Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mams tanulhatnaaaaa? De mit? Ott csak teljesen képzett, hozzáértő, rálátással rendelkező csupa szív motorozást elősegítő ember van. Mint azt a jelenlegi állapotok is mutatják, nincs szükségük tanulásra!
(Amúgy lehet már tudni, hogy lesz e OB.?)
Ez a tót nyelv beszarás! "Szlovák Pohár"! MAMS tanulhatna önkritikát és szerénységet tőlük. Szerintem az OB sem kupáért megy, max csészéért, vagy stampóért...
Olyan időt megyek amilyet csak akarok.
Nem is tudom ! Kicsit gondolkodom még . Várok még ajánlatotkat mástól is.
jah..csak meggyűlöltem a felhajló kart mert a sok buzeráns kurva érdekesnek találta,hogy jééé ez felhajtható és olyan faszán kilazult hiába huztad meg.Akkor szerintem kell.nem alkudok mert tudom mennyi a matekja.
ha akarom uj ha akarom használt!nem látni hogy kopott volna felhajlo karos,de asszem te is ilyet vetté anno
Brembo új vagy használt?fix karos?
mondjuk ha neked kell és tényleg motorzni akarsz pályán,akkor neked oda adom mondjuk ingyé kistestvérem!de a 05 az a legrosszab időd legyen!ez capit bémeg!
meggondolom! áááá...legyen 45!és adok hozzá két gumit!na!?
Én adnék érte 51-et, ha az jó neked akkor elhozhatnád ide a házhoz.
Sajnos jelen pillanatban csak ekkora a keret, lehet még visszatérünk rá! Köszönöm!
alig koszos,táskája is megvan!
nem tudom mi az ára de azt hiszem 80 volt!ugy hogy dobjál hozzá gyorsan egy tizest és viheted. ne is alkudjunk ezen!ez az ára!
Szia Predatork2!
Lenne a gumimelegítődre egy 50.000+posta ajánlatom!
Hátha érdekel...

Feltételezem mivel 5x használt így hibátlan...max koszos

Üdv,
Krisztián
holnap...nincs nálam telefon.
Csörgess meg ezen:306331201
megoldható
Szia, jo tanacskent lehet hamarabb ossze lehet hozni 2013-ra mint ez evre, a szallasokkal van a baj majd nem minden le van foglalva a kovetkezore evre is ,es nem beszelve a komprol de a repulo se kulomb, elkapkodjak.En 2009 dec-ben (2010-re) szerveztem magunknak az utat es a repjegy meg volt de ami utana kovetkezett 3 het az volt durva,mar vissza is mentem a reptere ,hogy hogyan tudom eltolni az utat mert nincs szallas,de aztan 3 es fel het mulva lett ,szoval nem konnyu... bocs az off-ert.
Ha 100-as, akkor utánvéttel el tudod küldeni?
A cordurának a nagy hátránya,hogy az aszfalton csúszáskor megolvad és beleég a bőrödbe míg a bőrruhában ezt megúszod!
ha lenne igény akkor szivesen megszervezném mert csapattal én is szivesen mennék
de szerintem egyénileg is kivitelzhető az utazás
az..hátlapon két csavarból egy hiányzik(kisebb trauma érte)de 100%-os a gépezet.
Az.