Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ööööuuu...az kimaradt
Sziasztok!
A lányokról nem készültek képek véletlenül?
Melyiken vagy látható Geri? Hallám
Oké......
melyik vagy?
sajnos amik a versenyen készültek elég gyatrák, már sötét volt, vakuzni meg nem akartam!
sokat ki is töröltem :(
hehe,végre rólam is készült egy kósza fotó
hali!
itt vannak a mai dunlop trophy-ról a képek, meg egy kis délutáni pályanapi képek is (elég szalacsis lett )
http://kep.tar.hu/balusk8/5051...
bocs....Brian, kicsit félrenyomtam a billentyű a nevednél!
Köszi Biran!
Mindenképpen kimegyünk, én Süli Esztivel szeretnék találkozni, meg a csajok is pályáznak 2x20 percet (csak nélkülem, mert a gixerem működésképtelen :( ), Ricconak meg egy haverjának kell segítenie. olyan dél körül terveztük, de ma GPről hazafelé lerobbantam Mo-n az autópályán, trailer hozott haza, így reggel még vontatás dolgunk lesz a szervízhez, ettől függően érünk ki a Hringre. Az klasz lenne, ha tudnánk ott bezsélni róla személyesen.
Én egyszer láttalak azt hiszem, de bukóban, mikor Riccoval motorot cseréltél és kipróbáltad az új K6-osát
köszönöm előre is!
hétfőn délelőtt kereslek!
Szia!
Azt hiszem - futólag ugyan - de találkoztunk már.
Egyáltalán nem gond, hogy felvettél, megpróbálok majd a kérdéseidre válaszolni.
Hétfőn ha van időd, gyere ki a nyíltnapra/Dunlop Trophyra, délelőtt gyakorlatilag semmi programom nem lesz. Ráadásul ott, akkor, több ZXR-es tapasztalatot is meghallgathatsz, hisz lesz 400-as futam is. Minden 400-as versenyző jóbarátom Majd kifaggatjuk őket
Megtalálsz a ringen, nem fogok elbújni
Valószínűleg boxban leszek (nem tudom melyikben), vagy ha nem ott, akkor egy narancssárga színű JTMOTORSPORT feliratú sátort keress!
Telefonszám
Nagyon jól mondod, én gondolkodás nélkül adtam el az RR-emet,a k5 miatt. Azárt csak dörzsölt rókának ajánlom. Nem gyereknek való, és majdnem tökéletes!
Brian!
Skype-ra felvettelek, ha nem gond.
Ricco bnője vagyok, és Téged ajánlott, hogy a Kawa zxr400-ról infokat szerezzek.
Gondoltam személyesen ki tudja, mikor futunk össze amikor beszélgetni is van időd, így talán egyszerűbb lesz. Szóval majd lenne néhány kérdésem, ha fent leszel skype-n és én is
Brian,
köszönöm a segítséget! jó a 2006-os is a lényeg, hogy teljesen új legyen és főleg, hogy a 7433-as keménységű (mediumsoft) Sportmax D209GP, 190/55 méretben. Nem szeretnék kisérleteznia /60-al.
Felvettelek msn-re, kérlek dobd át a számod, hogy megtaláljalak hétfőn. van fix helyed a ringen? hol, mikor keresselek?
még 1x köszönöm.

Más:
a szerdai nyílt napon a transzponderrel mért legjobb időm 2:15:125 volt, aminek baromira örülök - főleg úgy, hogy tiszta kört nem tudtam menni.
Köszi, szerdán újra a pályán!
Természetesen befér az R1-be a 190/60 is, csak általában ezt a méretet pályázók használják, a kisebb elsőlánckerék miatt a kerék hátrébb kerül és bőven van hely. De a gyári 190/55 gond nélkül elfér A 190/60-as méret pedig megszűnt, csak a készlet erejéig kapható 2006-os gyártás, 2007-ben áttértek a 190/55-re Dunlopnál. Amúgy lánchosszabítással szinte mindenbe használható - a láncfeszességállító határai között!
Mondhatnám,hogy a Thunderace egy tévedés volt,de nem teszem.Pár éve még azt hittem,hogy túrázgatni
a legjobb.Arra zsír is volt az ACE,csak aztán kiprobálam a Hringet és "megvilágosodtam".
Gyorsan kiszáltam a Yamahából és megvettem az ezidáig gyártott legjobb széria motort.Suzuki GSX-R 1000 K5.Eredetileg Kék-Fehér volt.A pályaidom meg elég egyedi lett.Lechler oro nitro.
Nekem az első (és utolsó) vágott slick garnitúrám hátsó dunlopja 195/70 volt, ha jól emlékszem, de ha nem, akkor is valami irdatlan átmérőjű, de a 7R-be simán elfért. Kérdés: az R1-be ránézésre a /55 is elég szűken férhet be - befér egyáltalán?! (2005-ös)
Jól van akkor, tudod miról beszéltem, remélem elolvassa valami fiatalabb róka is mint mi! Sokan vannak akikre ráférna egy kis egésséges tartás! Mindent bele!
Mondjuk ahhoz még kell egy kicsit gyorsulnom a kis 125-össel... :)
Háj Krisz!
Máskor is fussunk össze Euro-ringen úgy mint tegnap és majd én megyek mögötted és mérem az időd!
Neked már a 2006-os nem is jó
Én még 2004, 2005-össel is szoktam menni
A /60-as valóban bizonyos R1-esekben (és más motorokon) nem fér el és 200 fölött a megnyúlás miatt beleér a lengővillába. De ha jelenleg min. 10-15 mm hely van a kerék legnagyobb átmérőjénél, akkor a /60-as is elfér. Nekem a GSXR 600-ban elfér
Hétfőn keress meg a Dunlop Trophy-n, vszínűleg tudok neked /55-öst!
Használt köridö méröt vennék...ha van valakinek irjon .
Kösszi.
Ahogy Danny mondaná "ne nyafogj ribanc"

Jó az ha a gixer 600-ban és az új R6-ban kicsit beleérve a villába de elmegy, akkor az R1-be nehogy már ne menjen el. Az új R6-ban is csak úgy ér bele, mikor felmelegszik és megnyúlik kicsit hideg állapotában elfordul simán. de ha nem hát nem .