Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elérhetőség? ...
Komplett vadiuj utcai idomzat K9 GSXR 1000-hez, lámpák, kipufogók, ülés, eladó egyben és olcsón
Gsxr 600-750-1000 K6-tól gyári hibátlan jobb oldali tükör eladó!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
a szayer Géza féle 20000 ujonnan, és szuper, minek akkor a használt?
Bérczi Janiéknak nincsen felesleges?
Ha valaki tud jóáras használt köridőmérőt, az tudassa má velem, köszi!
Szia!

Ha KAWASAKI alaktrészben kell segitség Gyári Keress meg! Adatlapomon elérsz!
Svéd ritka harapós:)Én ma megyek befizetem...
Szia! Nem adnak.....viszont ha jól tudom nem is lehet külön bérelni, vagy ilyesmi. Kezdőbe regeltél? Lábon? Az bátor.
kapok egy opciós helyet pezibarra?persze versenyestül..ha már 230 ájróé néztem 10 órán keresztül hogyan szakad az eső de mostaztán nehogy magadra vedd.tudomén hogy na,...de azé mégis
transzpondert adnak ebben az árban vagy azt külön kell fizetni?
én egyedül mennék és valószínűleg lábon
ne is vedd magadra
nincs határidő,
már jártunk igy néhányszor hogy későn érkeztek be a pénzek és a szervező már nem tudta elfogadni a jelentkezésünket mert ő persze korábban eladja
én biztos voltam benne hogy a nyár eleji Pezibär szervezés tetszett mindenkinek és ezért kértem hogy tartson öszre is helyeket nekem,
de lehet hogy Opti Miska voltam
Svéd, úgy látom rossz napod van...

Én egy kérdést tettem fel, hogy mi a határidő (gondolom minden szervező megadja, hogy mi a deadline a jelentkezésekre), mivel egy pénteki tárgyalás függvénye, hogy itthon leszek-e az érintett időpontban, vagy nem. Határidőt pedig nem találtam sem itt, sem a linkeden.

A nem fizetős regisztrálókkal kapcsolatban akár igazad is lehet, de ha nem baj, nem veszem magamra, bár nekem címezted.
szerintem elöbb utobb le kell adja a neveket mert azért elég közel van
elég nevetségessé tesztek avval hogy kérek tőle helyeket ti pedig csak jelentkeztek de fizetve eddig csak egy fő van
Ha holnap megkérdezi telefonon hogy hogy állsz Gábor, akkor mit tudok mondani?
Nyilván nem merem mondani hogy van 21 jelentkezőm, csak azt tudom neki mondani hogy van egy fizetettem, Erre egy szervező mit mond? Azt hogy mennyek a picsába a hamis igéreteimmel....
értem, akkor hajrá, csak már "moziznék".
Nyugi, 15 alatt vagyok.
Meddig kell befizetni, hogy 100 eur / nap legyen a díj?
pontosan 3 hozzászolással lejjebb találod meg a választ
árakrol is és arrol is hogy csak 2:15 allatiak jöhetnek és hogy nincs csoportbontás
ez mind ott van ahol irtam lejjebb
az idötervet még nem tette fel, de mivel nincs csoportosztás irtozatos soka a pályaidő
a verseny 30 euro transzponderrel együtt
Svéd,

először is köszi a spanikat, kipróbáltam, tényleg faszák.

Más,
az osztrák hétvégéről bővebbet tudsz írni?
Mikor, mennyi, stb...
ott leszek
Ok megoldottam,,már régen jelentkeztem is,,a héten befizetem a szombat vasárnapot...Te leszel a pezibaron Svéd?
ott van leirva az ár is ahol a jelentkezés van, ha kapod a rendszeres körleveleimet abban is benne van mindegyikben
de itt vannak a részletek: compaya.hu/motorosok és kattints a kivánt dátumra és a leirásban látod a választ a kérdésedre
Mikor is van az az Osztrák hétvége?
Svéd érdkelődtem csak nem láttad ,,Mennyi euró a Pezibar szombat vasárnapra,versennyel?