Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma pakolgattam hátul,és látom van egy rakat dunlop első és hátsó slickem,fillérekért!195,125-ös méretben(kr 106,108).keveréket nem tudom,gyakorolni még jó lehet!10.000/garnitura!
Sziasztok! Nincs valakinek R6r ülései elfekvőben? Sérült is érdekel, mert az R1-es átalakításnál a sajátja nem lesz teljesen jó az R6-os farokidomhoz!
nem, pdf fileban vannak meg
Jól van,majd hívlak.
Köszi
Üdv

Ez a gyűjtemény nagyon jó:)
DVD formátumban is vannak hasonlók?
Könyv akkor Frei Tamás A Bankár
Téli depresszió


Csak a legszerencsésebbeknek adatik meg hogy kedvencüket a lakásban tárolhatják télen. Nekünk, a többségnek komoly elvonási tünetekkel kell megküzdenünk.

Lássuk be, tél van, ha pechünk van akkor akár áprilisig tél lesz. Zokogni, lyukat ütni ököllel a falba, ez mind rendben van, teljesen normális reakció egy szenvedélybetegtől. De ez sem old meg semmit.

Talán egy utolsó kísérlet meggyőzni az oldalbordát, rámutatva hogy milyen jól passzolna a gépsárkány a nappaliba, tulajdonképpen az uj fotelt is kiemelné és az idomzat színei milyen jól harmonizálnának az uj tapétával. A cél érdekében még azt is bedobtam hogy cserébe az ablakban tolongó kupákat és falon logó böroverálomat is kiviszem a garázsba, de igy sem sikerült a meggyőző hadművelet.

Nincs sok lehetőség csillapitani a vágyat. Ha fűtött garázsod van akkor persze darabokra szedheted, pucolhatod, átnézheted, simogathatod szemed fényét.

De a többieknek a legjobb ötleteim:

1) Nézd meg ezt a szuperfilmet, egy film ami sajnos csak Angliában ment tömött mozikban. http://fekezzrovidebbet.blog.h...

2) Töltsd le a " Close to the Edge " cimű filmet, biztos nem egyszer fogod végignézni

3) Olvass, tanulj, fejlődj, ha jól tudsz angolul és akarsz egy szuper könyvet Andy Ibbot-tól aki sok évet töltött együtt a Moto GP sztárokkal és megjelentetett egy jó könyvet a sportmotorok vezetéstechnikájáról melyben sok világsztár is megszólal.

4) Olvasd el a világhírű Keith Code könyvét. Code évtizedek óta főinstruktőr és tulajdonos a California Superbike School nevű iskolában ahol sok késöbbi Moto GP sztár is megfordult. A világhirű könyvét talán igy forditanám magyarra: A csukló twisztelése (angol nyelvű)

5) Olvasd el a Sport Riding Techniques cimű könyvet amely kimondottan sportmotorok vezetéstechnikájáról és pályán alkalmazható elméleti és gyakorlati tudományról szól (angol nyelvű)

6) Ha csak magyarul tudsz, de mégis szeretnél vezetéstechnikáról olvasni akkor a Motorozás Mesterfokon cimű könyvet javaslom
Ha a filmeket már megnézted és olvasni akarsz akkor válaszd ki melyik könyvet szeretnéd tanulmányozni és irj egy mailt nekem.

Vigyázat! Nem mindenki dől be ezekenek a guruknak a tanácsainak. Én pl mindet többször kiolvastam mágis saját stilusom van....
Majd legközelebb
Az igazság az hogy közel 3 órás vezetés után olyan fásult voltam meg kába örültem hogy letettem a motort
mert nem mertem nem akartam zavarni annyira elvoltatok meg várt már a Csabi
Köszi!
Akkor várjuk kedden az infót.
Hali!
Igen.Csak az árak gorombák lettek egy kicsit.De majd beszélünk....
Te voltál az Auris-al?Miért nem szóltál wazz?
most miattad ne fogok motorozni idén...
Vissza akartam tekergetni neked (nehogy baj legyen ) de pont akkor vitted el mikor mentem .Én meg nem értem azokat akik rosszat akarnak a motorosoknak
mikro?
vártalak nem jöttél érte, inkább valami inditási hibát szimuláltál :)
A következő jelentkező megkapta, egy olyan otthonba került ahol sérült gyerekeket ápolnak, igy még a lelkem is a mennybe fog jutni...
A jo az nem pontos jé Te fasz!
jo jo...azt mond inkább hogy a mikró megvan még?
Három videot találtok a Big Buliról a blogomon.
Kurucz Feri interwiev
Road & Ride dijkiosztók 600 és Open
Hege, azaz a trial show a magyar bajnoktól
Szia Jani!
Tavasszal lessz olajad?
Sziasztok!
http://www.kolofol.hu/epdm_szi...
Ezet találtam az EPDM-ről... ár nincs csak érdeklődésre.
De ha 30EUR/m2-től drágább, akkor nem éri meg. (Pásztor Robi) szerint.
Még rákérdeztem egy havernál, hogy ismeri e az anyagot. Mondta, hogy a cég ahol melózik, dolgoznak EPDM-el... keddig válaszol, hogy lehet e belőleszerezni, vagy nem.
Lassan annyian lesztek, hogy 2 tábla is kell.
Ha valaki beszállna a felével, én kicsengetném a másik felét annak a 2 m2 -nek.
Szia!
Kösz az infót.
És mi az ára egy ilyen táblának?
köszi megpróbálom