Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és bontatlan csomagolásban
Nem szeretek titkolozni :)

Keyless Race Gas Cap

Include High quality rubber seal

Made of ultra-light CNC machined billet aluminum

Material : 6061-T6 Aluminum Alloy

Hard Anodized

Easy instal

Color : Black

Fits the following Kawasaki models:

ZX-14 (2006-2008)
ZZR1200 (2002-2005)
ZRX1200R (2001-2005)
Z1000 (2003-2008)
ZX-10R (2004-2005)
ZX-9R (2000-2003)
ZX-6RR (2003-2006)
ZX-6R (2000-2008)
636 (2003-2006)
ZZR600 (2005-2007)
650R/ER-6 (2006-2008)
ZX1100 (1995 & up)
ZX10R 2011-

hogy ezenkivűl más modellekhez is jó-e azt nem tudom csak sejtem hogy pl suzukira is fel lehet tenni
Kedves svéd, adatlapomon a cimem, kérlek küldenél róla pár képet, meg méreteket!? Köszönöm!
nekem van egy vadonatuj alu versenytankzár (sokkal könnyebb mint a gyári, 9000 ft ért átadom.
pont mint Te
Szia!
Nem nagyon akarok belepofázni a dologba, de Én 19.-re 6 névvel regeltem. A fele nem tudott eljönni, de helyette volt más jelentkező...
A lényeg az, hogy volt olyan haverom, akit N. Andrea néven regeltünk és ez semmilyen fennakadást nem eredményezett. Bár nem tudom az meggyire lényeges, hogy mi a 2.20 felettiben motoroztunk.
mivel nem nagyon leszek gépközelben holnap délutánig, ha mégis a névcserés megodást választanátok, akkor Huszti Gábor névre irassátok már át az egyik nevet lécci! előre köszi!
Üdv
Amúgy te véletlen nem a délelőtti lassú csoportban szoktál körözgetni? Mert mintha egy ilyen színű 750es gixert szoktam volna látni ilyesmi fehér/fekete szerkós sofőrrel. És saccra kb 2:15-2:18 körüli köröket szokott menni, de ez tényleg csak sacc abból kiindulva, hogy pár alkalommal ezelőtt mindig megelőzött pár mp-el körönként, legutóbb meg már nem nagyon.
helló! az részemről remek hír lenne, mivel pont oda akartam jelentkezni. Hogy csináljuk? Ott a helyszínen az illető nevével jelentkezzek, aki lemondja (ha lemondja), vagy irassuk át az én nevemre holnap? Köszi, hogy szóltál!
annyira nem volt ocssó
amúgy köszi a jó tanácsot, megfogadom!
szia

úgy néz ki nálunk két pajtás nem tud eljönni, így a délelőtti gyors csoportban felszabadul 2 hely.
annyira nem lehetett ocso hogy szégyelled :)
felveszlek, köszi!
nyemeczpeterkukacgmailpontcom az msn címem, inkább ott kérdezz!
Ok semmi gond! Azért köszi!
A büfé mellett volt a dunlopos srác, ott vettem.
Az árát inkább nem írnám...
Szia! Én írogatok youtube-os videód alatt :) Szabad kérdezni mi pénzért vetted a gumit? Mert Én nem láttam ott újonnan.
ha jól látom a videón, akkor egy cbr 600 rr, amit másnap a MAMI kamionban le is mértek, 110LE lett. Motorja gyári.
Milyen gép az Talma alatt?
Igen, az a csávó Talmácsi Gábor, és aki követi Végh Jani.
Jó ez!

Azért mondjuk 11:00-nál a csávó megérkezik rendesen.
PÁLYANAP Csere-Bere! Hungaroring 2011.08.26. délutáni 13:00 három főre foglalt regisztrációt cserélném, délelőtti gyors csoportba 09:20-tól.
Többit e-mailben: legzepp@gmail.com
a legtöbb kanyarban nem is mész a belső rázokő közelébe, azaz csinálsz vagy 50 méterrel hosszab pályát igy magadnak
ráadásul soxor ezért belülről előznek meg pont kanyarbemenetkor
kicsit talán korán fékezel a cél végén
Egy kis videó a 19-ei nyílt napról.
Építő jellegű hozzászólásokat várok!
Hungaroring
Sajnos lemaradtam a pénteki H.ring nyíltnap regisztrációról, pedig 20-án jelentkeztem, igaz emailben, úgy tűnik hiba volt.:(
Ha valaki esetleg nem tudna elmenni, megköszönném, ha jelezné nekem, és átiratnánk helyette engem! Előre is köszi, ha lesz ilyen ember!