Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát sztem én csak maradok a grafikánál
Egy szerelo nem kell hogy tempot tudjon motorozni ahhoz hogy tudjon futomuvet allitani. Eleg ha tapasztalt es megfeleloen kimuvelte magat.
vagyis először egy motor!
Bencéjé már 80as...Mikor az enyére felkerült a kipuff (50es!) elemtnünk meghajtani Attiláékkal 7liter/100km
jah, már gondolkodtam én is a grafikán. van egy pár ötlet. mondjuk ez a legkevesebb, előbb a fontosabb dolgok kellenek. áttétel (hogy leforogja majdnem a hatodikat a ringen), gumik, fém fékcsövek, verseny kormánygátló, vmilyen kipu, 4 térképes PC, lábtartó meg ezek...
az nsr sztm nagyon alacsony inkább drag bike mint speed
NSRre kéne majdan nekem pályaidom aztán azon lehetne kreatívkodni,tüzérkét már nem bántom
nekünk is kéne vmi pályagép te kéne pocketbike
a tiéd az enyém még ennyire nem szemtelenedett el
pályamotor az tök jó lehet rá pályaidomot tenni azt meg összelehet firkálni matricázni tök jó
akkor annyit mint a kistüzér
r1 megmarad jövő év végéig utcai motornak,
pályázni meg jön vmi 600-as az idén. Legalábbis remélem. Aztán majd a 09-es R1-re szeretnék ráhajtani jövő év végén. a mostani szériát kihagyom.
8-at eszik átlagban. pályázás alatt 9-10-et, nyugiban (ez nálam ritka) 7 körül.
passzolom a kérdést
Na mikor kezdődik a kés/alatt?
Azt várom
beírja hogy 5liter akkor beszédem lesz tüzérkével...
de vigyázni kell mert bukkanón emeli az elejét .
amúgy mennyit eszik az r1 kiváncsiságból kérdem
r1kével mi lesz?marad streetfighter?vagyis kanyarvadász szamuráááj?(lepence?)
túl sok benzint kapsz, nekem is 6-7e közt dadog ott csak nyél gázzal lehet menni
ööööö, ezzel a géppel az első, de asszem volt még 1 az sv-vel utcán.
akkor fogyózz vagy vegyél Antizsír tablettát és akkor ha abból bekapsz 1kg-t lemegy a súlyudból vagyis a tömegedből 4kiló .
ez már nem az elős esése volt vagy igen?
na baszus nem megy az írás vagy csak dadogok?:O