Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Múmia:))Már énis öreg vagyok:)Gyere a pezibarra szept 24 25......kifújom az orrod::)
há' most egyikhez sem vagyok bátor.. de remélem pár hét, és hadra fogható leszek.. de ha más nem, akkor hamarosan itt a board szezon...

LX
Szia Te elveszett projektmenager palánta! Megmondom neki, hogy bejött a tippje. Mikor mész raftingolni a Balázsékkal? Úgyhallom a motorozáshoz bátrabb vagy !
Kúrtad! Ki ne nevezd magad "Öregnek" Az "öreg" nálam kezdődik
Én sem mentem 2 hónapja legalább,,de remélem pár kör után bemegy 00 alá
köszi.. még vagy 3 hét biztos, hogy kimarad.. annyi kell, hogy megint erőre kapjon.. esetleg majd utána..

LX
Ha erőre kaptál gyere majd motorozni,,meghúzlak:)És gyógyulást...
na ja.. basszus... kopik.. szakad..

LX
Öregek vagyunk már:(
térd... porc..

LX
Mi lett már veled?:)
Szeva Sonáj,

akartam Csillát hívni, hogy megköszönjem neki a tippet.. túl vagyok a történeten.. lassan majd lehet, hogy motorra is ülhetek.. bár idén már nem biztos.. "meglássuk"

LX
Eső után köpönyeg De kikérem magamnak!
hát fejtsd meg azt is hogy mit
de kérd ki azért, az a biztos
De mit? Svéd!
Sonáj, ezt kikérném magamnak
clipeum post vulnera surcit
Lájk
Kedves Fórumozók! Kedves Mindenki! Ma volt egy szakági értekezlet ami a pályán motorozó illetve versenyző emberek jövőjéről szólt. Nem sokan voltunk jelen, de ami a legérdekesebb az talán az, hogy a 17 egyesületi vezetőböl sem jött el az összes. Úgy gondolom, hogy rosszul tették Ők is és a többi érdekelt is. Nem vettétek a fáradságot, hogy elgyertek és meghallgassátok a jövőbeni elképzeléseket vagy javaslatokkal rukkoljatok elő. Úgy gondolom, előbb utóbb de legalább is jövőre rá fogtok ébredni, hogy ez a kérdés minden pályán motorozni szerető embert érint. Tudom most sokan felhördültök, hogy Ki nem szarja le az OB.-t De higgyétek el minden pályázót érint a kérdés.Amennyiben esetleg mégis kváncsiak lennétek merre tart a szakág úgy Szeptember 11.-én este a Hungaroringen lesz még egy értekezlet. A pontos időt még nem tudom gondolom az utolsó verseny után. SonáJ
Ne szemtelenkedj a Svéddel mert nyakon váglak.
Szia! Nem nagyon értek a motorokhoz. Ezek jók más motorokra is vagy csak a yamahához jók? ? ?
Mert nekem van felesleges. . .
storno ... megtaláltam