Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már is meguntad?
Ha már itt tartunk, én is eladó pályamotort keresek, szintén sor4-es japán, max 400e Ft-ért, rendszám nélkül, amatőr/hobbi pályázás céljára.
Ajánlatokat, tippeket ide a fórumba vagy a johndoex3 @ freemail . hu-ra küldjetek légyszi.
A 87 es eladó
Sracnak mindegy,csak soros 4-es japan legyen es jo allapotpan,kb 5000eu ig.en inkabb 600-nal maradnek(es mivel csak lightos hobby 800.000ft)valamilyen paprirok szuksegesek.
Nekem van egy eladó R6-om.

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Milyen kellene 1000 600 típus kb ár és akkor segitünk
Ír ide, legzepp@gmail.com kérdezd meg!
Sziasztok.
Segitsegre lenne szuksegem,egy labanc kolleganak kellene palyamotor+en is gondolkodom egyben,hol lehetne ilyeneket nezni?Vagy kinek van elado?
Masik,az r6r-em valahogyan nem veszi kuplung nelkul a valtast,ill nagyon nehezkesen,ez mitöl lehet?
Köszi
a most péntekire nem jössz? én a 4-esen megyek Kabától mehetünk együtt. jön még egy másik spanom is egy gsx-r 600-al.
látom rabócsin 50mp-en belül vagy. nem semmi (én még az 1 percen is kívül vagyok :(. 24-én tervezünk páran egy kis rabócsi kanyargást, jó lenne ha el tudnál jönni, kíváncsi vagyok, hogy kell gyorsaságival 50mp közelében motorozni.
legközelebb egyeztessünk már ha mész.nekem 300-at kell menni.mehetnénk együtt:):)
a köpönyeg mindig mindenhova esőt mond. én már megfigyeltem. ritka az, hogy nem mond esőt. amúgy meg nagyon bízom benne, hogy nem fog esni mert én pl. 200km-t utazok hogy pályázzak, ráadásul lábon.
hol láttad azt az esőt? én bárhogy nézem max felhős időt mond, de inkább naposat. bár az előző napit nem tudják megmondani hogy milyen volt, nem hogy milyen lesz.
De-de...
Nem Neked cseréltünk gumit multkor erzsébeten?
Akkor viszont ki se megyek. Pedig jó lett volna rá gyurni a szombatra. . Ha kint leszek kereslek. . .
Mondjuk jelenleg pont esőt írnak egész napra...
Fasza.

Fehér Fiat Scudo, fehér R1.
Én is. Ugyhogy lassan előzd meg majd az öreg sövöt, mert ilyedős vagyok...
1 max 2 lesz a lentiekből, motort akarom buherálni, plusz jövőre jó lenne mostmár eljutni a ringre így arra teszem el e zsét:)
Így nem lesz R3, UC3, MW3, BF3...
Szedd össze magad, mert taknyon tenyerellek!
nem igazán gondoltam ilyesmire, környéken kb tom hol mérnek(tek):) csak már sötétített astra+bújkálás játszik sajnos, na de mindegy is, ez van.
Minek van fent rendszám, vagy miért nincs aláhajtva, vagy nem hallottál még a ragasztószalagról?
Nemrég kaptam egy 100eft-s kupont a rend éber őreitől, így amit ide szántam annak most van más helye sajnos:)