Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen az csak év végiéig volt akcios, ezért egyelőre lezártam a jelentkezési lehetőséget, tehát senki nem tud most jelentkezni azokra
most ezek az árak vannak érvényben: http://www.motor-sports.at/ind...
hali! pályamotorozás jelentkezéseknél vannak ilyen fiala szervezéses napok. Pl 06.17-18 Hring. De oda vn írva, hogy csak valameddig befizetve volt annyi az ár. Szal ha most akarok jelentkezni, akkor már nem 70 eurót kéne egy napra fizetni, hanem 115-öt?
Sziasztok csuszókuplunk k6-7 gsxr 750 -hez valaki infóót tud?
Sziasztok!

2003-as Rsv mille-hez keresek verseny lábtartót(állítható) használtan.
Akinek van,vagy tud valakit,akinél beszerezhető,kérem szóljon!
szerencséd hogy feltalálták a lázat..kétszer
igen, a köridőböl ez könnyen kiszámolható
talán nem kellett volna az a pirulett....
pedig azzal a karttal dobogóesélyed lett volna. majd legközelebb!
szerintem nem müködött a gumimelegitőm mert első körben megpördültem, onnan viszont kiválloan tartottam az utolsó helyemet
igaz én mentem a második leggyorsabb kört, gyenge vigasz
jó volt a gokartozás, de az esernyős lányok hiányoztak.
jól nyomtátok srácok!
akkor ezt igéretnek veszem
Szerintem fogunk mi találkozni
Pedig kiváló esernyös lányt faragtunk volna belőled
Sajna nem tudok menni . Csak arra gondoltam hogy eshet az eső ha keresnek rá tartó lányokat
Esernyös lány akarsz lenni! /amúgy mész,?/
Egy ismerősöm pont ilyen Z6-okkal próbálgatta az Euroringet egy VFR800Fi-n. A srác kb. 110 kg, a VFR sem egy pehelysúlyú darab. Ki sem nagyon ül, meg nem érdekli a "tudomány", csak elég bátor, így kb. második látogatásra bevitte 1:30 alá a túrabuszt. Lábtartó karcol, stb. és nem esett el Z6-on sem.
Kis pályára (Kakucs, Ering) elég lehet. Nyilván jobb egy sportgumi, de ha Z6 van, csak ez ne tántorítson el attól, hogy kipróbáld a pályázást öröm motorozás szinten.
Szerintem.
Nomeg a túragumi eleve attól az, hogy jól bírj mindent. Persze hasznos, ha ezt más is érszreveszi. A legjobb gumi a Barum és az Ural. Azok azt is bírják, ha nekimész drótkoronggal takarítani. Kár a korongért.
nem 17.-én hanem 17 fő, a gokartozás holnap lesz fedett pályán a Material Centerben, tehát akár eshet is
a 2.30-as köridő,az egy lendületesebb túra tempó.még szép hogy bírja bármilyen gumi.
Lesz eső
17-en megyünk gokartozni vasárnap
esernyős lányok jelentkezését még várjuk
Oldtimeresek diagonal utcai BT45-el mennek huzamosan 2.30 körül a Pannóniaringen és az élettartam még akkor is ezer kilométerekben mérhető... ráadásul ott a váz és a futómű se Hornet szintű.
Sziasztok!
Eladó pár hasznos motyó pályára!

-Öhlins kormányteló gsxr felfogatással 60000Ft

-Gyári átszelepelt GSXR kormányteló 15000Ft

-PPTuning verseny lábtartó szett GSXR K5 1000 50000Ft

-Fém fékcső szett(piros két külön vezeték)20000Ft

-Yoshimura kipufogó dob 35000Ft


BAZZAZ!
-- Z-Fi TC kipörgésgátló, injektor és gyorsváltóvezérlő elektronika
- Gyorsváltókapcsoló ( fordított váltáshoz)130000Ft!

-Karbon dekli védők K5 1000 30000Ft

-G.P.T köridőmérő szett(adó,vevő,aksi) 25000Ft

bali105gsxr@gmail.com
06303210309
Esetleg valakit nem érdekelne egy Dynojet 4-104 nyomó lineáris gyorsváltó? ( hayakend@gmail.com )
Tavaly előtt keveredtem fel a ringre az öreg fazeren 10 ezer fölött futott conti sportattackkal elöl, roadattackkal hátul. Utána BT-023-as került rá. 2:37 és 2:29 között mentem velük és féktávon kívül egyszer se mozdult meg egyik sem.
Voltam az osztrák szervezésű pályanapon, ahol egy sv-s srác annak örült, hogy sikerült 2:15-öt mennie ugyanilyen gumin. Nem tudom, hogy ott hogy viselkedett, vagy hogy ha folyamatosan ilyen tempót megy hány kör után adta volna meg magát, mindenesetre ő körbe ért.
Gondolom egyértelmű, hogy nincs pályagumis tapasztalatom. Lehet, hogy 2:30-nál is ég és föld a különbség, de szerintem fölösleges.