Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia de hova kell utalni meik bank és mi a szám..?
akkor fel is dobom most és az azonnal rajta van..
igy van,köszönöm
de ha nem utaltál eddig akkor az lassan már késő lesz
Kicsit lentebb volt egy link, ott jelentkezel, és kapod az infót!

Jelentkezés
Van ilyen nekem is (első is), miért nem szóltál?

Még mindig eladók a PVM felnik. A legjobb ajánlatért elvihető.
Szia Svéd!

Ha minden igaz nálad lehet jelenbkezni a ringa napokra!
Írj már nekem egy mailt, hogy hova kell utalni meg stb...
szuli49@citromail.hu előre is köszi.
Márpedig ha azt mondom megoldom, akkor az úgy lesz.
az a terv Lucky aszonta együtt megoldjuk
én is sajnálom,sztem jobban mint te!
de mostmánaztánbasszálkiegy 59-et!
sajnálom hogy nem jösz
pedisz szombaton lesz talán az utolso Acis Svéd Race futam
Pöröj dolgozik vagy csak dumál? Holnap átmehetnénk hozzá kicsit elcsapkodni az arcát.
daniela...a pontos neve,tesoja meg a pöröjfaszú jenő!
Na de azt legalább jó gyorsan csináltad ! Megmondta az a Béjci Dániel is, hogy nem kell sokat menni a jó időért vazze. Ezt hamar eltanultad tőle.
de elsőre a18semvolt rossz az euroringen mi takony?pedig idén nem mentem sokat..ill.semmit.
meg treksönkontrolom sincs,azmegazékénevagyminem!?na mindegy szarokbelenemtudokmennisajnosahétvégénhiábahívogatnakezekatesók.
Te meg mit ugacc ide Brada ! Majd ha tudsz rendesen motorozni és megy az 53.
Nem köcsögségből írom mert tudod, hogy csipázom az arcod, de nem lenne hasznos egy kicsit motoroznod azzal az"ultra tehetségtelen" Chrobákkal egy pár kört oktatással egybekötve? Lehet sokat javítana a helyzeteden . Mert ugye kilométer az van bőven a popeszodban. Vagy mint azt már megbeszéltük, majd én mérem az idődet és akkor tuti jók lesznek az eredmények.
hm....pedig egy jól beállított ttx sosem rossz! sztem engem már mentett meg pár fikától...bár én nem vagyok túl gyors pályamenő...meg a motorom sem mai darab,DE AZ 55-ÖT SIMÁN KIBASSZUK BÁRMIKOR! sajna a tervezett 54 elmarad pályázás hiányában...
Hagyd mán békén vazze há mindjárt a kardjába dől.
Túl sok kontár piszkálta.
Eladó egy pár alig használt Conti Race Attack!
Első120/70/17 Soft
Hátsó 180/55/17 Medium
Tel 06705645571
sajnos fogalmam sincs mennyit ér a ttx, de azt már igen mennyibe került
csak még nem dolgozott semmit az áráért, ahogy Jani jól megvilágitotta
tudok adni egy működőképes kavaszakit szőrén szőrt..de csak ha benne hagyod a ttx et
Oke, igy mar targytalan is, nem tudom az esetedet sajat gondolatom melle allitani. Majd ddt500-al megbeszeled, mitol is hullik szet a ZX. Engem a GSX-R erdekelt volna.
adatok frissitve