Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brékóóó.. eső gumid nem kell?
nem olcsó ...
Melyik srácoknak? Isis...amúgy.
srácoknak Cölöp varr?
fákkenzi..mert megtehetem
Jól elbeszélgetsz itt magadban! :)
mégsem
akkor gondolom a 2.05 alatti is egyben megy
Szuper! Remélem jó idő lesz és ott találkozunk! Nekem első pályázás lesz, már várom! Mi ketten megyünk. Gondolom futóval meg autóval mész.
Igen megyek. Idén sajnos elöszőr megyek fel a Hringre, eddig csak kakucs és kecskemét volt meg párszor. Megyek most is, meg a Lime Party-ra is megyek, illetve szeptemberben is szeretnék pályázni. Nemrég kostóltam bele és szeretnék fejlődni. Én bács megyéből megyek.
Sajnos Magyarorszagon hianyzik a professzionalitas minden hasonlo rendezvenyen,ez mar kezdodik a szervezesnel,es kiseri a vegletekig vegig.ilyen rendezvenyeket mas Europai orszagokban profin letudnak bonyolitani. ami erhetetlen h miert nem versenyzesben jartas,hozzaerto, profi SZAKemberekre bizzak a hasonlo rendezvenyek lebonyolitasat.
Magyarorszagon jol szervezett palyanapokat kellene szervezni(lenyegesen tobbet),es biztositani a fiatalok,versenyzok,reszere a a megfelelo lebonyolitasat.Magyarorzsagnak erre szuksege lenne,plussz meg több palyamotorozasi kepzesnek,technikiai treningeknek,elerhetö aron.
Nagyon is! Már regisztráltam is! Te jössz 19-eire? Mi Tolna megyéből megyünk 2-en.
Szivesen! Remélem hasznos.
Király vagy köszi!
Leírtam mindent, nézz rá, hasznos kezdőknek Hungaroringi nyílt napok
Szia!
Reggel 9-kor még volt
hívjad őket telefonon
szia! Én is küldtem mail-t nekem se válaszoltak. Van még hely a délutáni csoportban?
https://www.facebook.com/media...

Pizza és Rékási Szabi
kösz
Morgen!
Most kaptam az infót, hogy a 19.-én rendezett nyílt napon a délutáni 2.20-feletti csoport egyben megy 90 percet. 16:25 -17:50-ig ... ez idő alatt akkor jössz le, meg mész fel amikor akarsz
respektállak Joe bácsi
06 30 631-6321.Kata.nála