Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én eladtam a picsába a versenymotort..Teljesen tönkretették az egészet..Ezért nincs értelme több millióért verseny motort tartani..Még licenszes csoport sincs a nyilt napokon,tiszta nevetség és életveszély.Nevetséges.Bár edzeni sincs miért,mert versenyek sincsenek,tiszta zsákutca..
No comment :(
Mi ebből a tanulság nem kell licencet váltani. A szlovákoknak kéne valamit kitalálni,hogy a magyaroknak náluk legyen lehetőség rajtengedélyt váltani. A külföldi szervezőknél meg nem kell / azért el kellene gondolkozni egy kicsit MAMS H-ring Web kamerán nézzetek rá a külföldi pályákra minden nap fullon biztos,hogy ti vagytok a tökéletesek? Vagy csak így is úgyis annyi a lóvé!
na látod ezé tart itt ez a ország.el lehet menni.
Sajnos igaza van a mamsnak!
Nem megfelelő körültekintéssel jártál el az ügyben. Világos a számomra, hogy Te mint Svéd állampolgár szarsz a Magyar jogok és kötelezettségek betartására. Mit képzelsz magadról Gábor? Talán ott indulsz ahol akarsz? Azt tehetsz amit akarsz? NEM!
Jó lesz ha megszokod és mostantól elkérsz minden papírt a pályáról és a szervezőtől. Mindenképpen legyen benne az összes ott dolgozó tüdőszűrő lelete is. Na és persze minden versenyt megelőzően kérjél tájékoztatást a mamstól, hogy szabad e neked egyáltalán gondolnod arra, hogy motorozzál.
Na és még valamit jegyezzél meg!
Soha többé ne váltsál ki magyar licencet!
(mams? )
mitől tiltott? ja,hogy nincs belőle pénzük?vagy talán lejáratja őket a túlságosan alacsony szintű szervezés,ami esetleg rossz szinben tünteti fel az egyébként 2012-ben igen magas szinvonalra emelkedett ob-t? hagyd a faszba svéd,nem kell neked licence ahhoz hogy motorozz,meg versenyezz.legalább tisztességesen megszervezett versenyeken indulhatsz.ezek meg szopjanak le. nagy nagyon nagy magyarkodók hol vannak ilyenkor.?meg egyébként is te egy szemét svéd vagy mit akarsz te itt?
Bike Promotion Europa magasan a legnagyobb motorsport szervezője
2011 ben ! 242 ! pályanapjuk volt, mindenhétvégén 2-3 pályán is szerveznek párhuzamosan.
Ezen szervező rendezvényén elindultam a Pannoniaringen.
Ezt a szervezést Mams tiltott versenynek minősiti igy ujabb botrányszagu fegyelmit kaptam Tyüvel együtt. Gabesznak legalább esze volt, neki nincs licensze, tehát ő szabályos volt :)))))
Kérdésem: Kinek a kompetenciája megállapitani, kinyomozni, leellenőrizni hogy egy hazai hivatalos pályán, europa legnagyobb szervezője vajon feketén szervez-e? Az én felelősségem vagy netán a Mamsnak kellene ezt az informáciot szolgáltatnia felénk? Ha a Mams nem informál minket rendszeresen erről akkor én miért feltételezzem hogy egy magyar hivatalos versenypályán elindulva én tiltott tevékenységet végzek. Világosan fejembe verték hogy rajtengedély csak külföldi induláskor kell, hazai pályára nem, most meg megfosztanak a licencemtől
2 éve egyetlen versenyt sem hagyok ki a sorozatból, most éppen vezettem a Veterán kupát, ez ugy látszik nem tetszett Homájos eredetü sportszakmai felögyelőnek
Kedves Gábor!

Mellékelten küldöm a Fegyelmi Bizottság határozatát, amelyben a fegyelmi eljárás elrendelésével egyidejűleg azonnal hatállyal felfüggesztésre került a versenyzési engedélyed.

Jelen határozatot másolatban megkapja a K2 MotoRacing SE is.

Felhívom figyelmed arra, hogy a fentiek alapján az augusztus 30-i Szlovák Kupán már nem vehetsz részt. A befizetett biztosítási díjat természetesen visszautaljuk.

Üdvözlettel

Zólyomi Andrea

főtitkár/secretary general

Magyar Motorsport Szövetség/Hungarian Motorcycle Sport Federation

H-1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.
Meglepetés szerű előzés után nehezen szedtem össze magam, de a végén 1 tizedre érkeztem Úgy meghuzott, hogy egyből 04,4-et mentem.
Miért, a csapattársad ellen nem védekeztél? Csak úgy elengedted? Akkor leszek én is a csapattársad jóóó?
Én meg védekeztem, biztos Te jössz, erre meg a csapattársam.
Most kérdeztem a H.ringet 29-i nyílt nap elmarad.
Én se tudom kik lehettek, de nagyon siettek valahova mert nem értem utol őket...
Gyönyörű!
Még egy videó 2012.08.24.-én.

http://youtu.be/HZtibSbfEXc
Az ott elől nem két lomha suzuki véletlem? nem tom kik lehetnek
Nyílt napi videó, akit érdekel :

Hring 20120824
Tegnapi Kawás pályanapról a képek : itt:)
kerékcsapágyat mennyi km/év után érdemes cserélni? (vegyes használatú motornál)
Én is abban reménykedtem hogy kijön és nekem is mért volna jó időket.
remélem rendesen nyomkodtad a stoppert és nem baszolát
csak azé hogy vigyázzak az alakjára
Ígért már sok mindenki sok mindent. Nekem valóban tök mindegy, én így is úgy is a Pannóniára járok.
Nem. Menekültem a hőség elől. Délután már csak egy menetet mentem és usgyi.
megetted Te az övét is