Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha te állnál kint 4-5 órát a pálya szélén 30-40 fokban szerintem te sem engednél el egy mp sem az ebédidődből.
Tényleg, és arra tudsz valamit mondani, hogy pl ma is a délelőtti utolsó gyors menet előtt a lassú végén volt egy perec, bement a mentő is stb... később kezdődött az utolsó menetünk pár perccel. Az fájna a szervezőknek, ha a végét is ugyan ennyivel később fújnák le? Mert most megnéztem, 3percet elloptak tőlünk megint, ahogy a múltkor is, csak akkor a lassú csoport végéről. Számszerűsítve 3 perc az 560Ft, ennyit mondhatni lenyúltak már többször tőlünk. Úgy gondolom ez nem szép dolog, kibírnák, ha pl az ebédszűnetük nem 60 perc, hanem csak 57.
Ez volt az első, de kurvajót kanyarogtam ...
Hát Én mentem 5 kört lejöttem...megint 5 kör lejöttem. De nekem így nagyon kevés volt 1.5 óra pihivel együtt, főleg a balesettel a végén. Hányadik pályanapod volt?
egy csoportban voltunk a pályán nem találkoztunk... legalábbis nem emlékszem egyből az elején felmentem, toltam 30 percet, aztán lejöttem kicsit. Na akkor láttalak a kettesben
Szia! Igen voltam 19-én 2:20 felettibe, Te?

Szept. 30....az nagyon képlékeny, nagy kár, hogy előtte nem lesz már.
Ezt mondjuk mi lőttük.

De itt van még....

http://www.talmacsi-sportphoto...
Majd ha annyit megyünk mint pl.: a Joe ... akkor lesz rólunk is
Van hova fejlődni, főleg nekem
Asszem láttalak 19.-én szept. 30.? ott leszek
hol?
Arra Én is kíváncsi lennék....mindig van 1000 kép 19-éről egyet sem találtam. Csak a gyors csoportokról.
Sziasztok!
Meg tudná mondani valaki, hogy 19. délután ki fotózott ?
Előre is köszönöm
Kár, hogy nem reggel történt ez a művelet, így kicsit bosszantó volt látni, hogy lejöttünk a pályáról és egyből elkezdték "építeni", amit kell, de legalább már megvan.

Mai pályázóktól kéredzném, volt olyan ember, aki ment délelőtt bójákkal és délután nélkülük? Végre kiderülne tuttira, mennyi időveszteség volt kb, feltéve, ha időt is mért a kollega.:)
Sajnos erre nem tudok felelni, a Hungaroringet, Balogh Katiékat kell kérdezni.
Ha ezt tudom ezen a héten mek nem múlt héten Na mind1 a lényeg h már nincs bója. Szept. mikor lesz pályanap?
Bójákat elbontottuk, megérkeztek az új bálák.

Jó motorozást!

Zettner Tamás
Mélyen tisztelt Svéd úr:)A szeptember 24 25 -én rendezett Pezibar ügyében érdeklődnék...Mennyi a 2 nap?És meddig fizethető be?
Most néztem csak a vidit ami miatt itt is volt pengeváltás... ......érdekes módon akik az utca/szerpentinek királyai valahogy ritkán keverednek ki pályára, hogy ott bizonyítsanak vagy ha mégis akkor hirtelen a motor épp nem megy, szembe sütött a nap vagy valami hasonló és sajnos ezen okok miatt épp nem megy neki.....nem biztos, hogy jobban megy mint más csak simán vakmerőbb kevesebb veszélyérzettel.......lesz majd a kék túra ami megemlékezés az elhunyt motorosokra, na most a kéket itt is ismerték és hasonlóan ment(ahogy mondták, én nem ismertem) és egyszer nem adta ki és majd kettévágott egy terepjárót....és a többi hasonló közúti májer közül sokan hasonlóképp végezték sokan itt is nagyratartott ügyesnek mondott motorosok voltak, de csak egyszer nem jött össze.....és sokan akik nem tudnak másképp menni csak így(ami érthető azon a szinten) már inkább nem motoroznak közúton és a pályán bizonyítanak..... | válaszolok

na ezt most olvastam,- és grat az írónak,- gondoltam megosztom
én meg a 2:30 feletti köridőmet 2:05 körülire csrélném...
Odaadnám a délútáni 13:00-15:55-ig időmet egy délelőttivel cserélnék. Mindegy hogy gyorsba vagy lassúba!
Hali! De, nekem volt felrögzítve hátra olyan időmérős cucc. Akkor megyek holnap a leírt helyhez reggel és köszi! Én is pont ezért szeretnék most a gyorsak között kavirnyálni, hátha meghúz valaki még pár mp-el.:)
szerintem én leszek akire gondolsz eddig a lassúban mentünk de talán jobb lesz most a gyors mert túl sokat kellett mindig előzni a lassúban így legutóbb 14-es köröknél jobbat nem tudtam menni. valszeg a gyorsban lesz jó pár fürgébb ember de talán akad olyan is aki meg tud húzni vagy akire tapadni tudok hogy tanuljak.
neked pedig nem volt hátra felrögzítve valami eszköz amivel időt mértél mert akkor beszélgettünk is a kúton a legutóbbi alkalommal :). nyitásra már általában ott vagyunk és a parkolóban elől szoktunk megállni. két busz között lesz egy pirellis sárga pavilon, az egyik busz hátulján winterfresh matrica van. gyere oda és ott megbeszéljünk. mehetsz az illető nevével is vagy átírjuk teljesen mindegy.
Köszönöm! Sajnos a tankom nem ezek közül való, amire kellene, és most méretezni nem tudom, de a későbbiekben szerintem kereslek egy méretegyeztetésre, amint az enyémről méretet tudok venni!

KöszönöM!