Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem váltok akkor is többnyire csukva van. Ennek az az oka, hogy rettenetesen félek a motoron.
Mondjuk Szonálytól én is fosok, nagyon rémisztő jelenség, és jó kiállású, sportos gyerek...
Mondjuk ez felveti azt a kérdést azért, hogy ha csak a váltásnál pislogsz, akkor amikor nem váltasz, akkor nyitva van-e a szemed, vagy csukva?
Nagy a pofánk. De ha jön Sonáj akkor persze kussoltok. Csak én merek neki beszólni. Mondjuk nekem lehet mert fél a muteromtól.
Én mikor váltok akkor veszek levegőt és akkor is pislogok! Viszont ha a célegyenesben megyek akkor fingok.
Na és a boxból kifelé mikor átmegyek a vonalon akkor szoktam szarni rá.
De hogy legyen motorozós téma is!
Ti mikor így húzzátok a gázt nekilye, akkor vesztek levegőt?
Ha igen hol, mennyit, és melyik fokozatban? Ez összefügghet Svéd esésével? Mármint, hogy nem vett levegőt, és azt is rossz fokozatban.
naugye!
Én elzárom a benzincsapot.
Bádpenszer a legkeményebb! Leszarom csákkot.
ezt én is megcsinálom....a makommal.
Gondolom most lementél a pincébe, és ezt csak a sötétben merted ...nem mondani... csak gondolni!
Csalódnom kellett ismét. Pedig olyan normális gyereknek nézett ki.
sajnos nem...a fejidom,ami elméletileg makulátlan,az bizony törött.fülek le vannak törve,ez viszont már átbaszás hiszen ez az övé volt és tudnia kellett mert ragasztotta is,ráadásul fehér ragasztoval a feketát,de én még csak most bontottam ki az egészet, ,át lettem baszva,pedig ez nálunk...hogy is mondta..."vidéken ez nem igy megy."
szkúzi!
Benne maradt csáknorisz seggében.
Ketrics?
Hejjesen: Szkertrájdzs.
meg már az edzö mamuszod sincs meg.
Ha már így összefutottunk! Minden rendben van a gixer cuccokkal amit kaptál a szar ketricseidért?
De itt még edzésben voltam. Ma már nem vagyok ilyen kemény.
Megtaláltam PredatORK, és LuckyfüstösZolcsi küzdelmét.

http://youtu.be/yr1CLTpYnu8
majd ha 3.00alatt mentek akkor ugassatok, taknyok.