Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küdj egy mailt és megbeszéljük.
bali105gsxr@gmail.com
Hagyjuk most a tréfát.
lófaszt...volt kék-fehér is
Csendesedj te motortalan.
Viszont ha te utánanéztél akkor láthattad, hogy a Kawasaki egyik sajátossága, hogy a fényezés kimerül a zöld-fekete-fehér színek kombinációjában pláne ami nagynevű versenyzőket illeti.
De akkor tessék ezeket írd be: ryan farquhar , paul bird kawasaki , mss colchester , team pedercini , rapid solicitors kawasaki , primo bournemouth kawasaki , Buildbase Kawasaki .
Ezek között van piros is de én a Team Green-t választottam. Minek flancolni? Csak jobban fáj ha elcsúszol.
Oldal idomokat, farok idomot néhány ezerért megveheted!
Szia! Gyári idomjaim vannak 2006-os évjárathoz! Zöld fehér! A képen limited edition!
Hali! Ami a képen van nem körlámpás, és nem is pályaidom szett lenne, pláne nem sérültnek néz ki. Pont az ára miatt keresek lezúzott darabot. (vagy csak illusztráció?)
2005-06 KAWASAKI ZX6R 636 biciklire felhalmozódott némi ezaz ami most mind eladó:
Komplett pályaidom: fej, has, farok, elsősárvédő, tanktakaró
fejidomban két lámpa befaragva - tompított, országúti; farokidom hátsólámpának kivágva, lámpatartókonzollal
egy festés ráfér: 50000,-
Gumimelegítő Tech-six, a hátsó már javítva volt, de működik 20000,-
Fémfékcső, munkahengertől ágazik a két nyereghez, fittingekkel 15000,-
Extremetech kormányteló 20 fokozat, tartókonzollal rögzítő csavarokkal 45000.-
Esztergált réz bukógomba, elsőtengelygomba, emelőszem, csavarokkal 15000.-
Fék-kuplung kar, felhajló, állítható hosszúságú, aranysárga 14000,-
Első-hátsó lánckerekek: gyári első-hátsó, 45 fog 1db, 46 fog 2db ebből az egyik 0km-es 7000,-
Komplett gyári kipufogó leömlő-összekötő-dob 20000,-
Dunlop D211 190/55 szlikk 2db az egyik nagyon jó állapotú 10000,-
pláne ha még fizetnének is az említett cégek....
Ez nem repsolos vaze.
megvan!60.000-
ZXR-400-as idomokat eladom neked. Üdv: 20 559 66 53
Hm, vagy akár rá festhetnék egy jóféle szárnyasbetét logót egy kis lábgombakenőcs reklámmal. Lehetőségem adott szinte bármilyen fényezésre Na majd megálmodom, addig is, ha eszetekbe jutna valami hasznosnak vélhető köszi előre is.
Jobb óvatosnak lenni . Bár talán engem nem bántana.
Ja, hogy ARRÓL a Tibiről van szó...Tibi security...
Sosem merném Tibit megütni . Olyan éles a pali, hogy attól félnék eltörik a kezem.
Nehogy ÉN meg elgáncsoljalak miközben Te meg ütni akarsz.
Gibbon.
Ha rám hallgatsz akkor lefesteted repsolra . Az aztán elég egyedi lesz . És ha hiányzik róla a monsteres matrica hát azon már könnyen segíthetsz.
Majd roppant jól beleütöm az arcodba a tenyeremet oszt megtudod.
Ennél valamivel konkrétabbra gondoltam. Gondolom te is beírtad, és rájöttél, hogy kb 2 féle fényezést dob ki a google egy-egy fekete, vagy zöld csík különbséggel, esetleg más elhelyezésű monster matricával.
Netalántán valami ritkább? Régebbi? Egyedibb? Valami motorversenyből egy régebbi sztár motorja?
Most mi a baj?
Rád mindíg lehet számítani kedves Tibi!
Beírod a google képkeresőjébe a roppant sokatmondó Kawasaki racing-et és már is kidob párszáz képet.