Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attol meg, hogy - velemenyed szerint - rossz ma Magyarorszagon a palyamotorozas, miert kell a topicot is teletolni baromsaggal?

En valahogy nem latom az osszefuggest a ket dolog kozt.
azé na,ez a 2,05 felett nem kell gumi,az azért nagy köpés lett,és látom örök is.
lehet te vagy a legnagyobb hulye,mert nem látod hogy olyan a topik amilyen ma magyarországon a pályamotorozás.ha meg nem ezért lennél hulye akkor meg azért mert lehulyézted a másikat.hirtelen ennyi. hulye.
nem lest attol rosszabb a tapadása?nem tudom,csak kérdezem?
Azon rohog, hogy mennyi itt a hulye, azon pedig sir, hogy nulla informacioval vannak telefosva oldalak. De hat ez van.
azon töröm a a bukom hogy ha idetéved egy tudatlan fejlödni vágyó aki tényleg kiváncsi valamire akkor sir vagy röhög?
Szerintem én attól lassultam be idén hogy gyakran olvasok itt....
megtanultál nagyot esni,nem mindegy.zuhanni sem értem hogy lehet ugy hogy a végén becsapodáskor meghalnak.az utolsó 2méterig zuhanok,onnan meg kigurulom.
De 2:05 felett csak akadályoz, jobb felnin, mert oda még úgy sem kell gumi, mint tudjuk.
Úgyvan! De ha lekened gépzsírral akkor sokkal tovább tart.
nekem aszonták a nagyok hogy a teljesen elkopott 211-et zolee újrafutózza és az a kr. úgyhogy ugyanaz csak kicsit jobb mert kézműves, és az jó
Szevasztok. Dunlop KR106, 108-al tapasztalata valakinek? Jobb, rosszabb mint a d211 vagy miben más?
Én meg nem használok védőfelszerelést,mert jártam judózni és megtanultam judóesésbe esni.Nagyon egyszerű bárki elsajátíthatja,ki kell gurulni az esést
Az acskó az igazi. Én speckó most próbálok red-bull-os palackból egy jó kis sityakot összehozni. Már alakul a dolog. Az könnyebb és nem kell festeni.
Mi lent voltunk pont,de nem gondoltuk hogy ennyire komoly az ügy,mondta hogy fájlalja a gerincét de ez azért kemény!
nyiltnap@hungaroring.hu
Itt regisztrálhatsz előre. Írd le melyik menetekben akarsz menni. Ennyi a történet.
TV2-őn most ment a riport, hogy tegnap egy ember eltörte a gerincét Kecsóringen. Páran (Papp Laci) nyilatkoznak majd mutatnak egy szürke 2002-es R1-et amint körözget. Lovasa alsó ruházata farmernadrág sportcipő!
Kicsit bővebben lécci, 5 éve voltam utoljára, akkor ingyen volt (Honda nap)

Valami gondlehet a gépemmel, vagy az oldal szarakodik de alig nyit meg valamit a hring honlapján
minden ugyanolyan mint eddig..
A szombati Hungaroringes pályamotorozásról tud valaki bővebb Info-t adni? Csak az időbeosztást érem el a honlapon, semmi mást nem jelenít meg.
Kell előregisztrálni? ha igen akkor hol lehet megejteni? Mennyiért lehet pályázni?

Köszi előreis!
tanusítom ,de a zcskobol az ósönös jobb volt,emlékezz visszas,na meg az komposztálhato is
szegecseld,anno tanulo koromban ikarus betéteket rengeteget szegecseltem,nem volt velük gond.

Én szoktam. Semmi gondom nem volt vele. Na meg költségkímélő is. Sisakot is nyájlonszatyorból csináltam magamnak. 60-70db tescos zacsit összeragasztottam és egy kis üvegszálat ragasztottam rá. A gumit is meg szoktam futóztatni. Sőt a haverok leengedett használt oláját szoktam belerakni cserénél.
Így is körbemotoroztam mindenkit a H.Ringen. Én voltam a leggyorsabb. Bárkit megkérdezhetsz innen.
sziasztok!

itt nagy rutinos rókák vannak

fékbetét kopórészét valaki ragasztatott már újra
mi a véleményetek erről megbízható
Jó tudni! Szilárd pl. csak odamegy aztán fizet helyben. Mondjuk ő tényleg nagyon közel lakik.
Nem teljesen.

András ha foglalsz elteszi. Ők nem. Volt hogy megígérte a csaj aztán alig fértem be akkor is a kezdőbe, majd mikor firkált valaki akkor tett át a helyemre. Majd kitalálta hogy mindenképpen előre kell fizetni vagy nem biztos a hely, úgy viszont kimenni...... Pannónián tele szoktak lenni. Ezért nem is mentem azóta hozzájuk.