Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

baszámoló készül, dijkioszto képekkel
video készül
fényképeket majd a facebook albumomba fogsz találni pár nap mulva, az osztrákok fényképésze feltölti
A mai napról hol találunk fotókat Gábor?
beszámoló,esetleg videó!?
te is?
videot dobjad ecsém felfele,mert eltekergetem a svéd motorján a futoművet....
hallom daniela ment 55.0-át! mondjuk már ideje volt ,pedig az ezrese olyan mint egy jobb 600köbcentiméteres motorbicikli,már ami a teljesítményét illeti,és ez dicséret danielának!remélem holnap megy a kis csaj egy 54.közepét!
inkább irj egy beszámolot a mai naprol svéd bá!
Azota már én is tudom hogy nem mondott igazat a hölgy és azota megtaláltam a névjegykártyáját is, tehát tudom ki mondta, csak azt nem hogy miért. Hirtling Gabival is beszéltem délután most már én is tudom hogy, mégsincs meg az a francos pályaengedély
Kedves Svéd!
Alapjába véve én nagyon bírlak, de most meg kell mondjam nagy hülyeséget írtál. Azon kívül, hogy megnevezhetnéd a forrásod mert kíváncsi lennék ki volt az aki ezt a hülyeséget mondta neked.
Mivel úgy látom megint urbánlegend születik álljon itt most a valós történet: Az előzőekben már megírtam, hogy ott voltam a Hungaroringen a tárgyaláson. Négy ember volt jelen. Tehát hiteles információt ettől a négy embertől tudnál kapni.Meg sem próbáltad. A Hungaroring azért nem kapta meg a pálya akreditációt mert a festék amivel a pálya széle és a rázókő fel van festve csúszik.( Mellesleg megkérdezném most a Rizit mennyire). Ez áll az akreditációt végző ember hivatalos indokládsában. A MAMS szabály azt mondja ki, hogy gyorsasági versenyt csak FIM/UEM akreditációval rendelkező pályán lehet rendezni. Meg volt? Nem. Kinek a dolga? A Hungaroringé. Nem a MAMS dolga. Van jelen pillanatban? Nincs. Az hogy most jelen pillanatba motoroztok rajta a TI és a Ring felelőssége. Abban az estben ha a MAMS összehívott volna egy elnökségi űlést, hogy ezt e Rezső által preferált szabályt megváltoztassa, lett volna esély a bajnoki futam megrendezésére. DE MIVEL AZ ELNÖKSÉG IS ITT ÉL EBBEN AZ ORSZÁGBAN! BIZTOSAK VOLTAK BENNE HA VALAKI A CÉLEGYENES KÖZEPÉN ESIK EL, AKKOR IS ŐK KAPNAK A CSÚSZÓS FESTÉKÉRT. EZÉRT NEM VÁLALTÁK BE EZT A DÖNTÉST! Én azt mondom igazuk van. Az meg, hogy valaki beteg, nem jelenti azt, hogy nem tud egy versenyt leszervezni. Jelen pillanatban 2 dátum van amikor meglehet tartani a bajnokságot Okt. 8-9 meg Okt 22-23. Valamelyik hétvégén meg lesz tartva amennyiben meg lesz az akreditáció. Én úgygondolom a 22-23 a valószínűbb mivel a kiírásnak 2 héttel előtte meg kell lennie.
Sziasztok!
Tudom hirdessek az apróban, de hátha érdekelhet valakit...

GSXR 1000 K3-K4 pályaidomszett eladóóóóó!

Fehérre fényezve, felmatricázva.
Fejidom-két projektor lámpával, hasidom, kétüléses farokidom (a gyári alapján másolva), üléspúp (gyári), első sárvédő, hátső sárvédő. 2 db tankborítás! Képek mailben!
airbrushfehervar@gmail.com
55.000 Ft + 5000 Ft első lámpákkal.

70/3334133
Bocs az off-ért!
Hu b+! JObbulast Rizinek :(
Kispataki magasan nyerte az időmérőt és pályacsúcsot szeretne menni ma.
Rizi nagyot esett az időmérő első körében a Mansell kijáratában, boka-, térd- és combtörés!
Bepakoltam az Acis Svéd Race dijakat holnapi Hungaroringes futamra
Azon gondolkodom hogy csak azokat illene értékelni akik szeretik ezt az szériát és ezért jelentkeznek rajtam keresztül.....
Azaz ők lesznek értékelve holnap ha elindulnak a versenyen:
Az OPEN kategoriában:
Bencsik Tamás
kurta jános
Magyarosi Peter
Toth Péter
Nyemecz Péter
Molnár Balázs
Braun Attila
Hangonyi János
Héjja Robert
Nagy Zoltán
Juhász Dávid

G-Oldboys kategoria végre népes mezőnnyel
Matócsi Attila
Kovács Ferenc
Brunekker Árpád
Varga Csaba
Tamás Attila
Herman Péter
Holló Gábor
és jómagam

Ebből azt számolom ki hogy Hollo gabeszt és Kovács Ferit lehetetlne megvernem, marad a Brunekker Árpi, vele tuti meg kell küzdenem ha dobogot akarok
ja...agybetegség...
Ma meglepő modón megkeresett a depoba egy hölgy aki a Hungaroring ZRT-nél dolgozik és a jövő évi Hungaroringes tervekrők és az elmúlt hetek szomoru eseményeiről cseréltünk eszmét.
Amiket megtudtam tőle:
Az OB nem a Hungaroring ZRT és nem a pálya alkalmatlansága miatt lett lefujva! Hanem a MAMS fujta le, betegség miatt képtelenség volt leszervezni az egészet..
Megkérdeztem hogy az OB-re kiirt 2 napot miért autos rendezvényre adták át, miért nem egy 3 napos pálya hétvégét szerveztek akármilyen nevű kupával (amit esetleg egy egészséges ambiciodus egyén szervezett volna meg) Hiszen ilyen hirtelen ugysem tudnak annyi autos nevezőt összeszedni, mint amennyit motorosból össze tudtak volna szedni hiszen mindeki várta ezt a hétvégét. A hölgy persze kénytelen volt igazat adni, de ez már semmin nem fog változtatni.
Állitólag egy pár hét mulva meg fog keresni mert érdekli az ötleteim.
Mert azokból komoly raktárkészletem van hiszen átéltem már jonéhány praktikus szervezésű rendezvényt
Be kell lássuk, hogy azoknak a híreknek, hozzászólásoknak, amikben fellelhető a MAMS betűkombináció, semmi köze a pályamotorozáshoz, úgyhogy:

OFF TOPIC!
akkor most menjek mégis?jujj...jajj....mi legyen!?
akkor jol sejtettem hogy ez az osztrák hétvége lehet az utolsó versenyzési alkalom a Hringen
Sokan megbánják hogy nem jelentkeztek időben
Megvan még a motor? Mennyit kérsz érte?
meg kellene lepődni?

fura egy csapat az biztos!
MAMS:
Sajnálattal értesítek mindenkit hogy az október 1-2. között a Hungaroringre tervezett Magyar Köztársaság Gyorsasági Motoros Bajnoksága a pálya licencének hiánya miatt
A MAMS Sportszabályzata kimondja hogy u gyorsasági szakágban kiírt élsport versenyek és kupa csak FIM vagy UEM licenccel rendelkező versenypályákon rendezhetők meg. A Szövetség a FIM-től megrendelte az inspekciót de arra a versenynaptárban szereplő időpontig nem kerül sor. A verseny pótlásáról már folynak az egyeztetések.