Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó messziről jöttök, tavaly voltam Pécsen lent kollégáknál....nem egy rövid út. Én szécsényből indultam az még + egy 100 km, fincsi túra volt át keresztben az országon.....
Kezdtem örülni, hogy lesz egy thunderace is a pályán, de látom átpártoltál a suzukihoz gondolom ez csak úgy történhetett meg, hogy arannyal vonták be a moci idomait.....szóval lefizettek
Zema! Kapjon el téged a ringen az, akinek 8 anyja van... Ha meg a boxutcában a motorosokon kívül egy ember tipródik, akkó jól meg kő nézni és odaköszönni neki, nem pedig csizmát vakarni...
pohi,
köszi a linket. Sajnos ez amellett, h 2006-os és nem is új főleg azért nem jó, mert /60-as ami a 06-os R1-re nem jó, mert beleér a lengőkarba.
Köszi még 1x!
Én megyek + 2 haver jön velem Siklósról + az R6Klubtól még jópáran!
Ez igaz! Egy igazi gyökér gyerek! A világversenyeken elvérzik, a ringen meg jampiskodik a lassú csoportban. Leszarják a másikat, mert biztosan tudja, hogy ha egy kezdő mellett elmegy az ő tempójával, az összecsinálja magát és lehet, hogy többet nem megy pályanapra. Én kérek elnézést.
Én megyek.
Ha mást nem találnál szerintem ez nem rosz vétel.....
És fotós?
22.-én a Honda napra jön valaki?
Van fent Brian-nak az aprók között bár az 2006-os

ITT!
HELP!
keresek Dunlop Sportmax D209 GP 190/55 ZR 17-es gumit, 2007-es DOT számút, újat. Mediumsoft (közepes) kivitelben. Sürgős!
Van néhány - nem túl profi - képem az aug. 15-i este hattól nyolcig Hungaroring motorozásról. Motortípus/szín és öltözet alapján tudok küldeni, akit érdekel.
Mail címem: pequeno@t-online.hu

Kovaks
Bocs a tévedésért, olvastam a Talma Blogjában, hogy Ő már szerdán indult Brnoba, úgyhogy a 14-es 600rr, meg a hasonló cucc tévesztett meg!
Az Talma Gergő volt (ha a ruha színéről nem ismered fel, nézdd a kontúrokat )

Egyébként kicsit nekem vicces volt, ahogy húzogatta ki a gatyát a fenekéből kifelé menet, mint Rossi , de keményen tud menni, az biztos, de közel sem annyira szerény mint a BÁTYJA!

A Talma-Papa mellett én is láttam a fekete hajú csajt és tényleg nagyon szép volt
Lehet, hogy igazad van, a sisak alatt az arcát nem láttam, miközben elment nekem a kanyarkijáratnál, a boxban a Gergőt, az apját ja meg 1 fekezte bombázó csajt láttam...
Nem tudom. Nem hiszem, hogy tegnap még itt lett volna.
Kék 14-es számú 600RR, Berik-Mol-kék-fehér ruha fehér oxtar csizma...az a Gábor nem?
Persze tévedhetek is.
Nem a Gábor volt szerintem hanem a Gergő.
Ja és sztem a Gábor gyakorolta az előzgetéseket lassú csoportban, azért jött oda...edzett Brno-ra!?
A pályán én csak a Gáborral taliztam, de az nagy élmény volt, és ő kellően szerény is, ezért is vezeti a VB-t!
Nagyon helyes!
Volt egy-két iszonyatos fazon. Er-5-ös kawasaki amit 2 körönként leköröztem. De hát ez a lassúcsoport. A Talma Gergővel csak egyszer találkoztam de kurvára ne tudom, hogy mit keresett abban a csoportban?!
Úgy megy a pályán mint ha az Ővé lenne!
Két helyre is.