Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

készülj fel rá hogy húzós ára lesz..
Koszi! :-)
Pl. itt: link

...van pár boltjuk.
Sziasztok,

bukogombahoz keresek finommenetes belso kulcsnyilasu csavart (M10x1.25x85), van valakinek infoja Bp.-en hol tudok venni?
Koszi!
Udv!
a ruháját nézve ez nem az első buktája lett volna, lehet aznam sem.
Bízom benne azért szép számmal leszünk!
jol gondoltad
de az a 60 euros akcio akkor is egy erős bizonyiték arra hogy:

1) ausztriában is érződik a válság

2) nincsenek oda a Hungaroringért az osztrákok sem, a Pancsi ringet soha nem kell igy akciozni
Én nem aggódom emiatt, gondoltam ,hogy a két árhoz másfajta kondíciók járnak.
hehe köszi
simsonos14 olvass vissza néhány komentett
Ne aggodj, mindenkinek vissza tudom adni a különbséget, de ebben az árban nincs transzponder ami viszont kötelező :)
Sziasztok!Békés Megyéhez hol találhatok közel gyorsaságival motorozható pályát?Köszi a segítséget:)
http://www.polidom.com/
kontaktoknál a magyar számot keresd alul
Kecskemét , Örkény
Sziasztok!
Eladóvá vált a 750-es Gixer pályamotorom. 2006-os, 10e km-rel. power commander, sportkipufogó, keveset futott slick gumik, carbon deklivédők, Gilles sportkormány, kormánygátló, Wilbers gátló hátul, átszegecselt tárcsák elöl, fém fékcső. Papírok nélkül.
Képek vannak még a galériámban.

Irányár: 950e Ft

Érdeklődés esetén írjatok nyugodtan az adamaster 001 kukac gmail pont com címre.

Üdv, Ádám
ha nyerek a lotton én épitek egyet az elkerülő mellé amugy kecskemét kakucs!
Akkor esőben kell motorozni,pénzt nem adnak vissza..
Még egy buta kérdés, hátha Te már rendelkezel náluk több tapasztalattal :) Mi van, ha befizetem és esik az eső?
Hello!
Békés megyéhez hol találok a legközelebb pályát? Ahogy nézegetem a fotókat, mindenkinek van talán elvétve a közelébe, csak errefele nincs.
tudsz nekem valami elérhetőséget adni?
Ha még nem mentél náluk,akkor automatice a kezdőbe tesznek,vagy legalábbis így szokták:)) Ha meg a helyszínen mégis kérdezik,hogy mész,őszintén meg kell mondani,hogy kezdő vagy,abból nem lehet baj
Jogos. Csak nem találtam semmi utalást, köridőt, akármit, hogy melyik csoport mit takar. De nem tudtam ellenállni, úgyhogy majd kerülgethetnek.
Viszont olyan rublikát nem láttam, hogy melyik csoportba akarok jelentkezni.
Remélem leszünk többen is !
Hárman...