Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké. Sem MAMS, sem UEM, sem FIM motoros szabályzatokban nem szerepel vonalátlépés. Az autósportban valóban mindenhol szerepel, de egyébként is, nagyon sok ponton a két rendszer szabályzata eltér, csak mellékesen jegyzem meg. De ha ekkora gondot jelent, akkor köszönöm a figyelemfelhívást, és a nyílt napokra meg fogjuk tiltani a vonatátlépést.
ugy gondoltuk elég egyértelmű
ne haragudj de ez újabb hatalmas baromság.és mint a helyzet mutatja ,rosszul gondoltátok,nem kicsit...nagyon.(ugy magyarosan)ne zavard,....ez igen tág keretek közt "értelmezhetö".még az amatör piloták(f1) körében rendezett versenysorozatokban is megfogalmazzák pontosan,hogy NE lépd át.gondolom akkor a suttyok közt is elkélne egy pontosabb,frisitett verzio.csak az egészség érdekében.
Köszi a leírást.
A helyzet az, hogy mindig akad figyelmetlen résztvevő, még akkor is, ha szóban magyarázod. Mindazonáltal abszolút igazad van. Fogunk találni egy win-win megoldást.
Sajnos nem. Én kedden voltam a 1.5 órásban, előttem ment ki egy motoros a boxutcából, kb a fehér csík felénél már húzott is át a balszélre.
És ha már a "full kezdőben" sem tartja be senki, akkor lehet, hogy valóban szankcionálni kéne a szabályszegőket.

Arról már nem is beszélve, hogy lövésük sincs, mi a teendő, ha belengetik nekik a kék zászlót (csak néznek, mint kezdő buzi a gőzben), rendszeresen a tükröket bámulják, meg most is volt, hogy majdnem megálltak beszélgetni hátul, a sikán utáni kanyaroknál. Mennek egymás mellett, mintha nem is versenypályán lennének, hanem utcán keresgélnék a kocsmát, hogy hol álljanak meg.
De biztos ami biztos, belinkelem ide:
http://www.hungaroring.hu/src/...

A részvételi nyilatkozattal mindenki alírja, hogy ezeket a szabályokat ismeri és betartja.
Azt írtuk le többek között, hogy a boxkijáraton kihajtva nem szabad zavarni a pályán közlekedőket. Úgy gondoltuk, ez elég egyértelmű.
Slo ringen először figyelmeztetnek másodikra kérnek 50 eurt és adnak 1 búcsú puszit ja és az elején elmondják TILOS átlépni gondolom így korrekt
Nem egy MV volt?
Te is próbáld meg értelmezni amit írtam. Egy szóval sem írtam, hogy nem veszélyes az ilyen vonalátlépés, elismerem, hogy veszélyes, sztem se kellene átmenni a vonalon. Nekem egyedül az eltúlzott sebességen akadt fennt a szemem, ennyi.
Tudok mondani én is veszélyes szitut, legutóbb célegyenes második felében, híd előtt még kicsivel, ahol már ugye simán 200 felett mentünk, mentem egy motoros mögött, aki egyszercsak jobbra húzódott és akkor láttam, hogy előtte valaki nagyon lassan megy, alig bírtam 200fölötti tempónál kikerülni a célegyenesben a pálya bal felén szinte álló motorost, aki ott araszolgatott. Szép lett volna belecsattanni. Nem értem az ilyen mér nem húzódik le a pálya szélére, adott esetben full jobbra.
Ülésszivacs 4000ft/db gyorszár 1500Ft/pár
Hivj ha érdekel 06209425330
Most igen!
jóó írtam a meginnnt?
Má mé baszna le, magára ismer erről, és büszke rá!
Kicsit izgultam, hogy nehogy lecsukjanak. Basszam a faszomat a sok senkiházi geci szájába ott a mamszos buziknak. Baszogatni mag balfaszkodni azt tudnak jó magyar szokás szerint.
(remélem Sonáj nem olvassa mert meginnn lebasz )
na...EZ...A szakértelem.cinikuskám.
"A vonalat ugyan átlépni lehet, de a célegyenesen érkező elé természetesen nem szabad bevágni. Ha ilyen eset történik, azt visszanézzük, majd elbeszélgetünk az "elkövetővel", amikor legközelebb pályára hajt, vagy amikor lejön onnan."

noooormális?

majd megkérjük,hogy legközelebb csak 3 vagy annál kevesebb motorost lökjön fel,ha ez sem segit akkor adunk neki egy tankot,hogyha kimegy a pályára és notorius "elkövetöként" ismét átlépi a vonalat akkor legalább neki ne legyen sérülése.
lenne értelme?NEM.egyértelmű éskézenfekvő baromság esetleg balfaszság.hiába vagy cinikus,akkora ökörség amilyet ritkán látni.
Sajnos ezzel a szakértelemmel igazán nem tudok vitatkozni. Jó motorozást kívánok.
Gyorszárat és ülésszivacsot kinél érdemes venni? Adhatna valaki elérhetőséget mert bárhol néztem horror áron volt.
te is okos vagy most.tételezzük fel a 260km-es tempot,200táblánál satu,ami azt jelenti hogy a százasnál még javában lekoppant teloval csoválo farral tépsz a kanyar felé,általában már nagy manöverre ekkor nem vagy képes,örülsz ha nem sokalsz el,és el tudsz fordulni,tehát ha ott valaki eléd jön kész a baj meg a jajj.170nel belemenni egy 130al eléd érkezö motorba nem tul kellemes.a lényeg hogy pont az nem szerepel szigoru szabályban ami igen is alapvetö lenne,hogy egyáltalán árezzák miröl van szo.mert igy eszükbe sem jut,és csinálják a faszságaikat.
ezt a baromságot apám.
akkor beszélgettek rola mikor már megtörtént a baj.fasza.nem ám hogy beleverni a hülyébbnél hülyébb szabályaitok közé legalább egy értelmeset,pl hogy ne lépd át azt a rohadt fehér vonalat,ááááá...inkább majd lecseszitek ha valakit kinyirt.gratulálok.
A főtengelyes MV-nek én is addig húznám.
Ha nagyon pipa vagyok akkor a nagy házig is el szoktam húzni . Ha meg felbassza a Predi az agyamat akkor a Mol-ig húzom.
Talán a kis házig el tudnám húzni de onnan még sosem sikerült elfordulnom. Majd egyszer.