Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem maradtál enni
Sziasztok!

Keresnék 10hz -es GPS vevőt, racechrono-hoz, ha valakinek van eladó írjon.
nem kell nekik külön nyílt nap, de egy csoport lehetne számukra minden normál nyílt napon, ahol azért tudnak motorozni. Legalább 2:05, ahogy én felvázoltam (akkor már beférnék én is ), de akár 2:02 vagy 2:00 időlimittel is mehetne a leggyorsabb csoport.

Amúgy a mai nyílt nap a forróság ellenére jó volt, bánhatja aki nem jött, mert nagyon kevés motoros volt, jót lehetett menni.
annyinak pedig már lehetne külön nyílt napot rendezni..Fura hogy elmaradnak a licences nyílt napok..
+100. A K2 RaR-on eddig 65-en szereztek pontot. OB-n is vannak 30-40-en.
kb hány licences versenyző van?
A Hungaroring vezérigazgatója mondta év elején, hogy teljes mellszélességgel támogatja a Magyar motorsportot. A licences csoport megszüntetése és a versenyek meg nem tartása minden csak nem támogatás. És ezt nehezen lehet az euroringre kenni. Nem látod rossznak? A te szemszögedből biztos nem az. A 2:00 se érne semmit mert volt egy időben 2:05 alatti csoport és mindig volt benne olyan akinek köze nem volt hozzá.
A Pringen meg 20X annyi motoros pályanap van rendes betartatott csoportbontással és versenyekkel.
Nem tudom hogy a Hring sara lenne-e? Miért nem a Pringé, Eringé? Ők soha nem szerveztek licenszes csoportot. Volt egy kialakult szokás ami most változott. Én ezt nem látom egyértelműen rossznak. A csoportbeosztás, na az a rossz. Kéne egy 3. csoport 2:00 alatti, és a versenyzők is rendben lennének.

De nem bisztos hogy ez lenne a lyó.
Mindig minden egyértelmű.
Csak vannak akik elmennek butító tanfolyamra és megeszik a magyarázkodást.
Dávidom.
Kell egy ölelés?
Nem láttalak még sosem így kifakadni.
Mi történt veled édes kisfijjlyam?
Ez teljesen egyértelműen a Hungaroring sara. Azért nem lehet hibáztatni a mams-ot, hogy a szemét hring sajnál havonta 4X25 perc pályaidőt a versenyzőktől. Dögöljenek meg.
Most kaptam csak az infót ,hogy a Háringes nyíltnapokon nem lesz licences csoport!
Elmennek már tényleg a düdös picsába.Se O.B. se A.A. és még ez sem.
Ezért fosom le egyre nagyobb ívben a motorozást!Csilliárdokba kerül és mindenki csak szopat.Kapják be...
a lime napi linket tenne fel valaki, + pálya használatit.
na jössz, egy hely üres.
már megtettem. 3500 lesz amúgy+amíg elmegyek érte meg vissza. de gondoltam hátha jön erre valaki, 3500Ft is pénz, egy 20perces menetnyi benzin vagy még több is.
Beírod a keresőbe hogy utánfutó kölcsönzés és max 4 ezeré bérelhetsz is egyet.
Budaörs (M1-M7) irányából nem megy valaki holnap reggel a hungaroringre, aki ki tudná vinni reggel a motoromat a pályára délután meg haza? Ha valakihez beférne, vagy felférne futóra, esetleg ha valaki tud kölcsön utánfutót az jelezze nekem lécci!
akkor ott a helyem
nincs is messze,és jól látszik a felső teraszról a műsor!
a lenti parkolóba lehet gumit füstöltetni,
én a parkolóba el leszek 1 pár gumival

igy kell ezt vazzee!