Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy lobog, te gyík! Ott írja, hogy méret 80 (kb..). Merjé csak nem kölcsönadni neki...
Én kölcsön adom neki 70-ezerért az enyémet. Kicsit lobogni fog benne mert 58-as. És annyiért vissza sem kell hozza.
Éééén! Na meg a Pjedi.
bőrruhát? bérbe? 35 fokban? háát....... nem tom
cső
péntekre bérelnék egy napra bőrruhát bárkitől! méret: 80 kb 180 magas! sürgős! fontos!
Ha megoldható akkó, "cép józsacínü jegyen azolyan cukiii.. "
Idén természetvédő összejövetel?
Írtam a MAMS-nak, mivel a Hungaroring oldalán a 29-ei pályanap mellett az ő nevük van, de semmi infó sehol, senki nem tud semmit, hát megkérdeztem őket levélben, amire ezt a választ kaptam:

Kedves Gábor!

A Magyar Motorsport Szövetségnek nincs tudomása az augusztus 29-i motoros nyílt napról, sajnos nem tudok segíteni Önnek.
Javaslom, hogy közvetlenül a Hungaroring Sport Zrt-t keress fel, ők biztos tudnak segíteni.

Üdvözlettel
Zólyomi Andrea

Szép munka!
nemrakjabeleaképetakertebe
Keresem fehér motoros pajtást
Az ok de a szélén a csík milyen szín legyen fehér kék piros
anincsen (200van)de brajen ad visz szolgáltat bízz benne
Mikor nem volt?
Ki látta?
LOL!

A hátsóm innen van, pont ezért kell másik.
Én őt tudom ajánlani, többször vettem már tőle gumit, válogathatsz kedvedre.
vágott slickek
píntökre valami nékem?hátra Blájen..hátra
Nekem van mintás versenygumi, ha kell.
Kened-vágod a témát!
Amivel abszolválni lehet a hring nyíltnapot taknyolás nélkül és 20km-es körzeten belül van. Mondjuk Buda, Szentendre, Esztergom, Zsámbék, Törökbálint körzetben. Első-hátsó kéne párban, lehetőleg már megvágott slick. Hátsó 190-es.
FEKETE.
Milyen kell?
Sajnos egyelőre nincs.
Gumi van? Bár lehet, hogy késő, mert még nem regisztráltam. Meddig lehet? (Mé' nem ér rá aznap eldönteni, hogy megyek-e?!)
Mindig megnyugtató érzés a lyukas elejű MV-dre gondolni. Van egy motor, ami az enyémnél is hamarabb beadta a kulcsot.