Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legalább nem kell kerülgesselek...
Nem jössz?
Csak te leszel egész nap!
Ki lesz kint most pénteken a Hring-en?
Én délelőtt, délután is vagyok.
szia

mondom majd a srácnak, azt nem ígérem hogy össze is tudja hozni mert ez nem annyira a szakterülete. az viszont már járhatóbb ha hozol valami adathordozót pl.: pendrive és lementik neked ott egy gépről mivel az mindig van nálunk összegyűjteni a videokat mert sajna a kamerákban kicsik a memóriakártyák, nem bírnák el az összes menetet.
nekem a "túlzott tépés" fura. lehet akkor ez normális csak korábban az első gumim nem volt soha ilyen rojtos. az is igaz hogy most van először metzeler fent eddig GP racer volt, annak az első gumija simább volt a menetek végén bár most a köridő is javult. de ha normális akkor ok, azt hittem nem volt jó a guminyomás esetleg túl kemény volt az eleje. köszönöm a válaszokat
Hjaaa, már majdem elhittem
Akkor ezért elötte !
Tisztelt ismeretlen!Egy közösségi portálról nyert információt kívántam megosztani azokkal akik erre érdemesek.......Az előző hozzászólása felvet bennem egy gondolatot -miszerint hogy :ebbe a topikba kb 99.99%-ban olyan emberek irnak akik szeretnék ,hogy működjön a hétvégi versenysorozat.Ennek okán ez a megnyilvánulás nekem negatív hozzászólásként értendő ...vagyis:ezt olyan ember fogalmazta meg akinek az áll érdekében ,hogy ez ne valósuljon meg Tovább folytatva rémhír gondolatmenetemet az ÖN nickneve nekem nem sok mindenre hajaz ,de egy dologra pontosabban személyre igen,mivel kilétét arctalanság és adatok miatt homály fedi,ezért csak a FUN és rbu mozaikszavakra hagyatkozhatom..mindenkinek rábízom a gondolatára ,hogy ebből a mozaikszóból mit hoz ki ,fent leírtak figyelembevételével.DE!Amennyiben Önnek valóban nem áll érdekében a Hungaroring hétvégéjének létrejötte, kérném gondolja át ezt mégegyszer ,még akkor is ha nem tetszett a múltkori Esti mesém.Mert mi itt sokan szeretnénk hódolni kedvelt hobbinknak,és VERSENYEZNI SZERETNÉNK!
Üdvözlettel:a rémhírterjesztő
Szasztok Fiukak!
Bocsika a kesoi valaszert de nagyon el voltam havazva meloval.Ezennel minden baratnak es ismerosnek szeretnek udvozletet kuldeni.En jol vagyok elvezem az itteni eletet,meg a munkamat.A zold pokolban meg nem jartam de ha jarok akkor feldobok rola egy videot nektek.Nemsokara lessz egy autos teszt
ha itt leszek akkor vitetem magam egy kort a teszt pilotaval,mert szerintem az nagyobb elvezet mindha en botorkalok fennt,na meg mivel?Lx em gyors gyogyulast kivanok ,ha hazamegyek biztos tekerek egyet a futomuveden csak azert hatha megtanulnal mar epkezlab modon korbegurulni a palyan .Sracok az email cimem
bela.kujundzic@ohlins.se ha valami segitsegre van szuksegetek irjatok,ha tudok szivesen segitek. Udv mindenkinek Bela
Hát ezt honnan veszed? Pont az a gond, hogy nem fogadták el a pályát! Te már máskor is terjesztettél rémhírt!
Jóváhagyták a Hring homologizációt ,a 7végi versenyek megrendezésre kerülnek.
Hol?
Megtaláltam, okafogyott!
Hali!
Pénteki Hring időbeosztást közre tudja adni valaki? Hring veboldalon nem találom.
Köszi!
nem járt még semmilyen pályán.csak arra költi a pénzét hogy a pléjsztésön motogp minőséget feljavítsa és videókat vagdosson belőle.
Hali!
A múltkor én mentem oda hozzátok a ringen amikor a spanod az ezres gixerrel kamerázott.
Egy lemezen el tudnátok hozni a múltkori délelőtti ringezés utolsó 20 percének felvételét?
Előre is köszi!
Hali !
Elég gyors pályának tünik. Az órád hogy mérföldben mért egy kicsit tényleg megtévesztő.
Látom rengeteg pályán jártál, már-már irigylésre méltó!
Ezeket a videókat szivesebben nézem mint a Babettában épp mi zöröghet címszóval!

Ne tölts fel minden videot ! Télre is hagy valamit
hali! pénteken mentek a ringre?
HÁt persze:D Amúgy is autóverseny! GTR2! De ott is tetszett a pálya, bár nem egy bonyolult cucc!:)
az online pályázás az egy kicsit olcsosított változata az igazinak?
Jó ez a pálya! Sokat játszottam rajta online:)))))
http://www.youtube.com/watch?v...
Anderstorp Raceway, régi Forma1-es pálya
Ismét egy sikeres svéd pályanapon vagyok túl. Itt Svédországban ritkábban sikerül esőmentesre egy pályanap, de a tegnapi nap csodálatos volt végig.

Igaz hogy jártam már ezen a pályán, de mindössze akkor 2 menetig tartott a száraz aszfalt. Ez az ország leghosszabb pályája, a 60-as és 70-es években volt itt Forma1-es verseny és Roadracing VB, ami a mai Moto GP elődje volt.

120 motoros volt 3 csoportban, ebédszünet nélkül. A leggyorsabb csoportot itt is licenszes csoportnak hivják, abba vettem jegyet.
Délelőtt tanulgattam a pályát, probáltam röviditeni a féktávokat.



A pályán van egy leszállopályával egybekötött nagyon hosszú egyenes, ott kellene nagyon pontosan belőni a féktávot, szerintem rohadt korán fékezek ott, legalábbis néhány racer féktávon ment el mellettem.



A gixxerem futőműve természetesen nem egy mai darab, a K5 ben még nem volt big biston első villa, valószinű ráférne egy kis felujitás. De ami felüdülés volt tegnap az a sebességváltás. 6 éves technika, 40000 pályakilométer de ugy müködik mint a vaj, a gyorsváltóval együtt.

Egy hátsógumi megforditás volt az egyetlen amit kellett szerelnem.

Délutánra egyre többet előztem, egyre kevesebben mentek el mellettem. Jövöre megprobálok valami hobbiracer versenyen elindulni. Szezon elött talán olajat cseréltetek a gátlóban és a villában.
egy krosszmotoron.és egy krosszpályán.pl:piliscsév,de ebben a topikban nem sanszos hogy jó helyen kérded ezt
Üdv mindenki ! azt szeretném megkérdezni hogy hol lehetne elkezdeni komolyabban a crossmotorozást meert engem nagyon érdekelne! segítségeket köszönöm elöre !