Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

melyik hónapban lesz? Mert akkor úgy osztanám be a lehetőségeket.
Ennyi sajna
Hali!
Megvannak még a lánckerekek?
Telefonon nem tudlak elérni.
még egy kis rabat okosba? 30/9671030
az a GH moto aki soha többé, mert tavalyelőtt 2 hétvégét is megtöltött és mindkettőből kirakták
Pezibar mégis jön a Hringre?azt hittem sosetöbbé
lesz még de csak később fogom feltenni, Pezibär lesz
Helló! Nem tudod, H.ringen nem lesz idén több ilyen külföldi rendezésű pályázási lehetőség? 14-én nagyon jó volt, kár, hogy a versenyről lecsúsztam, de jó volt amúgy, meg tetszett, hogy este még lehetett menni és akkor nem is voltak olyan sokan a pályán, sikerült is még 2,5mp-et faragnom az addigi legjobb időmből.
fingom sincs, de a rajtszámom viseli
tudja valaki, h kiféle miféle lehet ez a csóka?vagy ez a szép bömbi?

link
:)
De kellett volna. Csak bennem volt az is, hogy ha döntök és mégis lecsúszok az aszfaltról akkor tuti bukás, így meg azt gondoltam hogy egyenesen kigurulom a füvön. De nem sikerült. Majd legközelebb. :)
Ha valakit érdekelne:

Yamaha R6 MRA sötétített,duplabubis versenyplexi kevesett használt,rendkivűl szép állapotban.
elsö38600 hátra csak 55 van! 55000ft
Miért nem fordultál / dőltél jobbra?
szinte nulla dőlésszöggel haladtál több tiz méteren kersztül, nem kellett volna megprobálni jobbra dönteni? :))))
13.-án a fiala motoros napon volt kint egy fényképész, hátul fényképezett a sikán után, nem tudja ki lehetett az, hol lehetnek a képek?
Kigyorsításkor elemelkedett az eleje és becsapkodott. A fékre rányúlsz, nem tudom tartod e folyamatosan, de ott a kezed. A fű az ilyen, meg a kavics is. A legjobb lenne, ha a pálya szélén lenne 5 méteren aszfalt még. Ilyen balesetek megúszhatóak lennének...

Jobbulást...sikeres összeépítést.
06-30-9921328
eladóvá vált pár dolgom:Yamaha r6r 07 fekete pályaidom fényezve 55000.Karbon dekli védő 20000.PP verseny lábtartó 60000.Remus dob 30000.emelő párban 15000.fokozat kijelző 15000.gyári bukógomba 20000.fekete csuklós kuplung és fékkar 15000 KN sport szűrő 5000.Fém fékcső első hátsó 30000.
Valóban félreértettelek ,de most már világos.
kormánylengéscsillapítóba fogok sűrűbb olajat rakni, hogy jobban csillapítson. nemtom, hogy nem értettél-e félre.
Én telót még nem szedtem szét ,de már két motoromon volt öhlins és bevált!Nekem a gyári kormánygátló alulcsillapított pedig olajat is cseréltem benne!Sokkal jobb és biztonságosabb lett a gép!(Öhlins) Mondjuk az egyik barátom 2 szer esett a motorjával és nem tudta miért. Most derült ki ,hogy az egyik teleszkópból hiányzott az olaj!
Nekem is csapkod a 750-en gyakran, most azt próbálom ki majd, hogy rakok bele sűrűbb olajat, attól feszesebb lesz, kíváncsi vagyok mennyit javul tőle a csapkodási hajlam.
szerintem a fékezés miatt fordult ki kezedből a bringa.112km/h ról drasztikusan csökkent 70 re a sebesség,tuti volt fék reflexből.
Gumimelegítőt keresek, CSAK, első kerékre 1db!
elérhetőségem, legzepp@gmail.com