Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legjobb ezen a napon: 2.23.113. Mondjuk nagyon sokat kellett előznöm, tiszta kört nem is nagyon lehetett menni, és ugye még nincs túl nagy rutinom az előzgetésekben!
Valahogy még is lemaradtál! Tényleg! Mértek Neked időt?
Köszi, nagyon jó érzés térdelni, de elég jól bírja a koptató (original Dainese- 7500.-/pár...)!
Az R6-al estél? Pannónián? Mi volt a gáz? Még mindíg sima Power gumikkal mész?
Köszi, igyekszem, még jó pár kanyar van ahol lehet gyorsulnom, illetve a féktávokon is van még mit javítani, de hát karcmentes a moci, és szeretném is ha az maradna, úgyhogy csak szépen lassan, lépésről-lépésre...
Melyik kanyarban/hogy történt? Csak hogy ha már így alakult, tanuljunk belőle.
Egyébként sajnálom és együttérzek. Én is azért járok ki fotózgatni, mert két hónapja lezúzódtam.
Idő?
Jól döntögetsz rövidesen térdvédő csere
Sziasztok!Voltunk kint mi is a pályamotorozáson,ott kis ccm.moci nem volt...háááát pedig én úgy kipróbálnám magam,mit is tud ott egy 125 -ös....
Estem egy rendeset,kár tetemes nekem semmi bajom
szuper,csak igy tovább
Hát ehhez mit szóltok? (2. pályanapomon készült)
Hála és köszönet! Szuper képeket csináltál rólam!Köszi, köszi!
Köszönjük! Ez egy jó kép.
Nagyon sokban. Elsősorban a futómüvet kell ótdolgozni, mert a ma kapható motorok motorerejével nem fejlesztik együtt a futóműveket. A gyári futóművek utcára elfogadhatóak, de pájára nem. Aztán a fékek, áttételezás, mert az utcai nagyon hosszú, idomok, új pályagumik, termosztát ki, nagyobb hűtés, teljesítményleadás átírása, vázgeometria változtatás, lánccsere, kipufogórendszer módosítás a környezetvédelem kiiktatása miatt, másképp nem lehet elvenni a motortól a sok okxigént, stb stb. Az én motoromnak pl alig van köze az utcaihoz!
Rászántam egy estét és elkezdtem összerendezgetni a képeimet. Egyelőre így állok: http://kep.tar.hu/koca12
Köszi a segítséget, tényleg hibás volt! Jó válogatást!
Hibás volt a link!
Próbáld meg itt.
Nekem nem jön be semmi!
Haverommal együtt többször le vagyunk kapva!
A 22.-i HRingi Honda pályanapról felkerültek a képek ide: képek
Mi történt veled Pisti?
forgalomba kell helyezni, gumi csere, lámpák,müszerek,irányjelzők,stb....
Helló !
Miben más egy pályagép egy utcai motortól? Azt tudom hogy nincs rajta fejidom világítás. Mennyit kéne költeni egy pályamotorra hogy utcai motorként használhassam?
na fasza! akkor neked sem volt igazán jó a napod! Te jól vagy azért ugye!?