámnak tartasz?
Csak jelezném, hogy ha valaki meg mer venni valami nem eladót amit én akarok megvenni, azt csúnyán össze fogam verni.
Ez a nem eladó téma engem is érdekel,mert pont nem akarok venni semmit. De ha valakinek mégis lenne valami cucca amit nem akar eladni kérem jelezze
végre kis vidámság
Akkor ez van.
Nem eladó dolgaim nekem is vannak jócskán, úgyhogy ha valakit érdekel felteszem az apróba őket.
De mégis, mennyiért nem akarja eladni? Mert én meg pont nem keresek ilyet, úgyhogy hátha meg tudunk egyezni...
Szia!
Bocs már hogy nem válaszoltam, de csak most tudtam elérni a gyereket aki itt hagyta nálam, hogy adjam el, de már nem akarja eladni!

Bocs.
Akkor mégegyszer..... milyen és mennyiért?
2T nem éppen SM- nek való, motorféke híján, nem beszélve a nagyobb fenntartási költségről, persze pörgős, de annyival többet eszik- 125ccm simán bekap 9-10 litert + 2T olaj- jó minőség horror áron, nagyobb ford.szám- több lóerő, de gyakrabb dugó gyűrű csere, stb. Maradj csak a jó öreg 4t- nél! Miért nem a DRZ- re költöd ezt a pénzt? Ennyiből fajin pályagépet építhetsz! És lábon is legurulhatsz a pályáig.
Ja!
GSXR 1000 05-06!
sez mihez jó te szívtipró?
- Z-Fi TC kipörgésgátló, injektor és gyorsváltóvezérlő elektronika
- Gyorsváltókapcsoló (gyári vagy fordított váltáshoz)
- Típusfüggő kivitel
- 11 gázállásonként és 500 fordulatonként állítható kipörgésgátló érzékenységi érték
- 11 gázállásonként állítható megszakítási idő
- Sebességi fokozatonként állítható érzékenységi módosító érték
- Fokozatonként különböző váltási idő
- Gázelvétel és kuplungolás nélküli váltás
- 12 gázálláson és 500 fordulatonként állítható injektormódosító érték
- Fokozatonkénti korrekció megadása
- Számítógépes állítási lehetőség USB porton keresztül
- Teljesítmény és nyomaték növekedés
- Optimális levegő/üzemanyag keverék előállítás
- Lineáris és dinamikus gázreakció
- Két térképes mód (opcionális kapcsolócval)
- Egyszerű beszerelés
- Időjárásálló kivitel
- A csomag tartalmazza:
Z-Fi injektorvezérlő egység
Gyorsváltókapcsoló (gyári vagy fordított váltáshoz)
Váltórudazat a gyorsváltókapcsoló felszereléséhez
Motorspecifikus kábelköteg
Milyen és mennyiért?
Sajnos nekem húzó van.
Nyomó
(Csak, hogy maradjunk a jelbeszédnél.)
GPT köridőmérő eladó! Jeladó nincs hozzá!
Ára: 7000 Ft
Nyomó vagy huzó érdekelne?
Használtba gondolkodtam.
AGO és Prop-tech
".Kicsit körülményes a kép róla mert nincs "okostelefonom" időm meg nincs arra,hogy fotózgassam és töltögessem."

ezt írta a rb26det,árat meg kiírta.
Szia. Tudsz nekem képet mutatni és árat mondani róla? Vagy email címre vagy ide. Köszi