Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egész jól vissza adja a feelinget , hogy miért is imádjuk mi ezt csinálni!
sziasztok!

érdeklődnék aki pályamotorján ilyen gyorszáras tanksapkát használ (magyarul kulcs nélkülit) az vette vagy csináltatta esztergással!? Aki csináltatta az dobna rám egy mailt, lenne pár kérdésem! Köszi!
Valami ilyesmire gondoltam én is.
Azt hittem átadható.
Ezzel így senki nem megy semmire.
Ezt úgy szokták(uk), hogy nyitvatartási időben szépen odatelefonálok, és aki beugrik helyettem annak a nevére átíratom a regisztrációmat, vagy ha olyan az ember akkor megy a nevem alatt, és ennyi.
ne add el...szereztem habszivacsot
Mi aktuális? Én nem tudom átadni neked. Annyi az információ, hogy holnap délelőtt elvileg lesz egy üres hely a listán.
Engem érdekelne, ha még aktuális!
Titokban igazából ez jelenti számomra a motivációt.
Ha valakit érdekel most mondtam le a 26-i regisztrációmat. 2:05 alatti csoport.
A hátsót -gumit- fordítottam már meg, de az első annyival lassabban kopik, hogy nem érdemes vele vacakolni.
az első verzió azért borzongat...
Max kinézek.
Pirelli Dragon Supercorsa pár 190 SC2 + 120 SC1 eladó occsóér. Tavalyi gumik. Az első 8 pályanapot ment, a hátsó 5-öt. R6-R-en voltak.
A kettő együtt 10.000.
Ja, Bp-en vehető át, vagy aug 29-én slk-ringen.
+ a küllők is a forgásirány felé terpesztenek, és arra merevek.
Meglazulnak a féktárcsa rögzítő szegecsei ha forgatod a kereket.Nem érdemes ezen spórolni.
Jössz?
Nem szopni, hanem pénteken?
Akkor a szopást elkerülve cseréltesd le előtte.
Ja, szokott.
Én meg szopok ha nem...
Most pénteken volt kint, szokott lenni!
Pénteken lesz kint gumis, nem tudjátok?
Vagy előtte gumiztassam át?
Hol és kit kell megkúrni? ? ? ?
Nyugodtan forditsd meg. A gumit! Én is igy szoktam. . . És ne hülyézz mert megkurnak. . .
Bocs, kicsit sok ez a "hülyék", de olyan erősen értette, ez amolyan vicces hülyézés volt! Sorry!