Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdés te elbírnád-e?
Azt én se, mert olyan nincs.
Bírnád mi?
Azokat sokkal jobban mint azokat akik nem akarnak azok lenni.
Viszont azt a cigányt aki nem cigányként él azt nem utálom.
Viheted a hátizsákom.
És azokat akik nem cigányok, de azok akarnak lenni?
Én azokat is utálom akik nem utálják a cigányokat és nem cigányok.
na látom vág az eszed,megyek is amőbázni nehogy lemaradjak.ebből itt elég.
Na mondjuk ez már igaz. Így megértem a licenc kiváltását. Ha más dolguk nincsen akkor legalább vegyék el azt amiért fizettél és nem adnak érte semmit.
"Már már" hős vagy a szememben!
Én nem tudom mi az, de utálom a rasszizmust. Két dolgot utálok igazán, a rasszizmust, meg a cigányokat.
Akkor mindenképpen kiváltom. Se versenyt nem szerveznek, se pályanapot, nehogy már ne legyen semmi dolguk.
tudták hogy nem lesz dolguk,ezérgt hogy csináljanak valamit,bevonnak licenceket,különben nem lenne hasznuk.így azért mindjárt van létjogosultságuk.
természetesen,az zsidógyűlölő,az pedig mint tudjuk nagyon csúnya dolog,mert soha senkinek nem ártottak szegénykéim,ellenben a nácikkal.
A "már már terrorista" az erősebb mint a sima már terrorista?
miért van szükség licencre?azért drága kedves ddt500,hogy legyen mit bevonni ha megunva a mams szarakodását leszel olyan illegális,jogsértő,törvényenkivüli már már terrorista,hogy elindulsz egy VERSENYEN.azt persze nem a mamsz szervezi mert ő ilyet nem tesz,viszont cserében bevonja az engedélyed.mit vonna be ha nem lenne?érted már?
K2 fizette a nagy részét idén is.
Úgy tutttam!
Simán. Hátha!
Miért váltsál licencet?
Hát mert jó magyar birka neveltetés miatt megteszed majd jövőre is sokan másokkal.
Én ebben a nem normális világban is simán és gondolkodás nélkül küldeném el a picsába akármelyiket.
Hatalmas "rálátásom" van a faszcibáló senkiházi semmittevő nagypofájú faszkalapok picsába való elküldésében.
Én csak annyit mondanék a MAMS-nak, hogy Magyarországon lassan nem lesz motorverseny, licences csoport nincsen. Tehát se versenyezni, se edzeni nem tudok itt. Akkor minek váltsak licencet?
Persze a válasz az lenne, hogy ne váltsak.
(Hozzátenném, hogy egy normális világban ha egy szövetség tagja ilyet mondana elhajtanák a picsába).
Lassan már senkinek sem fontos.
Gondolom lesz MAMS tisztújító ülés valamikor mondjuk év végén. Szépen oda kell menni és leváltani az egész bandát. Már akinek fontos.
de legalább azon a részen ahol a motor áll,ott a mühely padlo tiszta maradt,és néha idegesítem a szomszédokat mikor járatom egy picit
jobb elindulni egy megrendezett,bár szerintük illegális versenyen,mint nem indulni az általuk meg nem rendezetten. olyan kis okos vagyok.és van rálátásom.

én ugyan nem adtam el a motorbiciklimet,viszont már belepte a por.