Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehat akinek lenne elado palyagepe elkuldhetne nekem emailbe,kepekkel,leirassal,arral megjelölve,PAPIR valamilyen szukseges.
sor4 japan erdekelne mind 2önket,1db 600-as sajat reszre 800.000ft ig,a kollegamnak lehet nagyobb (750-1000) 5000eu-ig.
andraskorosi@freemail.hu
Egyrészt nem mondtál új dolgot. Másrészt talán meg kellene nézni az utolsó Pannóniaringen rendezett OB. nevezői ill. rajtlistát. A Magyar versenyzők többsége ezek alapján egypályás bajnok szeretne lenni. De érzésem szerint ez is változni fog.
Kedves Lucky!
Köszönettel vettem a megszólításomat. Igen előszeretettel járok ezekre a gyűlésekre. Nem veszem cinknek. Azért teszem mert ezen a helyen tudok tájékozódni a gyorsasági motorsport jövőjéről. Nagyon nehezen tudom elfogadni azt a helyzetet, hogy ezen a fórumon mindenki tud szídni mindenkit. De nagyon kevesen vannak tisztában az igazi történésekkel. Urbanlegend és egyéb dolgok alapján mondanak véleményt és nem a tények alapján. Az utolsó szakági értekezleten is rettentő kevesen voltunk, pedig elég érdekes volt( legalább is számomra). De ami a legérdekesebb, hogy a 17 nevezői licencel rendelkező egyesület vezetői sem jöttek el teljes létszámban. Respekt azoknak akik ott voltak!Jelen pillanatban elég nehéz helyzetben ülök a gép előtt mert bár ismerem a tényeket és a pontos történés első kézből. Mivel A szakágvezetőnk megtisztelt a bizalmával és jelen voltam minden történésnél de mégis csak annyit írhatok. Mindenki megtette a tőle legtöbbet elvárható dolgot, hogy hétvégén megrendezésre kerüljön az OB. A Hungaroring maximálisan patner volt a dolgokban, segítő készek voltak de vannak szabályok, amelyekenken ennyi idő alatt nem tudtunk változtatni. A legszebb dolog az, hogy ezen a mondhatni iddillinek induló kapcsolaton már ütöttek egy lyukat a délután folyamán. Aminek a befoltozása nem lesz egyszerű. Ráadásul sajnos nem várt helyről jött az ütés. Lucky! Megígérem, hogy egy hosszabb írásban leírom, hogy mi a MAMS szerepe a motorsportban miért van illetve jött létre. Igaz már egyszer régebben megtettem. Lehet, hogy most mindenki fel van háborodva teszem hozzá jogosan. De higgyétek el elindult valami. Nem megy gyorsan, és nem megy a motorosok nélkül. De a gondotokat nem e fórumon hanem a szakági értekezleten kellene elmondani. Ja, hogy oda derogál eljönni . Az más. Legalább a Titeket nevező egyesület vezetője jöjjön el és képviseljen benneteket ossza meg a véleményeteket elgondolásotokat. Mert én is be tudok irkálni ide
neked, hogy menj gyorsabban a pályán. De csak akkor tudom megmondani mitől mész szarul ha ott vagyok a pályán és látom amit csinálsz.
Köszi szepen.
Szia
A Salzburgringen meg nem voltam,csak a Red-Bull ringen,1x meghivtak ill 1xkaptam 2Vip jegyet a Kawasaki napra a ringen ,de nemtudtam elmenni .
Szia. www.leanangle.hu. n a Motorok kategóriában találsz új és használt palyamotorokat is. Olcsobbaktol a csillagos égig. Részletes leirassal, Stb.
Üdv.
Szlovákiába magyar bajnokság jujjujjjjj
miert a f...nak nem lehet probalkozni a szlovakia ringen ,amugy is h-ringel mar tele a hocipom........
Azért az elég ciki, hogy F1 az mehet, de valami faszcibáló retvák gyökér miatt OB/DT viszont nem, és így még a megmaradt igencsak foghíjas mezőnnyel is kibasznak. Gond nélkül tudnék egy-két ilyen embernek a tarkójára hányni.
Szerintem itt nem motorosgyűlésesmegbeszéléses ki mit szeretne holnaptól dolgokat kellene rendezni, amire Sonáj oly nagy előszeretettel jár(nem cinkből mondom), hanem családlátogatásra kellene menni az ilyen jóindulatú engedélyt meg nem adó emberkéhez. Ott aztán elmondhatná, hogy mi kurva anyjáért nem jó az a festék amit 10 éve kennek és folyamatosan elfogadtak.
EDDIG! ! !
ISMÉT FELTENNÉM A KÉRDÉSEMET! ! !: : : mi haszna van a gyorsasági motorsportnak a mams(motorosokat alattomosan meghúzkodó söpredék)-ból? ? ? ? ?
na ne búsulj mondtam gyere a pancsira ott legalább van motoros élet ja meg lehet versenyt rendezni.
nekem ez igy sok volt Pisti .....elBúlcsúznék mára.
és most komolyan menyire igazad van
Találós kérdés : miért erős a FRANK? mert ott van a Magyar autó és motor sport élén
nem is értem miért nem tudnak örülni ennek a hírnek nem hallani mást, h nincs pénz gumira..... meg benzinre..... meg szállásra.... ja meg oda is kell jutni... nevezni ...meg enni...... szóval mindenki sír, hogy milyen szar a helyzet ,- segítenek a motorosoknak jobban élni több marad a családban ja és tudjátok?! a FRANK nagyon erős,- lehetne váltani?
Szeretem hogy ily tisztelet tudó lettél. pedig gondolom mik forrhatnak benned és a többi hasonló csalódott emberben
na ha érdekel légy szíves küldj 1 emilt a kaszastamaskukact-onlineponthu ra és válaszolok
...annyi mindent írhatnék,de egy EMBER-re való tekintettel nem teszem..igen,Hirtling Gabi miatt...
nálunk azt tanitották:nem szarunk oda ahonnan ettünk....ez még oviban volt...
nem nem untam ezt nem lehet , meg hát pályázok a tiédre de te is tudod min den eladó ha megfizetik
Szeva!
Látom Salczburgban dolgozól.Voltál már kint azon a pályán?Milyen?Mekora?
Elmarad a Magyar Köztársaság Gyorsasági Motoros Bajnokság Fordulója

http://www.leanangle.hu/hirek/...
De mennék Én is Jó pályázást holnapra és szép időt nektek!
hali.az a helyzet hogy a ringre idén már sajnos nem tudok eljutni.többe kerül elmennem addig mint maga az egész pályanap .azt a rabócsiringet még meglátom sztem elmegyek.hali
Engem kárpótol, főleg ha nem lesz eső, meg ha a köridőmérő megtalál bármit is a scan funkcióval mielőtt a földhöz baszkodom...
Elmarad a hétvégi versenyzés sajnos,by Hungaroring,facebook:
"Sziasztok! Sajnos a most hétvégére (szeptember 10-11.) tervezett Motoros OB technikai okokból elmarad! Reméljük azért a holnapi Motoros Nyíltnap kárpótol Benneteket! Üdvözlettel, Hungaroring"
Na most mar tudom mi ez ,mi van rajta mennyiert .
info is kellene nem csak kep.