Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted én mire gondoltam
tán besértődtek azon hogy félrebeszélnek?
Ha lassan mész még az is lehet
Ingerszegény?
Persze hogy jó pálya a hring. Mondjuk a mátrához vagy a bakonyhoz képest. Viszont a pringhez képest elég ingerszegény. Ami nem csoda mert az egyik autóversenyzésre van építve, a másik meg motorversenyzésre:)
Ezt en nem tudhatom milyenek a szolgaltatasok,csak furcsalom h az osztrak palyasokat(akiket en ismerek)nem is erdekli a Hungaroring.Teljesen jo csik szerintem
Szerintem Attilát akkor sem engedik ha 5 hely üres marad
multkor a slovakringen is reggel még azt hitték teltház lesz aztán mégis mehetett a Novák Bandi is .......
akkor végülis a lényeget meg tudtad oldani
hát...öö...izé:NEM.
nem az ujjamból szoptam ki amit írtam.
Múltkor sem volt a Pannónia-ringen
nicknevet nem engedi, többi adat sikerült..
én sajnos nem, csak az aki kitöltötte mert avval a jelszoval lehet csak változtatásokat végrehajtani
Szia Félsvéd!

http://www.compaya.hu/motoroso...

itt a Vincent nicket át tudnád írni tutis-ra?
szerintem lesz napi licenc és szerintem fel fogsz férni
Átérzem ...
Indulj az OB-n ott még van hely. És csak 8000 több.
A hungaroring szolgáltatása messze elmarad a pannonia ringétől, azon kívül hogy nem egy élvezetes csík.
Az osztrak racerek ahogy itt hallom nincsenek oda a Hringert,ill partol azt is hallottam h miert menjek fel addig mikor a Pancsi ring kivalo.
Akinek nincs licence váltva egész évre,ne is álmodjon róla ,hogy esetleg indulhat a hobbyracereknek megtartott R&R Hungaroringen megrendezendő versenyén.A rajtrácsra ugyanis felfér 20 szlovák kupás és 20 roadandride-os.Pedig tavaly megfogadtam ,hogy magyar szervezésben még véletlenül sem veszek részt és úgy látszik tartanom kellett volna ehhez magam.Igaz az értesítőben nem volt arról szó ,hogy azokat részesítik előnyben aki liszenszet váltott,hanem a jelentkezés és befizetés sorrendje számít majd.De még jó ,hogy rákérdeztem ,hogy rendben van e a jelentkezésem-így nem 2 nappal előtte értesültem róla ,hogy ne is álmodjak ilyenekről.Valóban csak osztrák vagy német szervezésben kell és érdemes gondolkodni,mert ami magyar.......ide nem írok inkább semmit,mindenki pótolja ki amivel szeretné........mindenesetre szomorú vagyok:(
Még nem beszéltem vele erről.
Tomi említette ,,szerintem igen! szombaton jössz fel vele?
Szeva joe július 2 szlovákia ring? .
a legdrágább lehuzómágusok.és náluk a 8.8 az acélcsavar