Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VFTR! Hogy ment ma az öreg RC36?

Basszus! Ekkora őskáoszt és ennyi türhő taplót, mint ma volt kint a Hringen rég nem láttam...
Sziasztok!
Ajánlom az uj GB Racing szupererős műanyagból készült motorfedél vedő burkolatait. Jobb mint a karbon/kevlár boritás, mivel ezt nem kell minden esés után cserélni, mert nem kopik át. WSBK-ban és Moto2-ben is ezeket használja a legtöbb csapat. Az ár/érték arányuk szerintem az egyik legjobb a piacon jelenleg megtalálható hasonló dolgok között. Főleg, ha azt nézed milyen lehetséges károktól menti meg a drága motorodat.
A komplett motorfedél szett(jobb, bal oldal) motortípustól függően 40-70000 Ft között változik, de lehet egyenként is rendelni. Van "cápauszony" is a lengővilla aljára, bukógomba, illetve emelőszem is. Érdeklődni az info@euromotoracing.hu email címen.
24 vagy a 40-es, nem mindegy?
Rég volt.
A 24-esben
Skacok, szerdán hringen hol kell majd regisztrálni? nem voltam sima hringes pályanapon még..
ne viccelj... iszonyatosan sokat kell menni ahhoz de ha már 2:10 alá lejöttem, akkor nyugodtabban keresgélek
Úgy legyen!
Ha nem ragadok meg, meglesz na jó kit álltatok
H-ring?
A cél legyen az én Ssp400-as pályacsúcsom 2:05,131
jó ez az agysebész totyik
Beszéltem egy sráccal, 2:07-t ment TZR250nel már az új pályán, szval az a cél
neked a felnin menni kéne 05'-öt öcsi!
felfüggesztés alatt, tehát ha jól viselem magam akkor még lóghatok is :)))
köszi az infot Sved! Az eltiltásoddal mi a helyzet? Olvastam a fékezzrövidebbet blogon
de van forditott nap, azon a napon csak két kategoria van, vannak akik tolatva köröznek vagy forditva ülnek a motoron ás háttal haladnak előre.

A sima nyilt napokon R2 szervizesek cserélnek gumit 1000/db

forditott napon viszont csak forgásiránnyal szemben szerelnek
Szilyasztok.
Szeretném megkérdezni, hogy a hringen van e fordított nap. Mármint amikor fordítva lehet menni a pályán? És akkor is rá lehet e barnázni a fehér vonalra?
Előre is köszi.
ha egy rs250-nel ennyi a titka a 05nek ám legyen egyébként akkor nincs vmi infótok az átgumizásról?
legaláb a kaminyont hejesen irtadd.
Tudtam én hogy itt kell kérdeznem :) itt jó válaszokat kapok :) szóval sötet szőnyegpadló a plexire és max 90 :D [O53
na ha minden jól megy jövőhéten kipróbálom :)
szartse érteksz! szeretne végtére 05alább menlyen és ehezz köl a kamilyonos gumilya

természetesen motort szeretnék átgumiztatni, nap közben, mert még van benne egy-két felmenetel és nem szívesen dobnám le addig.
most gumist keresel,vagy kamijont(mert pontos ly)vagy netán kamiont akarsz gumiztatni? és ha igen akkor azt miért pont a hringen?
Hali!
Olyan kérdésem lenne srácok, hogy a Hringen nyíltnapokon van lehetőség gumiztatni? Régen volt kint mindig egy kamion, de idén még nem voltam és ezért kérdem

Köszönöm, Badrick