Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

POLIDOM! az idom és a lámpa is.
ha jobbat közelebbit nem találsz ő biztos tud segiteni!

batszimotor.hu/

Sziasztok! Van e valakinek ötlete, hogy milyen lámpa lehet ez a pálya(?) idomban, amit én már használtan vettem? Esetleg megismeri e vki, hogy ez X.Y. féle idom, hogy nála érdeklődhessek.

Köszi előre is!
Ökkör
Talan mert ti palyaztok es gondolom nem szar gumi csövel mentek nah szoval ki csinal ilyet itt ebbe redvas orszagba;
Vagy váz nélküli szám!
Igaz.
Lehet, h vezetékes szám kell neki.
te miről beszélsz zema cica?
nem esett szó sim kártyáról,egy telefonszám kell neki,meg egy fékcső.ennyi.mondjuk azt én sem értem hogy miért itt keresi a telefonszámot?
Célszerűbb ha mobilszolgáltatóhoz mész be ha telefonszám kell, nem hiszem, hogy a fékcső forgalmazók árulnak sim kártyát, de ki tudja?
sziasztok telefon szam kene fem fekcsovet szeretnek motorra egyedi megrendeles meret alapjan
és én hagydjam máááán a hujesegget?tükör kell,noooormális?balesetveszélyes ha nem tudod azt amit a hátad mögött érkező tud.
Ha kis 250-esed van, válaszd a kezdő csoportot mindenképpen, ott egyben van másfél órád hogy gyakorolj, és akkor pihensz amikor akarsz. Ragaszd le a lámpát, hajtsd be a tükröket, csak előre figyelj, és élvezd.
Haggyad má a hülyeséget...
az első amit tenned kell,az a blokk,és futómű tuning,kb 2millio ft értékben,aztán érdemes csak gondolkozni pályázásban.
1x20 percért nem érdemes kimenni a ringre. Plána, ha még életedben nem voltál. Ezért javasoltam az "esti" 16:20-tól kezdődő 1.5 órás kezdő csoportot.
Egyrészt, mert itt sokkal lassabb és toleránsabb a tempó, másrészt, elsőre a 20 perc bőven sok lesz, ha meg végig akarod nyomni, a végére görcsös leszel. A 90perces kezdőben annyit mész, akkor jössz ki és vissza, amikor akarsz. Mondjuk első alkalomra nem árt, ha felveszel egy láthatósági mellényt, hogy méginkább figyeljen rád mindenki.
Sziasztok! Aug 15.-én valaki miskolc környékéről jön a h.ringre?
A kezdo csoportba regisztralj. Ott egyben van a 90 perc es az 15000 huf.

Azt nem nagyon értem hogy másfél órát mehetek. Az ár tábla szerint 20 perc 5000 Ft... ? És a nyílt pálya napokat mondod és azon belül az esti órákra érdemes menni?
Én biztos hogy megyek. De nem akarsz beszállni a furgonba? 2 milláért már egészen szépeket láttam

Csakmerhaigen akko 11744567-218345676 a számlaszámom.
A kezdőben semmi feltétel nincs, csak érvényes jogsi, forgalmi, megfelelő ruházat (bőr). Meg persze megfelelő műszaki állapot, vagyis jó fék, jó gumik és nem folyik belőle semmi.
Itt megtalálsz minden info-t.
A kezdőben 1.5 órát mehetsz, akkor mész fel és jössz le, amikor akarsz és persze vissza is mehetsz. Viszont a többség sokkal lassabb, mint a közúti lassú csoportban.
értem. a többi dologban tudsz mondani valamit? vagy joltudok utána nézni?
Az időkben nem vagyok otthon, de azt tudom, hogy annyi amennyi. Nem vitok róla vitát . De majd jön Zema és meg fogja mondani a tutit.
Inkább menj az esti, kezdő csoportba, ha még nem voltál pályán.
Sziasztok!
Idén szeretnék feljutni a a Hungaroringre az egyik nyílt napon egy 20 perces körözésre. Olvastam a Hungaroring oldalán a feltételeket. Azaz csak párat. De még vannak ködös részek.
Kérdésem az lenne hogy mit kell tennem a motorommal? (le kell-e ragasztani a lámpát? rögzíteni kell-e az olajsapkát?stb...) Valamint hogy kell-e valamilyen licenc vagy valami oktatáson részt vennem és az mibe kerül?