Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megmondták akkor úgy is lesz!
Ezek még soha semmilyen körülmények között nem hazudtak a terveikről.
Az egy dolog, hogy nem nagyon jön össze a terv.
Mindent! ! ! ! !
Van rálátásom.
Mindjárt összesírom magam ettől a gyönyörű nyilatkozattól!
Nem lepődnék meg ha az oldalkocsis vébé is megkapná az új kibójázott nyomvonalat, ha már ilyen jól összefognak az idén. Külföldi turizmus... viccesek
Mit tudsz Te erről.... (legyintő smile)
Én meg is számoltam! Egyszer össze, másodszorra meg mellé ütöttél a tenyereddel. Az meg ugye nem több.
Én láttam olyat is aki a haverjával azt kiabálta, hogy BUNDAAAAAAAAAAAAAAAA! Később mintha őt láttam volna szakadt lógós boxeralsóban dobogóra állni.
Ne dumálj!
Többször is megtapsoltalak
Lealázott teljesen!
Ez jó!
Aki volt már O.B.-n az láthatta mekkora belföldi turizmust gerjeszt Kb 10 ember tapsikol a dobogónál.
Az Alpok Adria az már valami,oda eljön minden versenyző meg esetleg hozza magával a csaját is.Ez vicces.
Egy komolyabb disco nagyobb belföldi turizmust gerjeszt mint ez a két rendezvény..Én örülnék a legjobban ,ha ez nem így lenne,de sajnos ez az igazság.Nagyon mellébeszélnek.Kíváncsi leszek erre a szezonra.
Azért valld be hogy kigyorsitáson elkapott a körlámpás csoda . .
Ki az a a jó vágású csávó a gixerrel?
Hát én!

Valaki nem tud jó áron láncot K5-6 1000 gsxr-re?Pályára kellene.
520 vagy 525?Mit érdemes felrakni?
Előre is köszi!
szivacs
nincs hülye válasz..csak buta kérdés ...ja...efogyott
Nagyon köszönöm a sok hasznos tanácsot mindenki nevébe .És megpróbálok okossabban kérdezni mert Predi válaszolt a legegyszerűbben
de,de ennyi még belefér
Akkor az igazi vajpuha gumi lesz .
bontsd le a szomszédházat
takarja a szomszéd házteteje ki kéne menni és észak kelet felé menni 50-60 lépést,nincs kedvem,fotózd le ..
A hold felé és főleg annak közelében a szabályos kört.
a hold felé te állat.....hatalmas nagy udvara van,nem is udvar hanem egy nagy felhő kör!még nem láttam ilyet
Nem lesz kicsit sok a józásból Jani? ? ?