Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó volt az ugy is....csak ugy mást jelent
na hát...velem így nem lehet beszélni...köszönöm kedves bár keresetlen szavaid.
1000-es /így jó?
Építenem kell 1000 káhetest pályára és spórolok ahol tudok!
Hülye!
Nekem bevált. Jól ragadt, kicsit a méretével nem voltam kibékülve. De szerintem ezért az árért nagyon jó vétel.
És még így is mennyit kellett tanítanom! Ha én nem oktatom akkor most hol tartana? SEHOL!
ezer motorra!?minek annyi?
Keresek sérült Yoshi vagy Bódis tri oval sportdobot 1000 motorra.
max 20ezret adnék érte.
ha a tulaj odaadná,én ezzel is mennék 54-et!és ez tuti gyári(még)
szééériaaa!? haggyadmá.....ez a bérci gyerek szart se tudna ha nem lenne szétreszelve a motorja....egész télen a tuningos műhelyben van,...a motor is....a csávó már csak 40kilo,a motor meg 200LE keréken.széria...még egy motor ára van a blokkban...széria...
csak 1 széria leharcolt Suzuki
szerintem is vedd meg ezt, jonak tünik
Mivel még nem vagyok annyira informált itten e topikban ez miféle fenevaddal sikerült?
Bevált? Ennyi pénzért nagyon megéri.
És ez olyan idő amit többen is láttak.
Köszi
Hunga. 1:54.7 az már elég jó
Nekem ez a fajta megoldás 2008 óta fent van a motoron Berik kétrészes hátprotektor
csere crossra endurocrossra..v eladó KTM Duke 2
email zozyise@gmail.com
a legjobb a kabátok hátában lévő szivacs protektor.....még a forma is szinte tökéletes....
Nem tudom milyen én nem használtam,csak szétnéztem hátha tudok segíteni.Nekem erős polifoam van a mocin és egy szezont kibírt.Nem került pénzbe sem mert van itthol.
Ezt a fajtát használtam én is 2011-ben.A ragadós része semmire nem jó,mint ahogy a szivacs se.DDT is ezt kapta szét szakadt nekem is neki is.4000 ft volt.
Szia!

Köszönöm, hogy rászántad az idődet, érdekelne a 20mm vastag ez megfizethetőbb áron van.
Mikorra lehetne ezt összehozni?
Odabaszok mindenkinek . Kispataki retteghet.