Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy jó temékem a kawába! Szerintem a legjobb most a piacon aki a Motulra esküdött átéritettem erre. Ha érdekel keress meg!
+36 20 2570947 de nem vagyok benne biztos
ha sikerült velük beszélni, írd meg, lehet, hogy holnap délelőtt én is kimennék
még1szer zavarok
kakucs telószámát tudja valaki?nem láttam az oldalon..
vagy ha nincs kiírva más,akkor mehetünk holnap?
Lucky, mit törtél össze amit Janiéknál egyengetsz ki :) ?
Kapjad össze magad és haladj a melóval, mert orrba verem magamat.
nincs itt elég jó olaj, jó áron? vagy ingyen van?
Csak USA-CAN piacokra gyártják.
termeszetesen jovunk,amugy kossz a jokivansagot
köszi
Megvettem, egyszer sem használtam! Akit érdekel ezen a számon ugyan ezen az áron hozzájuthat pesten.
üdv
http://www.kepesmotor.hu/gumim...
változott az oldal címe kakucs-ring.hu-ra
Jövő hétvégén, aug 26-28 Brnoi pályára fantasztikus áron pl egész péntek 125 euro, vagy szombat vasárnap 360
Már vagyunk egy páran, de szerintem ennél sokkal többen imádják Brnot

De az igazi fanatikusok hazafelé megállnak féluton a hétfői Slovakiaringes Moto Cup-ra, ami egész napra versennyel mindössze 90 eur.
ennyien vagyunk eddig Brnora: http://compaya.hu/motorosok/re...

és ennyien az aug 29.-i Slovakiaringre: http://compaya.hu/motorosok/re...
az amerikai forumokon sokat emlegetik a Shell Rotella T olaját hogy az milyen super motorokba
Hallott már valaki ilyenről, vagy ez csak náluk van?
köszi az olajtanácsot is. majd egyszer lehet veszek olyan olajat, de sajnos tudjátok, az anyagiak. tudom, tudom, drága hobbi, meg ne pályázzak, ha nincs pénzem, de ha mindig mindenből megvenném a legjobbat és legdrágábbat, akkor tuti nem is mennék pályára, mert nem lenne rá keret, sőt, lehet akkor ilyen motorom se lenne. De azért igyekszem nem szart venni mint pl tesco-s olaj, mert nem akarom halálba se küldeni a szerkezetet.
Pályázáshoz 300V-t vegyél.
kakucs oldala miért nem megy?
csütörtökön lehet menni?
És mondjuk egy pörgős 750-be sztem ne 5100-at, hanem min. 300V-t.
pláne, hogy már ott van a polcomon az új olaj és szűrő.
akkor lehet beledobom még péntek előtt, főleg, ha még 1-2 ember megerősít ebben.
határeset..viszont nem gondolom hogy 15000 ft -on kellene múlnia ,ha már csak Te nyugodtabb leszel,megéri.
tapasztaltabbaktól:
kb 3500km után, amiben volt 3 H.ringezés érdemes lecserélni az olajat, vagy nyugodt szívvel bennehagyhatom még a következő pályanapra meg 1-2 ezer km-re?
Motul 5100 10w-50 van benne
jössz-jöttök 10.-én?amugy Gratula Apuka
oke nem akartam senkit sem nagyon megserteni,tovabba kivanok mindekinek balesetmentes mocizast!
Sziasztok!

Lenne egy pár cuccom 2009-11 -es R1 hez!

- PP lábtartó
- PCV + 2.lagos injektorvezérlő + gyorsváltó (Dynojet)
- Öhlins kormánygátló
- Bodis Gp Slipon+összekötő
- 520-as láncszett
- Üvegszálas fejidom tartó konzol

Az egész 300.000 Ft!

Ha valalkit érdekel hívjon!
szasz joe!

nincs is gond azzal,ha valaki védi a haverját.csak ugy gondolom a stilusa egy kissé furcsa....
na mindegy...
szerintem a ismerőséről irtad ..és mindenki védi a magáét..ezesetben a haverját.ez egy olyan ügy ami két emberre tartozik még akkor is ha az egyik nem méltó módon reagált a kialakult helyzetre.Te olvastad az egyik oldalt Ő pedig lehet meghallgatta a másik oldalt