Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! A köridőmérő Szayer-féle? Érdekelne,csak kicsit több infót róla.
Félsvéd! Te okos világ járt ember vagy!
Létezik szervezett utazás kishazánkból a Man szigeteki TT re, vagy aki akar menni szervezze meg magának? :)
no meg a sör nem ital.
A nő nem ember
A medve nem játék! ! ! ! !
Hogy mennyire veszik komolyan? Volt olyan, hogy a faszin full bőr volt, kesztyű csizma minden, de a bírónak nem tetszett a manyus csizmája, mert valami túracsizma volt és már nem engedte fel. Ennek ellenére volt olyan aki utasmotoroztatáson úgy próbálkozott meg utast vinni, hogy a leányon farmer volt, meg ilyen kis félcipő, meg a fél háta kint volt. El is hajtották a f@szra...
Üdv!

Tavaly a lime partyn már csak full bőrben engedtek fel a pályára! Félsvédnek teljesen igaza van, egy bőr ezerszer többet véd! Ahol megütöd magad így is fáj, de legalább a saját bőröd nem kopik! Ha több alkalommal is akarsz pályázni akkor érdemes egy valamirevaló bőrt beszerezni. 100 ért már egész jókat lehet találni, ha kicsit szétnézel. Csak hogy cég nevet ne mondjak!
hoppácska...az ELADÓ lemaradt.
gsxr 1000hátsó kerék tárcsával 50.000(fekete)

elsőfékbetét gyári zsír uj 15.000

köridömérő(magyar)10.000

gumimelegítő capit(5-ször használt)uj ár alatt 20.000-el!nem tudom mennyi volt,80-90talán?

brembo föfékhenger 18-20-as asszem,full gas-os,45.000

hirtelen ennyi.
hali KTM LC4 Duke2 motorom eladó narancssárga fekete szürke blokkos.. /crossozni szeretnék/
2006os évj de nem ekkor vásárolt.karcmentes szalon állapot 5980km es.adásvételis okmányok nélkül pályára.
a motor nincs körözés alatt LE LETT kérdezve..
a bör hatalmas előnye hogy abban csuszhatsz akár 100-150 métert is a hátadon vag hasadon
a cordurád 10 méter csuszást bir ki aztán mit gondolsz min csuszol tovább?
arrol nem beszélve hogy a bőrruhát mindenki passzentosat hord a cordura meg kényelmesen laza rajtad
Mit gondolsz egy komoly esésnél a laza cordurádban a helyén maradnak a protektorok ? (ha egyáltalán van benne)
Nah fasza, mehetek majd bőr ruhát kuncsorogni.
Persze ez az én érdekem tudom.
Azt meg hogy mit bír a textil, gőzöm sincs, erősnek tűnik, még nem hemperegtem benne.
nézd a Hringen nem 140 a tempo
ha a célvégén elfexel akkor börruhában valoszinű semmi bajod nem lesz, ha cordurában elfexel akkor megnézheted magad
ez az egyetlen oka
Ha csak nézni akarod akkor elég egy otthonka is de ha fel akarsz menni akkor bőr legalább is a kawának a nyílt napján nem engedték fel csak a bőrösöket
Sziasztok!
Olvastam a Hungaroring oldalán ,hogy csak bőrcuccban lehet felhajtani.
Mennyire veszik ezt komolyan?
Egy tisztességes bering textil-el is elküldenek fenébe ?
Vagy kérjek kölcsön bőrcuccok ha meg akarok nézni egy nyíltnapot?
Köszi
az szinte nem is angol
egyébként mostmár megszereztem a feliratot is, de sok értelmes dolgot nem mond, csak az látszik minden mondatában hogy "beteg"

baromi jo a film
Szerintem csak hadar a Guy
Ebben a pillanatban fejeztem be egy bődűletesen jó film nézését.
Film cime Closer to the edge
Most jelent meg a film novemberben, természetesen angliában teltházak előtt ment. A Man szigeti TT versenyről szól, Guy Martin van a film központjában de az összes többi legenda is megszólal a filmben. Baromi jól visszaadja azt az elszántságot, vakmerőséget ami a TT-hez kell. Angolul néztem meg, és mindenkit jól értettem de pont Guy-t szinte alig. Amilyen gyorsan és akcentussal ő beszél, ahoz meg kéne szereznem a subtitle verziot mert ugy szeretném másodszor megnézni.
Annyit azért megértettem hogy Guy teljesen más mint az összes többi TT legenda....
Kibaszott jo téli program, csak ajánlani tudom
őőő.... izé.....mingggyá szólok vkinek gigy írja mán be hogy izé...csak ezen a héten!
csak jövö hétfőn repülök haza, szivesen megnézem kedden vagy szerdán
nem tudom svéd fater!nem néztem meg,csak azt látom hogy útba vannak....hétvégén hozhatok be egy párat ha gondolod,és megnézheted őket!
Üdv Srácok!
Érdeklődnék, hogy tudtok e 600-750-1000 Az összes japán márka jöhet , PÁLYAMOTORT eladót 2006-tól? Okmányokkal rendelkező illetve azok nélküli motor is érdekel!
kb milyen állapotban vannak az elsők? mert a hátsok gondolom már nem valok nekem