Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom még mindig erőlteted ezt a sima Qualifier - Slovakiaring kérdést. Nem beleszólni szeretnék, de van egy 3milliós géped, amin az egyik legszarabb utcai gumi van (nem is értem, hogy miért ezzel szerelték a motort gyárilag) és ezzel akarod kockáztatni versenypályán, hogy kár keletkezzen a motorban. Ahelyett, hogy tennél rá egy pár slicket, ami nagyságrendileg 20-ból megvan. A gumid le, majd visszaszerelésével együtt is az egész attrakció kijön ~30-ból és a slickkel legalább lesz értelme pályára menni.
erősebb motor kellene! vagy a futomű vacakolhat még!

bocs svéd.
DUNLOP QALIFIER D209
attól is függ milyen gumiba...
hidegen elöl 2,1 hátul 1,9 bar .utcai gumiban pályahasználatkor? vagy van más tapasztalat,
nem tudod elfogadni a tényt,hogy ennyit tudsz?
Rakass fel kint egyet amit utána el lehet dobni ezt meg visszarakatod és kész!
majd óvatosan megyek úgy is most megyek itt első alkalommal. 2000km van a gumiba nem akarom ledobni még. talán az én tempómhoz elég?
Az nem túl megbízható guma.Én nem szerettem utcán sem.
ne aggódj nekem meg csak utcai dunlop qalifier d209/1000 rr/
Nekem mondjuk a Bt003 utcai (RS) verzioja van most hatul. Nem tudom, ezres gepen fakezu gazkezelovel meddig birja majd az izzo aszfalton.
helyszinen is lehet , akkor 20.000
szintén jelentkezem
reméljük meleg lesz....akkor legalább tapad :) Ha már ilyen messze elmegyünk...
Én lábon mennék, csak nem biztos, hogy összejön. Egyelőre nincs alaktrész. A helyszínen is lehet fizetni? Vagy csak az előre kifizetett nevezés érvényes?
Nagyon jól működik a gumizás!
Dani mester R2 Motor szervíz! Ők forintot is elfogadnak!
A Szlovákok csak ojrót!
Két kérdés Slovakiaringgel kapcsolatban:
1. gumiszereltetés mennyire működik jól?
2. Csak ójrót fogadnak el? Gondolom én igen... vagy de?
Aki hőgutát akar kapni. Pl. én.
Köszi a tippet, már beszéltünk is!
Árulnak újat,de drágán,ha új gumi kell,Dunlop vagy Pirelli,hívd fel a férjemet,mi is megyünk hétfőn oda motorozni. www.revolutionmotor.hu vagy 06/209786219 Tibi
Azt meg tudjátok mondani,h Slovakiaringen árulnak gumit?
oké-oké:)
te is rozsdásocc, majd behuzlak 2:01 be :)
támadunk együtt fater?
:D ha ilyen gondom lenne :))