Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez jól néz ki
Sajnos sok a munka nem tudok kimenni. De nektek jo szorakozast :)
Haliho,


ha most igy a szezon vege fele valaki meg akar valni az utanfutojatol, akkor dobjon mar egy mailt.
olyat keresnek, amivel 2 motort lehet hurcolni (pl a Stema MT 750 BS2 tokeletes) - persze az uj ar alatt...

udv,
n.
na, ez szép!
kint leszel ringen holnap?
Köszi szépen!
Itt kérdezd meg.
Szeva!

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de ez a "Mersz" pályanap miben különbözik a többitől?
Bárki mehet? Kell előre regisztráltatni magam? Mennyibe kerül?

Köszi előre is a választ!
Szeptember 6-án utolsó Mersz pályamotorozás a H.ringen.Jöttök?
Na nekem igy nez ki egy kb 120 koros gumi. (ezt meg hasznalni fogom)
Ennel is lehetne finomabb a felulete, de ez mar kezd jo lenni
szia zetex,
igazad van, lendületből kellene jobban mennem, most még sokszor erőből megyek - de már javulok... "Sajnos" az R1 is elég erős lett, ez is eszi a gumit rendesen, meg ez egy puha keverékű D209.
A sarkok éleit próbálom tompítani...!
Zema, látom jó sarkosan motorozol te is, mint én
A fotókon amit a gumidról csináltál képet, na nekem is olyan ez pedig nem jó Nagy fék, nagy gáz.
Megzabálja a gumit.
nah léptem dobogókő/lepencére.
üdv all!
fully agreed.
a yamahánál az árképzés nincs rendben és a pozicionálás.
hiába lehet h minőségibb, mint a többi ezt árban senki nem fizeti meg.

az messze van még. Idén a 2:10 meglesz, alá majd jövőre akarok menni a 600assal, amit nem féltek.
ahha.köszi.ezt nem tudtam.
tehát nem az ami aa válladból jön ki.és hajlik fel le előre hátra oldalra
nem. az sp : sport production.
500 db készült belőle.
megkapta a 07-es csúszókuplungját, 10 kg-al könnyebb - csomó könnyítés van benne, sok minden titánból készült - , teljesen állítható öhlins futómű, elöl hátul + gyárilag öhlins kormányteló, marchesini 10 küllős kovácsolt kerekek arany színben, a fényezése gun smoke gyöngyház, amit csak ez kapott meg, termignoni rendszer, együléses.
1M-val volt drágább a normál 06-osoknál és 500e-el az én limitált szériámtól.
Pár hónapja a tavalyi MT-ket szórták ki ilyen akcióban: nem viszik, mert túl drága. Pénzügyi okok miatt történik, nekem úgy tűnik, nincs rendben minden a Yamahánál...
AKkor minden megvan az 1:59-hez.
Oh, Eddig azt hittem, hogy a "06-as változat alatt az SP-t értík. Hiába, ez a kategória nem az én világom...
fék és kuplung kar. ha eldől a motor vagy elesel, akkor függőlegesen is elmozdul, így nem törik el.
Mik azok a felhajló karok?
akkor lehet h beszerzett még 1-et vmi jó áron.
márpedig erre harmati volt írva
vagyis a 04-05 lett módosítva.
sorry.