Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hazai hobbista válogatott Brnoban
Mint korábban tudattam, birtokunkba került egy hosszabb lélegzetű video a 3 napos Brnoi hétvégénk összes versenyéről. Az a video elég hosszu és az ezt megelőző bolgbejegyzésben végig is nézhető.

De lustábbaknak, akik csak 2 perces videot hajlandóak végignézni, nekik készitettem egy olyan rövid változatot ahol csak a magyarokat mutatom be:
http://www.youtube.com/watch?v...

Hétfőre a Slovakiaringre végül ennyien fizettek:
matocsi Matócsi DUCATI
topi30
snake Kocsis YZF-R6R
feata Fehér GSX-R600
pcs15 Papp Kawasaki ZX6R
szenya Szentpéteri suzuki 2006 750
deltabandi Novák suzuki 2006 750
csuti Csutak Honda CBR 900RR,1992, 900ccm Módosítok
Baz Valenta Yamaha YZF-R1 2009
lum hodik yamaha yzf r6
l4ller Tokés Yamaha YZF R1 2006
Rob Héjja R1 ok

A jővő hétvégi Hungaroringre pedig ennyien fizettek be:
Name vorname Freitag Samstag Sonntag
Nemeth Zoltan X
Márton K
ároly X X
Bencsik Tamás X X
Matócsi Attila X X
Tamás Attila X X
kurta jános X X
Magyarosi Peter X X
Kovács Ferenc X X
Varga Csaba X X
Toth Péter X X X
Herman Péter X X
Sziasztok találtam egy érdekes dolgot sajnos ez a vicc kategóriában is elmenne.
1.1 A MAMS feladata
(Részletesen lásd a MAMS Alapszabályában!)
A MAMS egyik legfontosabb feladata, hogy a magyarországi motorsport tevékenységet szakmai
szempontból irányítsa, szabályokat alkosson, azok betartását biztosítsa és a szabályok alapján tegye
lehetővé a szakágak éves bajnokságainak, valamint egyéb, a szövetség naptárában szereplő
versenyeknek a lebonyolítását.
Na hogy is van ez ti biztosan jobban értetek ehhez
keress valami uj pályát Romániában vagy Ukrainában. A pestinek mindegy merre indul el :)
De végig autópálya!
Nekünk csak 500 km.
Az jó csak 100 Km
titok, moto gp szinvonal, de ma már az az alap
Hoppá, egy információmorzsa, ami egészen a topik témájához illik! Mit lehet tudni a lendvai pályáról?
beleolvastam
beigazolodott az aggodalmam
olyan bürokratikus szervezet hogy ha a felét is betartják annak akkor onnan az életben soha nem lesz idejük kilátogatni egy versenypályára

irkálnak utánpotlás versenyekröl, az meg mi? szerintem salakmotorra vonatkozhat

Sonáj, szedd össze hogy kit kéne elolvasni mert ott van 20 doksi és mind sokoldalas de kevés ami igazán ránk vonatkozik

De a rövid olvasás után is kiderült hogy a világon mindent szeretnének felügyelni és kontrollálni
de tényleg nem találtam egy betüt sem arrol hogy nyujtanának is érte valamit

csak összehasonlitásként: egy német hobbista szervezésen, bárki elindulhat licensz nélkül és a 40 indulobol néha a többfajta értékelés miatt 20-25 ember kézzel fogható dijjal zárja a napot, tehát boldog mert a vitrinbe kerül egy emlék, egy kupa

itthon lassan a kupa is drága lesz és már csak kis érem lesz a dobogosoknak, a többieknek a nevét sem olvassák fel

meg kell érteni: a hobbista az a gázt akarja huzni a haverjaival akar meccselni. Ha ezt tiltásokkal, vagy bolyákkal, vagy verseny lemondásokkal megakadályozzák akkor mégtöbben fognak a külföldi szervezők felé fordulni ahol a hobbistákra van fektetve a hangsuly
és ha a Hungaroringon betiltják a külföldi klubbok hobbi hétvégéit akkor lesz Pring és Slovakiaring és a hamarosan megnyilo határmenti szuperpálya Lendván
Elég szégyenteljes dolognak tartom, hogy egy motorosok számára alakult egyesülettel szemben a motorosoknak kell nézni, olvasni és értelmezni a jogszabályokat.
Ezt elég nehezen veszi be az agyam(helye)!
Miben segít a mams? ? ? ? ? ? ?
Ad nektek/ünk ingyen pályát az OB. versenyekre? ? ?
Olcsóbban lehet versenyre jelentkezni az OB-ra mint egy sima pályanapra? ? ? ?
Van egyáltalán OB? ? ? ?
mams! ! ! ? ? ? ?
Minek a gyorsasági motorosoknak mams? ? ? ?
Hát, hogy jó magyar szokás szerint, legyen akik keresztbe tesz nekik.
Azt is tudjuk, hogy szar után mindig szarabb lesz, de miután megijed a birka magyar, hogy nem lesz szar, akkor már örül a nagyobb szarnak is. Mint ahogyan Sonaj előrejelzése mutatja, éppen azon töri a fejét a mams, hogy kavicsot is kever a szarba, hogy kitörjön a fogatok és lássátok, hogy szarabbnál is van még szarabb. Így aztán majd örülnétek a nagy szarnak is. De ehhez az kell, hogy tudja a magyar birka motoros, hogy nagyobb szarnál is van még nagyobb. De hát persze mindig gágog a magyar, és mindig csak egyre nagyobb a szar ami van vagy lesz! Ennek tudatában jobb ha mindenki befogja a pofáját és kussolva pályamotorozik addig, amíg a mams elő nem írja, hogy gumikopás csökkentése miatt olajozni fogják a pályát. Persze csak az OB-ra, mert az F1-hez semmi köze.
F1 lehet, Ob nem? ? ? ?
Tekintve, hogy Magyarországon élünk, erősen hajlok elfogadni lukizoli elképzelését a MAMSról. De legyen, hagyjuk meg nekik az elméleti lehetőségét annak, hogy legalábbis a jószándék megvan. Viszont még mindig értetlenül állok a Svédnek címzett vészjósló utalások elött... Ha nem tagja a MAMSnak, nem "versenyzőknek" hírdet "versenyt", hanem magán rendezvény keretein belül szervez hobbistáknak futamot, akkor mijafaszért kéne sporttörvényt olvasgatnia, meg MAMSsal egyeztetni?
Tartsák be a szabályokat azok, akik nyilatkoztak arról, hogy a szabályok alkalmazói által nyújtott előnyöket élvezni akarták. Nekem a MAMS még nem nyújtott lófaszt sem, ahogy a Svédnek sem... Ja mégis: akadályt már gördített egy-két rendezvény elé...
A nekünk helyett inkább a nektek szót kellett volna írnom.
Mééééég? ? ?
Akkor ezek szerint a jövőben majd hoznak ezek az okostojások olyan jogszabályt, hogy az nekünk semmikép ne legyen jó?
Mondom én, hogy rendes emberek ezek.
Hagyd a faszba! Értelmes ember nem tudja értelmezni úgysem. Mert ha találsz egy olyan pontot amiben az van leírva, hogy miképp kellene az érdekeinket helyesen képviselni, akkor úgyis rögtön mondanának rá 70 pontot ami felül írja azt az egyet.
lehet hogy mégis elolvasom
Hát az attól függ, hogy az mlsz szabályzata megengedi vagy nem a kurva anyázást . Lehet, hogy ebéd előtt lehet anyázni viszont utána már nem. És ebben az esetben tudnak hivatkozni egy szabályra, ami bele van írva a nagy könyvbe.
Így aztán a szabály az szabály alapon ők nem lehetnek hibásak, mert csak a szabályok szerint jártak el.
Most már érted? ? ?
Meglesz! Elintézem.
Véleményem szerint mindkét félnek van igaza.
Na de miért is van az, hogy egy sportág, ebben az esetben a pályamotorozás, évről évre szarabb lehetőségek mellett zajlik? ? ?
Hát az én véleményem szerint azért, mert a mams-ban igazi hozzá nem értő faszcibáló rosszindulatú fasszopók vannak! Mert ha nem így lenne, akkor nem kellene azon gondolkodni, vajon tudunk e motorozni a ringen vagy nem!
A szabályaikat meg húzzák rá a faszukra és jó magyar módon szopják le egymásnak.
Jó ideje tele van már a faszom azzal, hogy itt ebben az országban minden el van baszva és csak egy valamiben profik mindenhol, és az a MAGYARÁZKODÁS. Na azt viszont profi módon űzik.
Szabályok így meg szabályok úgy!
A legfontosabb dolog, hogy az ilyen egyesületek mint a mams, mlsz azért jönnek létre, hogy az alájuk tartozó sportág működését megfelelő módon segítség és képviseljék.
Annyiszor kérdeztem már, de még nem kaptam egyenes egyértelmű választ a kérdésemre, mi a faszt tesz a mams a magyar pályamotorozásért?
Én meg azt nem értem, h mit nem lehet érteni? Vannak szabályok, mint az élet minden területén és ezeket be kell tartani. Örülni kellene a Sonájnak !,- h van egy ember végre, és veszi a fáradságot és elolvassa,- és az olvasni nem szerető emberekkel ezt meg is osztja, ,- nem magát ismételgeti, hanem próbálja megértetni. A tudatlanság nem erény, a bunkóskodás a motorosok körében pedig szerintem,- nem jó
Én nem értem, miért kéne érdekeljen a MAMS, meg a magyar gyorsasági motorsport szabályzata ahhoz, hogy pályamotorozzak. Ha mi most nem pályamotorosok volnánk, hanem mondjuk grundfociznánk, akkor jöhetne a MLSZ, hogy az ő szabályzatuk szerint ezt nem lehet, a gólokat számolni meg aztán végképp? A FIFA meg kijelentené, hogy a grundon mától csak kidobósozni lehet, mert a Bajnokok Ligája elvárásainak nem felel meg? És mi nem kurvaanyátokozhatnánk?
Dehogynem!
Ezt nem teheted meg Svéd!
Sonáj megmondta.
És különben is, te mért nem mentél el a gyűlésre, most okosabb lehetnél!