Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megfelelő rálátás hiányában elmarad

szánalmas,de gondolom erre is van MAGYARÁZAT,lehet ezért vagyunk magyarok
Szia,

Segédvázban és egyéb R6 alkatrészben szerintem tudok segíteni...

Ha aktuális, keress nyugodtan fxkuruczkukacgmailpontcom

Üdv
Sziasztok,

Most hetfoi (augusztus 6) Pannonia Ring-es befizetett Superbike nap (6x20 perc) technikai problemak miatt az eredeti arnal kedvezobben atado.

adatlapon elertek.

Udv,
N.
Ez elég érdekes és elgondolkodtató hogy a Szlovákiaring-el egyből lelehet beszélni és meg is éri nekik ! Elmennek a picsába most már tényleg ! Igy lesz aztán nagy motorsport Magyarországon, meg sok néző és bevétel meg minden ! Ehhez csak gratulálni tudok a háttérkörülmények tudata nélkül is !
Joccakát !
Durván 1 óra múlva lejár egy aukció az ebayen. Nagyon meg kellene vennem a cuccot. Tud valaki segíteni? Biztos hogy fizetek
Na majd a Sonáj megmondja a tutit. Tényleg kíváncsi vagyok az igazi okra.
Köszi a választ
Annyit mész amennyit akarsz (vagy inkább tudsz) Kezdőbe sz*r, hogy a pihenő időd is a pályázási időből megy el.....Amúgy nem kell senki után menni....szabad a pálya
Láttam neten hogy pár helyen hirdettek "verseny" segédvázat. Foglalkozik itthon valaki ilyenek a gyártásával? Tud-e erről valaki valamit?
Miért is nem lepődök meg rajta....
Jó irányba halad a "jó kezekben lévő" - MÉG - állami tulajdonú pályánk.
Tisztelt Egyesületek, Versenyzők és Nézők!

Tájékoztatlak, hogy a Hungaroringen, 2012.08.30-09.02.-ra tervezett Alpok Adria, Országos Bajnokság és K2-RaR kupa futamai
a Hungaroring Zrt. rendezésében a rendező visszalépése miatt, elmarad.

A Hungaroring és a MAMS (elnök, sportszakmai alelnök, szakágvezető) hetek óta egyeztetett a Hungaroringgel a versenyről,
miután kiderült, hogy bizonytalan a verseny megrendezése.

A Hungaroring felkért egy egyesületet is rendezőnek, melyet a MAMS is támogatott.
A Hungaroring viszont a mai napig nem tudta egyértelmű információkkal ellátni az egyesületet,
ami alapján el lehet vállalni a sikeres és felelősségteljes megrendezést.

Ennek hiányában a tegnapi megbeszélés után (ahol jelen voltak a MAMS, a felkért egyesület és a Hungaroring képviselői) világossá vált,
hogy a verseny megtartása az egyesület részéről nem kivitelezhető.

A Hungaroring Zrt.-vel tegnap történt utolsó megbeszélésen azzal indokolták döntésüket, hogy gazdaságilag nem kifizetődő,
így nem rendezik meg a versenyeket.

A tegnapi megbeszélés után mivel a Hungaroring elállt a verseny rendezésétől ,
így a szakágvezetés a Szlovák ringgel egyeztetett és így az Alpok-Adria, OB, K2-RaR futam,
változatlan időpontban a Szlovákia ringen kerül várhatóan megrendezésre.

A verseny kiírását 1-2 napon belül megtaláljátok a MAMS honlapon:

http://www.mams.hu/hu/gyorsasa...


További sikeres versenyzést:

MAMS
Gyorsasági szakág
Mi van te sapka nepper már itt se hagyz békén
ugy esel ahogy jólesik
Szerintem nekem mindig igazam van.
Mivan-mivan-mivaaaaan?
Emútam 15! Nem ugatnáá ha itten ánál. Használok okxszit. Nincs egy pattanásom sem. Na jó van egy a seggemen de azt a csajod puszílgatja és már gyógyúl.
azé na,tudolsz te ön valamit.
Szerintem a futóműre kár költeni. Az erő a lényeg. Menjen mint amit picsánrúgtak. Legyen benne power bőven. A fék sem olyan fontos. Abból nem lehet megélni.
Az erő legyen velünk.
Akkor még egy kérdés , a kezdő csoportban remélem nem kell felvezető után motorkálni ? Vagy 90 perc ahogy megy úgy esik ?
soha az életben nem fogod még csak megközelíteni sem a 00-át,ugyanis önnek neked nincs hozzája rálátásod.
Pitsába!
Lehet ha egyzser megtanúnnám a szzabájokat akó én is 00-alá tunnék meni mer ez a 3:17 ezz 1 picinyt éggő
börruha nem kötelező,viszont ha már rajtad van akkor a boxutca speedlimitet be kell tartani,anélkül ritka az a motoros futo aki mer 60 felett suhanni.
látod mijlyen tutatlan vaty.asz nem bakants,hanem csimma.
De gyalogosan is kell a bűrgúnya? És ilyen esetben is van sebesség korlát a boxutcában? Ja, és előzni lehet a parkolóban? A boxban van kötelező ruházat?
De a páján csak bőrben lehet futni bakkancsba. És nem keresztű szaladni a fehér csikkon mer az veszéjes.