Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Sonáj!

Nem nagyon értem miből gondolod azt, hogy te vagy itt a helyi sherifff, vagy klintsztvúd személyesen. Az egy oldalnyi unalmas, elcsépelt, és általánosságokat firtató, folyamatosan okoskodó, álszerény post-jaidtól szerintem nem csak én mászok már falra. Csak pár évvel kellett volna korábban születned, és valószínűleg szenzációs vörös diplomás pártfunkcionárius válhatott volna belőled. Abban az időben volt divat, hogy aki ellentmond, az ellenség, és egy út van, a Lenini, amin úgy látom Te már eléggé előre rohantál, úgy látszik van honnan építkezned...

Anonim módon irogatok? Azt hiszem saját szuverén jogom, hogy kitöltöm-e az adatlapom, vagy sem, emellett legalább annyian ismernek innen, a pályákról, vagy egyéb motorozásokról, mint téged. Az, hogy neked ki van töltve az adatlapod, attól még ugyanannyira egy nick mögé bújsz, és ugyanannyira nem mond az a nick semmit XY-nak, ahogy az enyém sem YX-nek. Akkor mégis mit is kérsz számon?

Vagy egyben az internet rendőrség is aládtartozik (neadjisten' te vagy a skynet, és a cyberdine systemse egyben...?) és megmondod ki/mikor/milyen módon/milyen formában mondhatja el a véleményét?
Neeeem, kis "barátom", ehhez még egy picivel több alkalmat kell eltöltened a "hogyanérvényesüljünkavilágbanfolyamatosokoskodással" tréningeken.

Jómagam magasról leszarom az okoskodásodat, mert olyan vagy, mint egy robot, csak magadat tudod ismételni, belekötsz mindenkibe, és folyamatosan nyüszítesz itt, hogy jááááj, senki nem jött el erre, és erre a pártkongresszusra, még a csúnya szakosztályvezetők, meg klubok-egyesületek vezetői sem, meg jááááj, senki nem tesz semmit a magyar motorsportért, csak én VI. Szonáj, a munka hőse. Tegyél érte, ha ennyire elkötelezted magad emellett, aztán ha vki mögéd áll, akkor hajrá lehet verdesni egymás farkát. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki azt akarja, amit Te, és mindenki úgy gondolkodik ahogy Te.

Ha úgy érzed ez a kereszted, és Damoklész kardját érzed lebegni a fejed felett ha nem okoskodsz állandóan, akkor gyerünk, senki sem tart vissza. De én nem érzem kötelességemnek, hogy ezt tegyem. Meg merem kockáztatni, hogy nem te szartad a spanyol viaszt, úgyhogy kérlek engedd meg, hogy annyira érdekeljen a magyar motorsport, amennyire jónak látom, illetve ha erről ki szeretném nyilvánítani a véleményemet, akkor azt megtegyem, egy nyilvános fórumon. Az meg, hogy esetleg az élet más területén nem tudsz / tudtál érvényesülni, és ezért érzed, hogy ha itt kioktatsz másokat, akkor már vagy valaki, az szintén a te saját dolgod, erre pont olyan magasról szarok, mint amilyen magasra fel tudok nézni. De elárulom, te ugyanannyit tettél itt a nagy közös ügyért, mint én, vagy bárki. Semmit. Csak te még okoskodsz is mellette, ami visszatetszést kelt(het) pár emberben.

Úgyhogy azt javaslom, két emeletnyit vegyél vissza az arcból, és csak minden 100-ik gondolatodat írd le, az is valószínűleg ismétlése lesz vmelyik előző teleregény kommentednek.
hosszú?
pontosan melyik részt kéne olvasnom?
hobbistákra is vonatkoznak az ott leirtak?
vagy mindössze azért vannak a szigoru szabályok hogy egy hobbista aki a hobbiját annyira szereti hogy még licenszet is kivált, hogy az ő tevékenységét is regulázni lehessen?
Ha elolvasom és ugy döntök hogy sok benne az olyan dolog ami nekem nem tetszik akkor mindössze annyi dolgom van nem váltok ki többé licenszet?
"...nem lesz mindíg így..."miért nem lesz MAMS?
Svéd!
Nagyon szépen kérlek olvasd el a MAMS alapszabályát, meg a sport törvény idevonatkozó részét. Tudom, hogy a fórumozók közül keveseket érdekel, de higgyétek el vannak olyan szabályok amik még rátok is vonatkoznak. Az, hogy az elmúlt években ebből semmit nem tartattak be nem jelenti azt, hogy ezentúl nem lesznek változások. Jók is, meg olyanok is amik nem tetszenek.
Még. De nem lesz ez mindig így. Sajnos hiába írod a bölcsességeidet. látszik, hogy annyi közöd van az egész motorsport világhoz, hogy legjobb esetben van motorod és tudod rajta húzni a gázt. Azonkívül anonim módon könnyen írogatsz mert így semilyen kijelentésedért nem kell felelősséget válalnod. Talán váltotztathatnál ezen.
:))))) Rendben....bár Te tudsz gyorsan menni! :)
nem vagyok mohó, de azért mondjuk a ddt-t le kéne nyomni nem gondolod? legyen 1:58 közepe
Én inkább fizetek csak ígérd meg,hogy nem viszel
Eddig bármit kértél mindig megoldottam. Már azt hittem sosem kérsz meg erre . Nem akartam magam rád erőltetni, ezért nem szóltam ez miatt. De most, hogy megtörtén, már most igen boldog vagyok! De mi ez ahhoz képest, amilyen boldog leszek mikor mérhetem neked azt amit szeretnél.
Mellékesen kérdezné, mennyi lenne az amit szeretnél menni?
végre
ezabeszéd
már azt hittem sosem jön össze
Kérésed számomra parancs . Kimegyek és Te megmondod mennyit szeretnél menni aznap. Tartok egy kis elméleti oktatás mit hogyan kell csinálni . Utána kimész és azt fogod csinálni amit mondtam és meglátod simán fogom tudni mérni neked azt az időt amit szerettél volna elérni.
Álmaidat pillanatok alatt valóra váltom. Szállok rendelkezésedre.
baszki, legközelebb gyere kis és mérj nekem is, fasz ki van hogy a saját mérőm nem tud 2 alá menni
Szeva Gábor.
Annyit mérek amennyit akarok ! Legközelebb majd 53-at fogok neki mérni.
Az időmérő szerint 1.56.3-at sikerült neki menni. De én mértem neki 54.1-et is.
Még annyit hogy a Desmo nagyon bejött az operatörnek :)
Ha jól láttam akkor az 54.1-et nem Predi mente :)
super a video

Matocsi Ati és Dokiék jóvoltából bevásárolva lett egy profi filmestől egy video amire rákerült az összes Brnoi versenyünk aug 26-28. Rajta van szegény Doki sajáthibás rajtbalesete is slow motionban.
Napi 2-3 verseny is volt, minden versenyen volt magyar induló és szinte mindenki előfordul ezen a filmen az alábbi rajtszámokkal: http://www.youtube.com/watch?v...


Matocsi 96
Kovács Feri 198
Doki 22
Bencsik Tomi 652
Csapka Attila 973
Hangonyi Öcsi 33
Valenta Balázs 0
Toth Petya 18
Svéd 56


Mindenkit csókoltat a dunántúli Áfész
Az 1.54.1-at azért nem mondanám lassúnak.
Már megint a lassú csoportba kértetek jegyet magatoknak, hogy itt tudjatok jaszkarizni? ? ?
Tudatlan pöcsök!
Arra én is kiváncsi lennék!Találkoztunk is a pályán!
hmmmmm....jó volt! bár gyors nem voltam....
Remélem tud valaki segíteni hogy tegnap a kakucsringen ki fényképezett? Előre is köszi!
Sziasztok!

Van egy garn eladó pvm versenyfelnim. Komplett: felni (3,5-6"), féktárcsák, gumi, stb. Egyharmad áron elvihetők.
Nagyon jó állapotban vannak.
Lehet minden versenyt át kellene nevezni, mert akkor nem lenne pár fasznak köze hozzá. Így persze beleszólása sem.