Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Hogyan kell regelni a 19.-re ... mert már mail küldtem, de semmi reakció
vasárnap senki nem fotozott a ringen?
fura lenne hiszen hetekkel korábban már teltház volt, igy ez garantált anyag a fotos társadalomnak :)
Bízzunk az újonnan alakuló vetetésben,- és abban, hogy a jövőben még nagyobb gondot fordítanak arra, hogy a nyílt napok alkalmával megvédjék az utcai motorosok testi épségét. Aki pedig versenyezni szeretne, annak pedig biztosítsák a különböző kupa sorozatokon való részvételi lehetőséget, a szabályok betartatása mellett.
nem létezik külföldi szervező aki ne tartana reggel 08,30 kor szóbeli eligazitást a pályanap résztvevőinek. És tök mindegy hogy 15 éve minden rendezvényen ott van, akkor is kötelező a részvétel: már több szervező azt is bevezette hogy kis külön matricákat oszt ki az eligazitáson megjelenteknek és enélkül nem enged fel a pályára
van mit tanulni
én már tartottam ilyen briefinget, 5 perc alatt minden elmondhato ami sokkal biztonságossabbá teszi anapot.
nem kerül egy rohadt fillérbe sem, érthetetlen hogy egyetlen magyar rendezvényen sincs eligazitás
Bocsi és köszi!valaki tudja véleményezni?
ahha, kolléga rosszul linkelt így ni
Error 404.
Sziasztok!
Nem ismeri valaki véletlenül ezt a motort?érdemes lenne vajon megnézni?link
aki 3 percet megy annak ott a délutáni lassú csoport oktatóval. tudom 2:15 felett az is elfér csak ha 2:20-2:15-öt mész akkor rád nézve szintén veszélyes mert ő még az íveket sem ismeri ezért csak kóvályog és a kanyar tempója is még elég lassú. 2:15 alattiba se való aki 2:30-at megy de mert fejlődni akar ezért a gyorsakkal tart. van 3 közúti csoport nem ártana elgondolkozni ki hova való. Akiről te beszélsz ő 3. alkalommal volt fent de már ez elég volt hogy a gyors közútiban menjen legközelebb, és nem full pályagép csak az idom volt pálya és valóban slick volt fent mert legutóbb elfogyott az utcai és olcsóbb volt egy használt slicket felrakni mint megint venni egy utcait.
meg van nekem is ... f@sza kis film
A délelőtti 2:15 felett úgy néz ki, hogy ha mondjuk mész 2:20-at, és próbálnál fejlődni, mert még bőven "úton vagy", akkor kerülgeted a 3:00-s random mód kóválygót, miközben elhúz melletted 2 olyan "kolléga" akik nem tudom, mit keresnek ebben a csoportban: full pályára átépített GSXR1000, slick gumik, első körben nyélen lőtt ki mellőlem a box utcából, lapon véve a legelső kanyart. Lassú csoport, mi?
Pedig amit aláír az ember papírt úgy tudom azon is rajta van hogy nem állunk meg sem nézelődni, sem segíteni. De ezek szerint ez sem elég, lehet nem ártana 5 percet arra fordítani reggel hogy elmondják ezeket szóban is. Bár ha jól sejtem ez sem érne semmit.

Viszont a közúti csoportba való besorolást nem gondolom hogy az emberekre kellene bízni. jobb lenne ha mérnének mindenkinek időt és az alapján raknák át akár aznap másik csoportba az illetőt, de a következő jelentkezéskor mindenképp. tudom váltsak licenszt és küzdjek a versenyzőkkel. tenném is ha mehetnék annyit pályára amennyit szeretnék de így hogy csak néha sikerül felmenni arra elég a közúti csoport. ott is lenne mindenkinek megfelelő csoport csak nem abba sorolja magát. nem tudom a licenszes csoportban vannak-e hasonló problémák de kívülről úgy tűnik azért ott sokan a megfelelő csoportba regelnek és nem zavarják annyira egymást. tudom hogy nem értem el semmit azzal hogy leírtam , de legalább kiadtam magamból mert egy-egy menet végén szétbasz az ideg hogy nem lehet saját tempót motorozni
Az szép. És biztos még ő lenne megsértődve ha telibe vernék.
én olajat nem láttam csak a srácnak a felszerelése szóródott szét a pályán, szegényről még a kesztyű is leesett. a legszebb hogy megint volt aki megállt neki segíteni. szépen a célegyenesben behúzódott a palánkhoz (persze a másik oldalról jött át lassan szinte keresztbe ) úgy gondolta cselekednie kell mert elesett egy társa. nem sok hiányzott hogy összemenjünk.
Én azt hallottam a hangosban, hogy olaj került a pályára. Az utolsó menetes esésnél.
Igen, kattints arra a gombra, hogy Slower Download és írd be a képeken megjelenő betűket. Utána várd meg még lejár a visszaszámláló és megjelenik egy gomb. Arra kattintva elindul a letöltés.
Valóban viccesek voltak a körülmények. A kendő akkor tűnt el amikor az első menet végén az indító "sportbíró"-nak szóltam hogy talán ideje lenne kihozni a kendőt az ívről, mert a kolleginája nem veszi észre. Úgy mondjuk nehéz is volt hogy átsétált a másik toronyhoz beszélgetni. szerencsére senki nem esett el emiatt.
a pálya nemcsak koszos hanem sáros volt az elején. a -2 úgy nézett ki mintha egy autó most hajtott volna fel oda valami földútról. utána valamit javult az állapot, ment a telefonálgatás hogy meg kell takarítani a pályát, persze nem az egészet csak ott ahol mondjuk hogy sáros a pálya. nevettem is ha én mondom meg hol mit csináljanak akkor az árat is én szabhatom meg hogy mennyit ér nekem az a fél nap?
az utolsó menet valóban fura volt, valaki a célra rában elhasalt ami már szerintem többször előfordult semmi komoly mégis piros zászló. ok fő az óvatosság de akkor miért nem lehet újraindítani a menetet? mire mindenki lejött már mindent elvittek a pálya széléről, fel is álltak a fiúk, lányok a vonalra és mindenki várta a startot. ekkor közölték nem lesz új start mehetünk haza. visszamentem a boxba, leöltöztem, kikáromkodtam magam, ittam és még mindig tarott a menetünk . azért jó nap volt
naná hogy ideillő téma
én megnéztem tegnapelőtt
de ezen az oldalon biztos hogy ingyenes?
Vasárnap voltam Kakucson egy aprilia rxv-vel, és este ott felejtettem egy hátsó kerékemelőt (piros) . Most nincs ott, tehát valaki hazavihette. Köszönöm, hogy megőrizte nekem, hogy ne lopják el, esetleg visszaadhatná. A mentős akció után jöttem el, kb 5-5,30 kor.
30 555 64 97
Köszi
Nem annyira ide illő téma,de ha valakit érdekel az I Superbiker című film, akkor itt megtalálja (angolul tudók előnyben :-)

http://www.fileserve.com/file/...
Brno Gp jegy 3 napos C szektorba átadó 15000.
remélem nem butítottad le a köridő mérőmet...
mármint előre közölni
Számomra is negatív meglepetések voltak a pályán található "sikánok", de mint megtudtam nemzetközi előírás, hogy ha aszfaltozott bukótér van, dupla sor bála kell a falakhoz, és mivel jelenleg ez nem biztosított, így kellett lassítaniuk a pályán a motorosokat az említett részeken. Ezzel csak az a bajom, hogy előre miért nem tudatták ezt velünk előre!?!

Sztem a pálya állagával különösebb gond nem volt. Nekem jól tapadt (kivéve a célra rá), és nem találkoztam sáros részekkel a pályán. Persze attól még lehettek....