Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elsőre az nem rossz!
Mondjuk ez vitathatatlan.
Kibaszott jó vagyok.
Ez azért van, mert pringre bátorság kell, és neked van belőle bőven A tehtségről nem is beszélve........
Azon nem ártana, mert az első napomon mentem rajta 2.14-et a szar MV-vel. Következőnél beszart a motor. Majd elfelejtettem meghúzni az első kereket rendesen és járt az eleje mint a veszedelem. De úgy is mentem vele 13-at. Következő pancsiring óta darabokban van a vas.
Találd ki
Meglássuk. Pancsi inkább érdekelne. Javítani kéne a 2008-as 2:21-es PB-n.
Vagy 29.én sk ring rövid pálya.
12.én phoenix.
Mikor és Mire?
Jah a licenc..az durva azóta is fizetem a providentet (sajnos fel kellett venni hitelt a licenchez.) Marhaa!
Gyere le előtte pancsira,leviszlek.
Az marad csak olyan messze van még. Remélem 29-én lesz valami lehetőség menni ha már drága pénzért kiváltottam ezt a rohadt licencet.
Ez jónak tűnik. +1 szavazat a részemről.
Marad a Pezibaer 2 napos. Mi is tervezzük,legalábbis én biztos.
Egészen jónak tűnik. A kezdő tart 6 ig s akkor ketté tudja bontani 2x20 percre 10 perc szünettel, ami pont elég inni meg egy kis erre arra, s utána go vissza pályára. Nem is értem a 90 percet , hogyan lehet jól kihasználni. Egyszerre borzalmasan sok, drága is. Aztán minnél többet szeretnél belőle kihasználni ugyebár, de pihi meg kell, de honnan tudod mikor, számomra furi.
Szal amit leírtál abból is látszik mindent meg lehet oldani, ezt a kérdéskört meg pláne. Ráadásul biztonságosabb is lenne a tempókülönbség a csoportokban.
Hy!

Nekem jöhet a 2. hat alkalmas jegy. 24-én át tudom venni a H-ringen.

Üdv!
ja amúgy ez hanyadikára szól? vagy bármikor beváltható?
Szia!

írtam mailt első 6 alkalmas jegy stipistopi
Sziasztok !

Végre eljutottam hozzátok, a hungaroringre aug. 15-én.
Hát nem is tudom mit mondjak ! Ilyen vacak pályanapon még nem voltam ! Az egy dolog, hogy a 6 menetes matrica drágább mint a 4, egy körre vetítve, de hogy nem férek be a csoportba, mert annyian vannak, ez már csücskös !
Ráadásul, mint valami roncs derbi. Ennyi esést nem láttam sosem !
Na mindegy !
Nekem elegem lett a Hungaroringből !

Ha esetleg valakit érdekel, megmaradt nekem, és egy haveromnak összesen 2 db piros jelzésű, 6 alkalmas matricám ! 28 ezerért vettük, de mivel az életbe többet nem megyek a hungaroringre, eladom őket.

2db piros, 6 alkalmas 28 helyett, 18

Akit érdekel, r6petr@gmail.com címre írjon, név,postacím,telefonszámmal.
Aki leghamarabb ír, annak postázom, utánvéttel. Ha addig nem jelentkezik senki, 24.én egy haverom ott lesz a ringen, neki odaadom, és személyesen is átvehető !

Várom jelentkezésetek....

Petr
ez így jónak tűnik..
Mondjuk valami ilyesmit el tudnék képzelni, 3 csoport+este egy full kezdő. Sztem aki még soha nem volt, csak ki szeretné próbálni annak elég 45 perc is valami szolidabb árért (kb 8e HUF), aztán legközelebb már lehet befér a 3-as csoportba. Igaz így csoportonként csak 6 menet lenne, viszont jobban szét vannak szedve a különböző sebességű motorosok, ami jó lenne. Meg sztem az 55 perces szünet is jobb a 30 percesnél, kényelmesebben lehet csinálni ezt-azt. Esetleg ha az 1-es csoportba sokkal kevesebb ember jelentkezne, mint a többibe, akkor akár egy 1-es menetet még fel lehet áldozni a legnagyobb létszámú csoportnak, pl úgy indulna a nap hogy 2,3,2,3...

3 9:00 9:20
2 9:25 9:45
3 9:50 10:10
1 10:15 10:35
2 10:40 11:00
3 11:05 11:25
1 11:30 11:50

2 11:55 12:15
ebédszünet
1 13:00 13:20
2 13:25 13:45
3 13:50
14:10
1 14:15 14:35
2 14:40 15:00
3 15:05 15:25
1 15:30 15:50

2 15:55 16:15
3 16:20 16:40
1 16:45 17:05
4 17:10 17:55


1: 2:05 alatt
2: 2:05-2:15között
3: 2:15-2:30között
4: 2:30 fölött (full kezdő)

Aki gondolja véleményezze a dolgot, ha beszélünk róla, kitalálunk valami jót együtt, talán sikerül elérni, hogy szervezzék ezek alapján a nyílt napokat! Ne csak szidjuk azt, ami van, tegyünk valamit azért, hogy jobb legyen!
Hát megértem a problémád, meg a hozzád hasonlókét. Nehéz jól megcsinálni az időtervet. A mostani nem jó a gyors motorosoknak, kéne a 2:05 alatti kat, mint régen. Viszont ha nincs full kezdő csoport, akkor egy 2:15 vagy 2:20 feletti csoportban meg iszonyat fejetlenség és káosz van, ami kezdőknek talán nem is, de a közepes motorosoknak, akik 2:15-2:25 között mennek mondjuk, azoknak szar nagyon. Vagy kell 4 kategória, de akkor mindenki kevesebbet mehet.
hozzak egy 7,25-öst? vagy egy 2 kgs "csészejjat" esetleg egy 700gr-os vadászezközt? attán legfeljebb maj használjuk azokat
Én abban reménykedtem, hogy lesz licences csoport 24-én vagy legalább 3 csoport, hogy tudjak menni egy jót de így sajnos ki kell hagynom.
remélem nem.
Tán licences csoportok lesznek csak?