Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem már miért ilyen lassú Svéd
. Valaki mesélte, hogy a svédek lenézik azt, aki gyorsan hajt. Azt mondják rá, hogy szegény ember, hisz egy normális, jól szituált ember minek sietne.
onnan nincs még
voltam már ott de 2 menet után esett az eső
holnapra egész napra jo időt mond
remélem a 5 birja a strapát
Várjuk a videót az Anderstorp pályáról tőled ! Vagy van már ?
A képről nem derül ki egyértelműen, hogy mit gondolsz hibának!? Nekem első látásra semmi rendellenes dolog nem látszik, de, ha jobban megnézem, akkor olyan, mintha kagylós vagy mély, vállas lenne a kopás. Mondjuk ebből a szögből ez nem egyértelmű.
Holnap ismét svéd pályázás fog következni, természetesen a nosztalgia géppel, a k5-el
Anderstorp, egy régi Forma 1-es pálya
de a hátsó ehhez képest tükör sima. eddig mindig az volt "tépett" az első teljesen rendben.

ezt nem a pályáról szedte össze, akkor nem így nézne ki.
Szerintem semmi baja.
Nem lehet, hogy csak összeszedte abban a k@rva melegben az aszfaltról a gumit?
A legutolsó H.ring nyílt nap után az első gumim így nézett ki. Mit rontottam el? guminyomás (2,15 melegen), futómű, nem megfelelő keverék? esetleg olyan melegben nem is kellett volna menni, lehet.
3x20 perc Pannónia-ringen, gyors csoportban szept. 6.-án 15:40-től 5.000.- Ft-ért.
A verseny után sietnék haza Miskolcra családi okok miatt.
Tel: 06-30-248-5332
Szevasztok.
Esetleg ha vkit erdekelne.3000eu osztrak papirokkal.
Szia Béla!
Persze, hogy emlékszünk. Valami furcsa vezetékneved van igaz? Hogy vagy? Velem minden ok. Minden nap mész egy kört a Nordschleife-n? Vagy csak tekergeted a tesztelők futóművét? Csatlakozott már a család?
jólvagyokelestemahajamisjó... motorkázni sajnos még nem tudok menni.. de ti húzzátok ám a gázt!

LX
K. Béla? Há' ki vagy te? Nem is emléxem rád.. jjaa.. de arra igen, hogy eltekrgetted a futóművemet... pedig mondtam, hogy ne piszkáld ha nem értesz hozzá.. egyébként pedig remélem, hogy jól vagy és jól megy sorod..
a motor nem került lapra.. ott ácsorog árván szegénykém.. mivel a térdem bemondta az unalmast.. de má' javulófélben vagyok..

LX
Különben a youtubera nagy méretben is lehet tölteni, de én 2 napig próbálkoztam a sportmotorra is feltölteni ezt a vidimet és még sikerült 50 MB-ra lekicsinyíteni is , de egyszerűen mindíg megszakad a feltöltés.......
http://www.youtube.com/watch?v...

aki esetleg nem szereti, ha zene alatt van alatta, a youtube oldalon a jobb oldali sávban fenn van zene nélkül is! Have fun!
Én a Nero Vision-t használom, pont nem rég lett kész egy 13 perces anyagom , ahogy követ egy ZX6-os a yamahámon! Be is linkelem!
múvimékörrel le lehet jol tömöriteni 100 megára.a 25 perces pályavidijeim azok...elfogadható a minősége.
sima windows movei maker-el nem próbáltad? elég egyszerű használni és működik. könnyen szét lehet vagdosni meg teszőleges méretre menteni, ki kell próbálni mi az, ami még normál minőség marad.
Lx telapra tetted a gepet hogy megnezd az olajszintet?
Hogy vagy? Sehogy? Szedd össze magad,- jó a hajad,- elestél? P.ring 5-6! gyere , az gyógyít
Sziasztok!
MI van veletek LX tudol mar motorozni?Szia Sonaj veled is mi zu?
Sok udv Bela Ha meg esetleg emlekeztek ram
Megyek Motardozni.