Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hajléktalan
Nem ugacccc!
nyilászárok
Nincs mit.
Lehet rosszul tudom,de tudomásom szerint 8,5-es a gyári vagy 9,5-es ennek tükrében 12-es kell neked.Az már nagyon erős...nem tudom mi a terv de ilyen erős rugóval már nem akar fordulni a gixer.
Ha a busába van ilyen teló és abba kell,azt passzolom.
Köszönöm Uram!
Bregyónak elvileg van...kiderítem és jelzek
nem tud valaki k5-k6-os 1000-es gixxerbe 1,2 kg-os rugót előre? óccsóért persze, ha egy mód van rá
Látom nem is képes a forum bevenni a listát
Itt viszont láthatod hogy a haverjaid ott lesznek-e
http://m.blog.hu/fe/fekezzrovi...
A tavalyi Buliból kiindulva 250 fős jelentkezést reméltem az idei Bulira.
Végre valami sikerült ebben a szezonban :)

Igaz hogy rohadt taknyos vagyok, vajon mi lenne Mamsos tradiciokat követve lemondanám a bulit? Meg sem fordulna a fejemben, imádom hogy mindent egyedül találhatok ki, senki nem szol bele a tervezésbe és senkiben nem kell csalodnom. Rohadt sok idő megy el az adminisztrácioval, a részletekkel, de ha mással kéne jóváhagyatni mindent akkor nem lenne kedvem hozzá. Igy nem sajnálom az időt és az energiát.

De a legnagyobb elismerésnek a rengeteg kereskedői felajánlást tartom. Álmomba nem gondoltam volna hogy ilyen értékes felajánlásokat oszthatok szét a Bulin

1 Zorkán Zsurka +1 fő, tavaly is jó buli volt, idén is (azaz jövőre) akarok menni
2 +1
3 KarsaiTomi Karsai ProRide asztal, 4 szobát szeretnék foglalni
4 Németh Balázs Németh
5 Rizi Rizmayer
6 Kispataki Kispataki
7 Toth Toth
Imi
8 Chrobák Chrobák +1 fo (Párom)
9 +1
10 almano Györffy
11 crazyJoe Bayer
12 CrazyZsó
zsófi
13 Tita Kaiser
14 Ancsy Kissné +1 f? (Tibi)
15 Kiss Tibi
16 DMAG_Arc Solti
17 bencsikt Bencsik +1 fő
18 +1
19 Monca Nagy
20 Kari1000RR Neuhauser +Bence fiam
21 +1
22 paya Hanák Na, talán egy uccsó próba.
23 X-RAY Csécsei
24 brunekker Brunekker
25 minirossi Bart
os
26 +1 Dávid
27 Betty Ormai Egy asztalnál 13 fő: Gabigixer +1fő,
28 ormai1 Takácsroli +1fő
29 ormai2 Szabin Hörnyéki +2fő
30 ormai3 Ramirez
31 ormai4 Ormai Betty +4 fő
32 Moshe Yosebashvili ProRide asztal
33 topi30 Tóth Petya én+5fő
34 +1 Yeti
35 +2
36 +3
37 Gaál Ákos Gaál ProRide
38 Koca Ungvári +1 f?
39 +1 Edit
40 matocsi Matócsi
41 karcsi68 Fehér
42 ági Duna +1 f?
43 +1
44 Vicky +1 f?
45 +1
46 Bereczki_Gábor Bereczki + 2 f?
47 +1
48 + mégegy
49 Csiga#88 Tóth ProRide asztal
50 snake Kocsis Fizetve
51 Kocsis Gyuri Fizetve
52 anett Szedlár Széles út TV stáb
53 regős Regős Széles út TV stáb
54 goki Gockler
55 ramírez Hreskó Ormaiékkal
56 szabolcs r
ékasi +1 f?
57 +1
58 dzsodzsi Jakab
59 VTR Deák
60 Fehér Attila Fehér +1 f?
61 +1
62 Áki Jánosa
63 Gabesz Holló
64 Lacci Németh
65
pelyhe györgy
66 +1
67 deltabandi Novák
68 +1
69 SonáJ Fe
kete Jani +Csilla+ Az egész Juhász család 6 f? egy asztalnál. Köszi
70 Orosz Csilla
71 Juhász Lajos 6fő
72 Juhász család
73 Juhász család
74 Juhász család
75 Juhász család
76 Juhász család
77 Karesz Márton +1?
78 +1
79 Szőkezé Zoltán + 1 f?
80 +1
81 VIK-001 Homolya +1fo
82 pipi köhalmi + 1 f?
83 +1
84 Koncsek_Hajni Koncsek
85 Bérczi_Jani Bérczi
86 B
Jó drága, nehogy valaki kivegye. De rábasznak, mert kerül amibe kerül én biztosan nem veszem ki.
Szerintem az a személy aki foglalkozna az OB rendezésével lehet már tudja mennyibe kerül majd a ring 1 napra....
"......amely tény jelentősen befolyásolta a Versenypálya motoros társadalomra gyakorolt hatását...."
hát ja...így legalább két viszkis bulit buktunk Moshénál.
És a megmaradt 60000-ből úgy 600 percet lehet tekerni a pezibaron és egyéb Svédes rendezvényen.ez pariban van a kéccer 12 ..izé...10 ,,ja nem 8 körre abszolvált versennyel...na neröhögtessenek már..kilyafaszt érdekel hogy lehet e motorozni a háringen?
link "Eddig még nem érkezett megkeresés a magyar szövetség felől, hogy magyar bajnoki futamot szeretnének rendezni a Hungaroringen." LOL!
Sonáj. Mit látsz te ebből?
úgy legyen.
már nem sokáig....
túl sokat nem fogok rá költeni, mert nem nyertem még a lottón. Igyekszem karbantartani korrektül és élvezni néha a pályázgatást. Egyenlőre a motor tud többet, nem én.:)
Hát lámpásba talán még TTX nem szükségeltetik, az igaz hogy az eleje is teljesen rugócsere érett, de az inkább 00-ás Hring időkategória. A hátuljával a gondok 06-07-nél keményen jelentkeznek -vagy ha 750, minusz 1 mp- nevezetesen széjjel szaggassa még a bakelit gumit is legalábbis enyémmel így volt, megtörtént a rugócsere utána babahátsó gumim lett. Ebbe a motorba amugy sztem ne inveszálj sokat nem éri meg.
nem gondolkodtam eddig semmiben.
komplett TTX!másban ne is gondolkodj
megfogadok minden tanácsot. egyenlőre elől-hátul gyári, de elől gyenge a gyári rugó ezért akarom cserélni.
hátulra milyen upgrade-et tanácsolnál amúgy?
Hát ha már van akkor tedd be, nincs mire várni, meg venni még egy rugót feleslegesen. Látom K4-el mész, nemtudom mi van benn hátul, de ha a gyári akkor azzal is csinálj valamit, sok bosszúságtól kiméled majd meg magad, jobb köridőknél, az ennél a modellnél fontosabb mint az elej. (Tudom kutya nem kérdezte de azér elmondom hátha segít)
tudom-tudom. ilyen rövidebb már van, ami elvileg 9,5-ös, de egyszerűbb lenne megfelelő hosszút berakni.
Az nemszámít meglehet lapkázni a vastagság az egyedüli kérdés. Amíg nem hosszab, hanem rövidebb nincs gond.
köszi, nekem 250-es kéne.
Szia
Ha jól emlékszek akkor 237 és 38 körüli. Ezresbe való, ha így is érdekel holnapra megnézem neked pontosan.