Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép eset ez a motorvásárlás. Egy biztos, 20 000 verseny km-nél illene megnézni, hogy mi van a blokkon belül. ( Eladónak)
A másik is biztos, sajnos verseny motorra nincs garancia, szavatosság. (vevőnek)
Az is biztos, hogy a motor villasérülése esetén nem más motorjából kivett villával mérünk, mert az is lehet sérült. (eladónak)
Az pedig a legfontosabb, ha eladok - veszek valamit írok róla egy papírt, kinek mi a felelőssége a későbbiekben.
Ja és aki eladta, az ne használja a vevő kárára tovább, amitől megszabadult.
hi
HOl van az a link ?nem talalom.
én holnap megyek ki délután, most leszek először ugyhogy eleinte lehet csak kalamolni fogok
C.J te nem jössz?
Ebéd után ott leszek, 16-ot nem igérek de megteszek mindent a 15-ért ,lesz nálam gumis gép is ha valakit érdekel
Hallóó Miszter!
Voltam euróringezni nem rossz kis pálya. Holnap nem jössz ki megmutatni , hogy kell16-ot menni?
köszi a linket, kár hogy nem jó a motoromra... nekem 2003 -as van, a hirdetett meg 2007-es
Sziasztok!

26. -án szeretnék pályázni hringen+limepartyn, és az lenne a kérdésem hogy van-e valakinek eladó 03 kawa 636 -ra pályaidomja?
jó lenne nagyonolcsón, ütött kopott kaki is csak fel lehessen rakni...
hali urak!

félsvéd!

nem akarok beleugatni a más dolgaiba,de muszály lesz..
olvastam a blogodat(nagyon jó!)és a félresikerült gixer eladást.
komolyan mondom,beszartam...
szép barátaid vannak,vagyis voltak.az ember tuti bolond!
biztosan nem az én véleményemre vagy kiváncsi,de abszolút igazad van.
nem tudom ki az az arc,de én egy büdös petákot nem adnék neki,az egészen biztos..
kitartás!
mert neked táskád van..nekik meg motoros ruhájuk
Segitség miért van az, hogy a powerem nem mindig nyit, vagy később nyit. a karbira gondolok én mert marha fekete a gyertya is. (rm 250 2T) hogy álítsam, vagy más a baja
Egy 200 ezres most jól jönne ingyé ... ha tudsz ilyet, akkor te leszel a legjobb barátom és akár 40e-t is hajlandó lennék kicsengetni az átszabáskor
Lehet, hogy a 200ezrest is pont annyiért csinálta volna . Úgy akkor már viszont igen jutányos az ára.
Viszont akkor lenne igen drága ez az ár, ha ingyen lett volna a gatya.
Máskép oldottam meg ... azóta lefogytam és most már jó az 54-es is
Mi annak az akadálya hogy egy sima egyszerű táskajavitóhoz, egy börjavitohoz vigyétek be a motoros cuccot, harmadáért dolgoznak ezek a táskajavitók. nem hiszem hogy egy nadrág rövidités 5000 felett került volna.
Miért nem tűrted fel
egy 25e-es bőrgatyát 20e-ér rövidítettek le ... tulajdonképpen 5cm-el lett rövidebb ezért modtam, hogy nem olcsó ... de viszont jól dolgoznak
K9 ezerhez, gyári új, alkatrészek, ill. használt tuning alkatrészek eladók (némelyik más motorba is jó).

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Miért is nekem tisztítás varrás + anyag stb 26 e szerintem nem sok
talán egy svéd pályázás?
http://fekezzrovidebbet.blog.h...
Szombaton talán egy Örkény?
Nincs útba csak azt hittem hiányzik.
Breko, breko! Fürgenyul jelentkezik! :)
Tudsz egy alig hasznaltat jo aron? :)))
Amugy nem hogy esos menes nem volt nekem, motorom sincs, amire fel tegyem! :)
De ha nagyon utba van, akkor azert ne dobd ki, akkor megyek erte! :)