Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy a Golán-fennsík kibucaiba tőkét áramoltasson, a beszedett sarcon keresztül...?
Már kezd rálátásom lenni a dolgokra,én tudatlan eddig úgy gondoltam,hogy a mams azért van/ támogatók keresése, versenyek szervezése,versenyzők támogatása,ne agy isten utánpótlás nevelést irányítanák segítenék/ No akkor mos valaki mondja el,hogy mi az a mams meg minek mert kis hazánkban bőven van szarakodó ingyenélő lehúzó hivatal.
Há látod.
Mármint úgy értem ha nem fizet nekik versenyszervezési engedélykérelmes versenyt valaki akkor az ott indulókat jól eltiltjuk?
Aztat én nem tudhatom.
Én gratulálok Sonájnak az új megbízáshoz! A kretének között a legkreténebb lett a főnök, ebből a szempontból tökéletes választás!
Akkor ez olyan maffia dolog?
http://www.mams.hu/hu/elnokseg
Gondolom (lövésem sincs ) a mams által engedélyezett versenyek tejelnek a mams-nak vagy valami ilyesmi.
De egyébként nem értem miért probléma egy versenyen hobbista licencesként elindulni egy külföldi által rendezett versenyen? Ez a társadalmora nagyon nagy mértékben veszélyes? Vagy mi vele a probléma?
Benne van.
Ő a főnök? Ezt nem tudtam. Látszik, hogy követem az eseményeket. A mams-nál mostantól előírás lesz a kaján vigyor.
Főőőőnök? Akkor ezért tűnt el innen.(Vagy mert mostanában sok hülyeséget beszélt és sokakkal keveredett összetűzésbe?)
Főnök lett és mint olyan ugye nem ereszkedik le a pórnép közé.
Persze legalább majd most megmutatja mire is képes Ő. Lesznek megrendezett versenyek, meg megfelelő díjjazások? Nem hiszem.
Na de ki tudja?!
Hajrá Sonáj.
Mitől tilt el téged akárki is bazmeg?
A gyökér mams a gyökér magyar versenyektől? Ahol 1500ft-os kupát kap az első helyezett? Persze ha egyáltalán meg van tartva a verseny! Jövőre azt is kitalálják majd, hogy futott verseny nélkül is lehet OB-t kihírdetni.
Nevetséges amit művelnek veled.
Ha meg Sonáj tényleg ilyen gyökér lett akkor nagyot kellett benne csalódnom(persze nem voltam ott és nem hallottam a saját fülemmel. Ezért is a "ha").
Váltsál ki egy szlovák licencet vagy mint egy olaszt a Talma és ott indulsz ahol akarsz. Nem lesz egy főgyökér sem aki azt fogja figyelni, hogy hol ki miért és miből motorozik. Persze, hogy nem szeretnek Gáborom, elvégre van pénzed motorozni! Hogyan van ez kérem szépen? Tiszta szégyen ez a mai világban.
Szarjál rájuk olyan magasról amilyen magasra fel tudsz nézni.
Na meg kívánok ott a mamsban rád figyelőknek 10szer annyit, amennyit neked kívánnak ők.
de az én nem egy hatóságot képvislek, mivel Hirtling Gabi lemondott mos Sonáj a fönök, egy ilyen tisztségben ő nem engedhetné meg ezt a fajta személyeskedést.
Állásfoglalás nélkül írom ezt.
Mi ebben a meglepő? A te arcodon is kaján vigyor lett volna ha fel tudsz mutatni egy svéd/szlovák licencet. Hónapok óta marjátok egymást persze, hogy örömmel büntet meg.
A motorom kint volt a Slovakiaringen, hátha valami csoda folytán indulhattam volna. Aztán mikor Sonáj a szép mosolyával igérte hogy szó sem lehet róla akkor persze ki sem mentem.
Több hiteles forrásbol hallottam hogy kaján vigyor volt az arcán ha valaki engem szóba hozott.
Amikor Dani kiment egy körre kiprobálni a motoromat akkor ez a beszélgetés hangzott el:
Sonájnak mutatják a kigurulo Danit a motoromon, nézd ott megy a Svéd...
Sonáj: Lefotozzam? Az még 2 év eltiltás.....
Vazze hát valahogy meg kell szüntetni a hazai gyorsasági motorversenyzést! Nem állapot, hogy ebben a gazdasági helyzetben valaki versenyezni akarjon! Másnak meg kenyérre is alig fussa!
A mams-nál csak a lebaszás meg az eltiltás biztos.
Sziasztok!

A szeptember 29-ei pályanap sem lesz megtartva a mams által?
Köszi
Na igen.
Magyarország én Igy szeretlek!
Felhívnám a figyelmedet a mams helyesen való írására(kis betű).
...hahaha meg egy ekkora gaz bandat mint a MAMSZ....!
nevetsegesek.
...tenyleg iden hany (gyorsasagi) versenyt is rendeztek mekkora reszvetellel..? gondolom ez mindent elmond.
Nagyon ritka.
Szerintem húzná a válla.