Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állítólag feltünően hangos vagyok.(Már mint a moci) Na mindegy nem zaklatlak, úgy sem tudod.
Ha megnyomja a blokkot akkor már akkorát estél, hogy úgy is mindegy. Az első dolgod legyen szerezni.
ez nem ide tartozik de érdeklődöm. én a motoromat nem pályán fogom használni, vagyis ottis ki fogok járni vele, de legfőkképpen utakon. szerintetek érdemes bukogombáztatni? ismerősöm aztmondta, hogy nem biztos, hogy jo az mert megnyomhatja a blokkot, viszont szinte minden motoron látok már..
hát ha a képen láthato GSX-R-el voltál akkor lehet, hogy rajta vagy.. de nemsok videot csináltam, mert lemerült az aksi.. :( csak beugrottunk, mert mondták a szalonba, hogy ma lehet tesztelni motort.. jokor tudtuk meg miis. :S :( de ha meglesz a video felteszem
Sziasztok mindenki. Nyilvánosan is bocsi annak a két motorosnak akik előtt a célegyenesben kerekeztem .Nemtudtam hogy nem lehet de utólag felvilágosítottak úgyhogy többször nem kerekezek .Szerencsére nem lett baj belőle. Mégegyszer bocsi.
Remélem rajta vagyok. Arra gondolom nem emlékszel, hogy melyik csoportban filmeztél?
Egyébként rengeteg embert láttam videózni meg fényképezni úgy, hogy ezúton is kérem Őket, hogy tegyék közkincsé az anyagot.
én videot csináltam majd havertol elkérem a videot mert az övével csináltam. sajnos még nincs rendszámoztatva a motorom és nem tudtam kimenni :(:(
Ma ki fotózott a ringen?
Vagy esett az eső,azé" mosódott el.
oooooooooooooo, igazan koszonom
biztos tul gyors voltam megint...
Volt "idevalósi", de Rólad sajnos csak egy képet találtam, az is elég elmosódott. Holnapra belinkelem.

de észrevettem, főleg mikor nem volt beöltözve motorosnak
viszont ma dudáltam egy jó csajnak, fekete rav 4-ből integetett
van masik Borso is?
Balu! Hát munkád se volt tegnap a ringen (mert nem voltam ott) aztán mégse veszed észre a jó csajokat (pl Borso)
sajnos nem tudok kimenni
gondolom ott is jó occsón lehet majd menni mint a Prília napon
Holnap jössz a Honda napra?
majd legközelebb
nekem mindig lenne kedvem motorozni, csak a motoromnak nincs kedve mostanság
így tour de hring körtanyabájk volt nekem tegnap
na szep pedig vegre megint volt kedvem motorozni
mikor ti mentetek kérdezte valaki a boxban hogy a lányokat nem is fotózod, mondom micsoda?
azt már rajt volt
akkor en nem is vagyok lany?
voltunk, csak nem tul sokan, sajnos. azt lattam, hogy valaki fenykepezett, de akkor nem "idevalosi" volt.
na látod ezt nemtdtam,mer könyékig voltam a motoromban
mostmár ez a motor marad,ugyhogy mostantól majd könnyebben megismersz:)
akkor vágom melyik vagy, mindig váltogatod a motorod, aztán nem vagyok képbe
de, a futamotok előtt mentek lányok!
http://kep.tar.hu/balusk8/5051...
ez voltam én,kicsit mozgalmas volt ez a verseny nekem,de végülis sokak segitségével tudtam indulni is.utolsó előtti rajtkocka,aztán utolsó előtti helyezés,de jót motoroztam
Lányok nem is mentek végül mert esett az eső:(