Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha minden jól megy , igen - szezonzárás címszó alatt.
29-én vagy októberben kinn leszel hringen?
Ugyanaz a renszer mint a Pringes Phőnix napokon.
Kell regisztrálni!
Ha ott fizeted többe van,de küldj nekik egy mailt.
+43224320406
office@motor-sports.at
Kell előre regisztrálni,vagy lehet a slovákia ringen is fizetni 24-25 Fiala 70eu
van valakinek infója arról, hogy mennyivel könnyebb (ha könnyebb) egy gixxer k5 750 felninél (tárcsákkal) pl egy újabb 600/750es vagy k5-től fölfele 1000-es felnije? Első és hátsó is.
Igen,igen ez pályázgatás horror pénzekbe kerül,de a Hringen mindig van valami kavarás ami felbosszant - szerintem vagyunk így egy páran. Jövőre lehet már nem engedhetem meg magamnak.
tsak oda ki is kell jutni
Végül is nem szabad csüggedni,most kaptam a visszaigazoló mailt 24-25.-re a Fiala Motorsports-tól a Slovakiaringre(70Euro/nap akcóban). Jó időt mondanak és oda megyünk majd motorozni ahol lehet.
hagyd őket-most alakulnak át bár már láttam amikor a Szar átalakult mert belekerült egy-két "Baktérium",de csak Fos lett belőle.
Visszasírjátok még Rezsőt,mint nagyanyáink a kommunizmust
Pedig már előtte is tudták
Süt a nap..... na sebaj
Az új idő beosztást már 29.-ére irták! jövő hét szombaton ujra lehet próbálkozni,hátha jó idő lesz!
11-kor jött az e-mail.
Bocsesz! Már látom a weboldalukon.
Miért törölték a mai napot? Beszéltél velük?
Azt mondjuk qrvára nem értem, ha tudják, hogy elmarad. Miért nem lehet tájékoztatni bármilyen forumon, azt a csekély mennyiségü emberkét akik a rossz idő ellenére is kimennének. Egy hete lehet tudni, hogy szar idő lesz. Tegnap este már láccódott is. De ha ma felkelt és látta, hogy csodásan esik az eső és hideg van. Akkor nem kellett volna elgondolkodnia azon, hogy lehet azért lesz pár emberke aki eljön, ne induljanak már feleslegesen el.? De asszem felesleges több gondolatot idevésni...
Ez szinte már a felfoghatatlan kategória, hogy ennyire "leszarják".
De a taft így is tart délutánra talán felszárad
Szerintem ezt még ők maguk sem tudják. Amúgy kész vicc ez a MAMS téma. Lehet nem véletlen a név sem... Majd Akkor Motoroztok Szarháziak ha mi úgy gondoljuk
Nem megyek ki ma , 10 fok és eső....
Ne bándd Arra a napra is esőt ír a net:( Bajban is vagyok, bízni az októberben, mer a mai napban hááát.
nekem is írták, szóval 29.-e esélyes..(kár hogy eladtam a jegyem )
Nekem azt mondták hogy lesz lehetőség motorozni akkor is , de mint azt írtam, holnap meglesz a beosztás.
29.- én mindenkinek fel lehet menni a pályára vagy csak a MAMS- osokat engednek?Mert a hungaroring honlapján azon a napon zártkörű rendezvény van .
elvileg mi megyünk ketten, de csak kb 10 utánra tervezzük az érkezést , mert addig tuti hogy csak csónakkal lehet majd jó időt menni , nem mintha motorral tudnék olyat...